Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 16-10-2019

Niciun meci

Joi, 17-10-2019

Niciun meci

Vineri, 18-10-2019

Niciun meci

Sambata, 19-10-2019

1 AFC Unirea '04 Slobozia
Real Gimbasani
Sb. Noua / Sb. Noua Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 10:00 - - - - -
2 C.S. Recolta Gh. Lazar 2017
ACS Activ Slobozia
/ Under 15 Elite, etapa 13 10:00 - - - - -
3 C.S. Amara
AFC Unirea '04 Slobozia
/ Under 15 Elite, etapa 13 10:00 - - - - -
4 C.S Victoria Tandarei
CSM Fetesti
/ Under 15 Elite, etapa 13 10:00 - - - - -
5 AFC Unirea '04 Slobozia
Real Gimbasani
Sb. Noua / Sb. Noua Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 12:00 - - - - -
6 C.F. Abatorul Slobozia
Avântul Rovine
Abatorul / Slobozia Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
7 AS FC Urziceni
C.S. Recolta Gh. Lazar 2017
Urziceni / Urziceni Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
8 Recolta Barcanesti
CSM Fetesti
Cosereni / Cosereni Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
9 Unirea Grivita
Orezu
Grivita / Grivita Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
10 Viitorul Axintele
Infratirea Jilavele
Axintele / Axintele Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
11 AFC Iazu
C.S. Amara
Iazu / Iazu Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
12 Unirea Ion Roata
AS FC Bărăganul Ciulnița
Ion Roata / Ion Roata Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
13 Victoria Mt. Buzau
C.S Victoria Tandarei
Mt. Buzau / Mt. Buzau Liga 4- Secomi Travel, Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
14 Rapid Perieti
Recolta Saveni
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
15 Albesti 08
Recolta Buesti
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
16 AS FC Inter Stelnica
ACS Unirea Scanteia
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
17 Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Movila
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
18 Agronomia Bucu
Victoria Bordusani
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
19 AS Cazanesti
Gloria Gura Ialomitei
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
20 AS FC Traian
Gloria Ograda
/ Liga 5, Seria 1- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
21 C.F. Abatorul Slobozia
Avântul Rovine
Abatorul / Slobozia Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
22 AS FC Urziceni
C.S. Recolta Gh. Lazar 2017
Urziceni / Urziceni Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
23 Recolta Barcanesti
CSM Fetesti
Cosereni / Cosereni Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
24 Unirea Grivita
Orezu
Grivita / Grivita Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
25 Viitorul Axintele
Infratirea Jilavele
Axintele / Axintele Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
26 AFC Iazu
C.S. Amara
/ Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
27 Unirea Ion Roata
AS FC Bărăganul Ciulnița
/ Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
28 Victoria Mt. Buzau
C.S Victoria Tandarei
Mt. Buzau / Mt. Buzau Liga 4- Secomi Travel, Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
29 Rapid Perieti
Recolta Saveni
/ Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
30 Albesti 08
Recolta Buesti
/ Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
31 AS FC Inter Stelnica
ACS Unirea Scanteia
/ Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
32 Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Movila
M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
33 Agronomia Bucu
Victoria Bordusani
Bucu / Bucu Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
34 AS Cazanesti
Gloria Gura Ialomitei
Cazanesti / Cazanesti Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
35 AS FC Traian
Gloria Ograda
Traian / Traian Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -

Duminica, 20-10-2019

1 C.S.S. Slobozia
AFC Unirea '04 Slobozia
Sb. Noua / Sb. Noua Juniori Under 13 (D), etapa 5 10:00 - - - - -
2 CSM Fetesti
ACS Activ Slobozia
Sb. Noua / Sb. Noua Juniori Under 13 (D), etapa 5 10:00 - - - - -
3 AS CS Junior Țăndărei
C.F. Abatorul Slobozia
Sb. Noua / Sb. Noua Juniori Under 13 (D), etapa 5 10:00 - - - - -
4 Viitorul Ialomita
Spicul Marculesti
Bucu / Bucu Liga 6, Seria 1, etapa 9 10:30 - - - - -
5 Viitorul Valea Ciorii
AS Diana Scânteia
Valea Ciorii / Valea Ciorii Liga 6, Seria 1, etapa 9 10:30 - - - - -
6 Baraganul Ciulnita II
Fair-Play Slobozia Noua
Ciulnita / Ciulnita Liga 6, Seria 1, etapa 9 10:30 - - - - -
7 Ialomita Suditi
Spicul Milosesti
/ Liga 6, Seria 1, etapa 9 10:30 - - - - -
8 C.S. Amara II
Dunarea Giurgeni
Amara / Amara Liga 6, Seria 1, etapa 9 10:30 - - - - -
9 Gloria Alexeni
Victoria II Mt.Buzau
Alexeni / Alexeni Liga 6, Seria 2, etapa 9 10:30 - - - - -
10 Fulgerul Fierbinti
ACS Sinești
Fierbinti / Fierbinti Liga 6, Seria 2, etapa 9 10:30 - - - - -
11 Athletic Valea Macrisului
Flacara Andrasesti
Valea Macrisului / Valea Macrisului Liga 6, Seria 2, etapa 9 10:30 - - - - -
12 AS Ciochina
Infratirea Jilavele II
Ciochina / Ciochina Liga 6, Seria 2, etapa 9 10:30 - - - - -
13 Viitorul Rasi
Spicul Colilia
Rasi / Rasi Liga 6, Seria 2, etapa 9 10:30 - - - - -
14 Vointa Cocora
Vointa Reviga
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
15 Juventus Boranesti
Libertatea Salcioara
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
16 Unirea Sarateni
Secunda Adancata
Sarateni / Sarateni Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
17 AS FC Dridu
Staruinta Brosteni
Fierbinti / Fierbinti Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
18 Vointa Maia
Cosereni
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
19 Unirea Garbovi
Avantul Grindu
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
20 Victoria Rosiori
Recolta Malu Rosu
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
21 Progresul Sf. Gheorghe
Olimpia Radulesti
/ Liga 5, Seria 2- Juniori, etapa 9 14:00 - - - - -
22 Vointa Cocora
Vointa Reviga
/ Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
23 Juventus Boranesti
Libertatea Salcioara
/ Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
24 Unirea Sarateni
Secunda Adancata
Sarateni / Sarateni Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
25 AS FC Dridu
Staruinta Brosteni
Fierbinti / Fierbinti Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
26 Vointa Maia
Cosereni
/ Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
27 Unirea Garbovi
Avantul Grindu
/ Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
28 Victoria Rosiori
Recolta Malu Rosu
Urziceni / Urziceni Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
29 Progresul Sf. Gheorghe
Olimpia Radulesti
/ Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9 16:00 - - - - -
30 Agronomia 2 Bucu
Real Bucu
Bucu / Bucu Liga 6, Seria 1, etapa 9 16:00 - - - - -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP