Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Luni, 23-05-2022

Niciun meci

Marti, 24-05-2022

1 CSM Fetesti
AS FC Urziceni
Fetesti / Fetesti JUNIORI U 15, etapa 2 09:00 Ojog CMoga IOprea O - - -
2 AFC Unirea '04 Slobozia
C.S. Amara
1 Mai / Slobozia JUNIORI U 15, etapa 2 10:00 Bors IBors RSorescu A - - -

Miercuri, 25-05-2022

Niciun meci

Joi, 26-05-2022

Niciun meci

Vineri, 27-05-2022

Niciun meci

Sambata, 28-05-2022

1 C.S. Amara
CSM Fetesti
Amara / Amara JUNIORI U 15, etapa 3 10:00 - - - - -
2 AS FC Urziceni
AFC Unirea '04 Slobozia
Urziceni / Urziceni JUNIORI U 15, etapa 3 10:00 - - - - -
3 CSM Fetesti
C.S. Amara
Fetesti / Fetesti JUNIORI U 15, etapa 6 10:00 - - - - -
4 AFC Unirea '04 Slobozia
AS FC Urziceni
Sb. Noua / Sb. Noua JUNIORI U 15, etapa 6 10:00 - - - - -
5 Real Cosambesti
NU JOACĂ
Gimbasani / Gimbasani Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
6 AS Cazanesti
C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II
Cazanesti / Cazanesti Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
7 Gloria Gura Ialomitei
Recolta Saveni
Gura Ialomitei / Gura Ialomitei Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
8 Unirea M.Kogalniceanu
AS FC Traian
M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
9 AS Albesti 08
AS FC Baraganul Ciulnita II
Albesti / Albesti Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
10 Gloria Ograda
Ialomita Suditi
Ograda / Ograda Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
11 C.S. Amara II
AS Diana Scânteia
Amara / Amara Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 27 12:30 - - - - -
12 Infratirea Jilavele
Recolta Barcanesti
Jilavele / Jilavele Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
13 FC 2018 Rovine
C.S Victoria Tandarei
Rovine / Rovine Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
14 AS FC Bărăganul Ciulnița
Victoria Rosiori
Ciulnita / Ciulnita Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
15 C.S. Recolta Gh. Lazar 2017
Unirea Ion Roata
Gh.Lazar / Gh.Lazar Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
16 AFC Iazu
AS FC Urziceni
Iazu / Iazu Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
17 Victoria Mt. Buzau
NU JOACĂ
Mt. Buzau / Mt. Buzau Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
18 ACS Unirea Scanteia
C.S. Amara
Scinteia / Scinteia Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -
19 C.F. Abatorul Slobozia
Viitorul Axintele
Abatorul / Slobozia Liga 4 2021-2022, etapa 28 17:00 - - - - -

Duminica, 29-05-2022

1 Secunda Adancata
AS FC Dridu
Adancata / Adancata Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
2 Juventus Boranesti
AS Staruinta Brosteni
Boranesti / Boranesti Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
3 AS Fulgerul Fierbinti
AS Avantul Grindu
Fierbinti / Fierbinti Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
4 Victoria II Mt.Buzau
ACS AC Juventus Movilita
Mt. Buzau / Mt. Buzau Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
5 AS Athletic Valea Macrisului
AS Cosereni
Valea Macrisului / Valea Macrisului Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
6 Gloria Alexeni
Unirea Garbovi
Alexeni / Alexeni Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -
7 Vointa Maia
Libertatea Salcioara
Maia / Maia Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 24 17:00 - - - - -

Luni, 30-05-2022

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP