Program competitional

Liga 4


Etapa 1     21-08-2016 - 11:00


1) LPS Piatra Neamt - Teiul Poiana Teiului    0 - 8
2) ACS Unirea Tamaseni - Zimbrul Pincesti    2 - 2
3) Vointa Ion Creanga - Vulturul Costisa    3 - 1
4) Zimbrul Vinatori Neamt - Vointa Dobreni    1 - 2
5) AS Bradu Borca - Cimentul Bicaz    6 - 1
6) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - STA     -
7) Moldova Cordun - Bradul Roznov    0 - 1
8) Speranta Raucesti - Tineretul Candesti    1 - 1

Etapa 2     28-08-2016 - 11:00


1) Zimbrul Pincesti - LPS Piatra Neamt    2 - 0
2) Vulturul Costisa - ACS Unirea Tamaseni    3 - 0
3) Vointa Dobreni - Vointa Ion Creanga    1 - 2
4) Cimentul Bicaz - Zimbrul Vinatori Neamt    1 - 1
5) STA - AS Bradu Borca     -
6) Bradul Roznov - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    3 - 0
7) Tineretul Candesti - Moldova Cordun    2 - 1
8) Teiul Poiana Teiului - Speranta Raucesti    1 - 0

Etapa 3     04-09-2016 - 11:00


1) Zimbrul Pincesti - Teiul Poiana Teiului    1 - 4
2) LPS Piatra Neamt - Vulturul Costisa    2 - 7
3) ACS Unirea Tamaseni - Vointa Dobreni    4 - 1
4) Vointa Ion Creanga - Cimentul Bicaz    4 - 1
5) Zimbrul Vinatori Neamt - STA     -
6) AS Bradu Borca - Bradul Roznov    3 - 1
7) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Tineretul Candesti    4 - 4
8) Moldova Cordun - Speranta Raucesti    2 - 2

Etapa 4     11-09-2016 - 11:00


1) Vulturul Costisa - Zimbrul Pincesti    4 - 1
2) Vointa Dobreni - LPS Piatra Neamt    0 - 2
3) Cimentul Bicaz - ACS Unirea Tamaseni    2 - 2
4) STA - Vointa Ion Creanga     -
5) Bradul Roznov - Zimbrul Vinatori Neamt    3 - 0
6) Tineretul Candesti - AS Bradu Borca    2 - 3
7) Speranta Raucesti - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    3 - 0
8) Teiul Poiana Teiului - Moldova Cordun    5 - 3

Etapa 5     18-09-2016 - 11:00


1) Vulturul Costisa - Teiul Poiana Teiului    1 - 3
2) Zimbrul Pincesti - Vointa Dobreni    1 - 3
3) LPS Piatra Neamt - Cimentul Bicaz    0 - 7
4) ACS Unirea Tamaseni - STA     -
5) Vointa Ion Creanga - Bradul Roznov    2 - 0
6) Zimbrul Vinatori Neamt - Tineretul Candesti    2 - 2
7) AS Bradu Borca - Speranta Raucesti    3 - 3
8) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Moldova Cordun    0 - 1

Etapa 6     25-09-2016 - 11:00


1) Vointa Dobreni - Vulturul Costisa    0 - 1
2) Cimentul Bicaz - Zimbrul Pincesti    9 - 0
3) STA - LPS Piatra Neamt     -
4) Bradul Roznov - ACS Unirea Tamaseni    3 - 2
5) Tineretul Candesti - Vointa Ion Creanga    4 - 4
6) Speranta Raucesti - Zimbrul Vinatori Neamt    3 - 0
7) Moldova Cordun - AS Bradu Borca    1 - 3
8) Teiul Poiana Teiului - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    6 - 1

Etapa 7     02-10-2016 - 11:00


1) Vointa Dobreni - Teiul Poiana Teiului    1 - 10
2) Vulturul Costisa - Cimentul Bicaz    3 - 1
3) Zimbrul Pincesti - STA     -
4) LPS Piatra Neamt - Bradul Roznov    1 - 8
5) ACS Unirea Tamaseni - Tineretul Candesti    3 - 4
6) Vointa Ion Creanga - Speranta Raucesti    4 - 3
7) Zimbrul Vinatori Neamt - Moldova Cordun    1 - 3
8) AS Bradu Borca - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    11 - 0

Etapa 8     09-10-2016 - 11:00


1) Cimentul Bicaz - Vointa Dobreni    9 - 0
2) STA - Vulturul Costisa     -
3) Bradul Roznov - Zimbrul Pincesti    8 - 0
4) Tineretul Candesti - LPS Piatra Neamt    8 - 0
5) Speranta Raucesti - ACS Unirea Tamaseni    0 - 2
6) Moldova Cordun - Vointa Ion Creanga    4 - 1
7) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Zimbrul Vinatori Neamt    2 - 2
8) AS Bradu Borca - Teiul Poiana Teiului    2 - 1

Etapa 9     16-10-2016 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Cimentul Bicaz    4 - 1
2) Vointa Dobreni - STA     -
3) Vulturul Costisa - Bradul Roznov    1 - 1
4) Zimbrul Pincesti - Tineretul Candesti    1 - 3
5) LPS Piatra Neamt - Speranta Raucesti    0 - 6
6) ACS Unirea Tamaseni - Moldova Cordun    1 - 3
7) Vointa Ion Creanga - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    5 - 2
8) Zimbrul Vinatori Neamt - AS Bradu Borca    1 - 2

Etapa 10     23-10-2016 - 11:00


1) STA - Cimentul Bicaz     -
2) Bradul Roznov - Vointa Dobreni    19 - 1
3) Tineretul Candesti - Vulturul Costisa    2 - 0
4) Speranta Raucesti - Zimbrul Pincesti    9 - 1
5) Moldova Cordun - LPS Piatra Neamt    7 - 3
6) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - ACS Unirea Tamaseni    1 - 3
7) AS Bradu Borca - Vointa Ion Creanga    5 - 1
8) Zimbrul Vinatori Neamt - Teiul Poiana Teiului    0 - 9

Etapa 11     30-10-2016 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - STA     -
2) Cimentul Bicaz - Bradul Roznov    2 - 0
3) Vointa Dobreni - Tineretul Candesti    0 - 4
4) Vulturul Costisa - Speranta Raucesti    0 - 1
5) Zimbrul Pincesti - Moldova Cordun    0 - 9
6) LPS Piatra Neamt - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    2 - 3
7) ACS Unirea Tamaseni - AS Bradu Borca    0 - 1
8) Vointa Ion Creanga - Zimbrul Vinatori Neamt    7 - 3

Etapa 12     06-11-2016 - 11:00


1) Bradul Roznov - STA     -
2) Tineretul Candesti - Cimentul Bicaz    1 - 3
3) Speranta Raucesti - Vointa Dobreni    10 - 0
4) Moldova Cordun - Vulturul Costisa    4 - 1
5) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Zimbrul Pincesti    6 - 0
6) AS Bradu Borca - LPS Piatra Neamt    12 - 0
7) Zimbrul Vinatori Neamt - ACS Unirea Tamaseni    0 - 3
8) Vointa Ion Creanga - Teiul Poiana Teiului    1 - 3

Etapa 13     13-11-2016 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Bradul Roznov    4 - 1
2) STA - Tineretul Candesti     -
3) Cimentul Bicaz - Speranta Raucesti    0 - 3
4) Vointa Dobreni - Moldova Cordun    0 - 4
5) Vulturul Costisa - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    3 - 2
6) Zimbrul Pincesti - AS Bradu Borca    0 - 3
7) LPS Piatra Neamt - Zimbrul Vinatori Neamt    3 - 5
8) ACS Unirea Tamaseni - Vointa Ion Creanga    4 - 1

Etapa 14     20-11-2016 - 11:00


1) Tineretul Candesti - Bradul Roznov    1 - 2
2) Speranta Raucesti - STA     -
3) Moldova Cordun - Cimentul Bicaz    2 - 1
4) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Vointa Dobreni    4 - 0
5) AS Bradu Borca - Vulturul Costisa    2 - 0
6) Zimbrul Vinatori Neamt - Zimbrul Pincesti    2 - 0
7) Vointa Ion Creanga - LPS Piatra Neamt    12 - 0
8) ACS Unirea Tamaseni - Teiul Poiana Teiului    1 - 3

Etapa 15     27-11-2016 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Tineretul Candesti    5 - 0
2) Bradul Roznov - Speranta Raucesti    6 - 3
3) STA - Moldova Cordun     -
4) Cimentul Bicaz - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    3 - 3
5) Vointa Dobreni - AS Bradu Borca    1 - 4
6) Vulturul Costisa - Zimbrul Vinatori Neamt    5 - 1
7) Zimbrul Pincesti - Vointa Ion Creanga    3 - 7
8) LPS Piatra Neamt - ACS Unirea Tamaseni    0 - 7

Etapa 16     12-03-2017 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - LPS Piatra Neamt    12 - 1
2) Zimbrul Pincesti - ACS Unirea Tamaseni    0 - 3
3) Vulturul Costisa - Vointa Ion Creanga     -
4) Vointa Dobreni - Zimbrul Vinatori Neamt    1 - 5
5) Cimentul Bicaz - AS Bradu Borca    0 - 0
6) STA - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -
7) Bradul Roznov - Moldova Cordun    1 - 2
8) Tineretul Candesti - Speranta Raucesti    0 - 3

Etapa 17     19-03-2017 - 11:00


1) LPS Piatra Neamt - Zimbrul Pincesti    3 - 0
2) ACS Unirea Tamaseni - Vulturul Costisa    2 - 2
3) Vointa Ion Creanga - Vointa Dobreni    14 - 0
4) Zimbrul Vinatori Neamt - Cimentul Bicaz    1 - 3
5) AS Bradu Borca - STA     -
6) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Bradul Roznov    0 - 2
7) Moldova Cordun - Tineretul Candesti    3 - 0
8) Speranta Raucesti - Teiul Poiana Teiului    3 - 1

Etapa 18     26-03-2017 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Zimbrul Pincesti    3 - 0
2) Vulturul Costisa - LPS Piatra Neamt    14 - 0
3) Vointa Dobreni - ACS Unirea Tamaseni    2 - 4
4) Cimentul Bicaz - Vointa Ion Creanga    3 - 0
5) STA - Zimbrul Vinatori Neamt     -
6) Bradul Roznov - AS Bradu Borca    0 - 2
7) Tineretul Candesti - C.S. Steel-Man Tg. Neamt    0 - 3
8) Speranta Raucesti - Moldova Cordun    4 - 3

Etapa 19     02-04-2017 - 11:00


1) Zimbrul Pincesti - Vulturul Costisa     -
2) LPS Piatra Neamt - Vointa Dobreni     -
3) ACS Unirea Tamaseni - Cimentul Bicaz     -
4) Vointa Ion Creanga - STA     -
5) Zimbrul Vinatori Neamt - Bradul Roznov     -
6) AS Bradu Borca - Tineretul Candesti     -
7) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Speranta Raucesti     -
8) Moldova Cordun - Teiul Poiana Teiului     -

Etapa 20     09-04-2017 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Vulturul Costisa     -
2) Vointa Dobreni - Zimbrul Pincesti     -
3) Cimentul Bicaz - LPS Piatra Neamt     -
4) STA - ACS Unirea Tamaseni     -
5) Bradul Roznov - Vointa Ion Creanga     -
6) Tineretul Candesti - Zimbrul Vinatori Neamt     -
7) Speranta Raucesti - AS Bradu Borca     -
8) Moldova Cordun - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -

Etapa 21     12-04-2017 -


1) Vulturul Costisa - Vointa Dobreni     -
2) Zimbrul Pincesti - Cimentul Bicaz     -
3) LPS Piatra Neamt - STA     -
4) ACS Unirea Tamaseni - Bradul Roznov     -
5) Vointa Ion Creanga - Tineretul Candesti     -
6) Zimbrul Vinatori Neamt - Speranta Raucesti     -
7) AS Bradu Borca - Moldova Cordun     -
8) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Teiul Poiana Teiului     -

Etapa 22     15-04-2017 - 11:00


1) Teiul Poiana Teiului - Vointa Dobreni     -
2) Cimentul Bicaz - Vulturul Costisa     -
3) STA - Zimbrul Pincesti     -
4) Bradul Roznov - LPS Piatra Neamt     -
5) Tineretul Candesti - ACS Unirea Tamaseni     -
6) Speranta Raucesti - Vointa Ion Creanga     -
7) Moldova Cordun - Zimbrul Vinatori Neamt     -
8) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - AS Bradu Borca     -

Etapa 23     19-04-2017 -


1) Vointa Dobreni - Cimentul Bicaz     -
2) Vulturul Costisa - STA     -
3) Zimbrul Pincesti - Bradul Roznov     -
4) LPS Piatra Neamt - Tineretul Candesti     -
5) ACS Unirea Tamaseni - Speranta Raucesti     -
6) Vointa Ion Creanga - Moldova Cordun     -
7) Zimbrul Vinatori Neamt - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -
8) Teiul Poiana Teiului - AS Bradu Borca     -

Etapa 24     23-04-2017 - 11:00


1) Cimentul Bicaz - Teiul Poiana Teiului     -
2) STA - Vointa Dobreni     -
3) Bradul Roznov - Vulturul Costisa     -
4) Tineretul Candesti - Zimbrul Pincesti     -
5) Speranta Raucesti - LPS Piatra Neamt     -
6) Moldova Cordun - ACS Unirea Tamaseni     -
7) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Vointa Ion Creanga     -
8) AS Bradu Borca - Zimbrul Vinatori Neamt     -

Etapa 25     30-04-2017 - 11:00


1) Cimentul Bicaz - STA     -
2) Vointa Dobreni - Bradul Roznov     -
3) Vulturul Costisa - Tineretul Candesti     -
4) Zimbrul Pincesti - Speranta Raucesti     -
5) LPS Piatra Neamt - Moldova Cordun     -
6) ACS Unirea Tamaseni - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -
7) Vointa Ion Creanga - AS Bradu Borca     -
8) Teiul Poiana Teiului - Zimbrul Vinatori Neamt     -

Etapa 26     03-05-2017 -


1) STA - Teiul Poiana Teiului     -
2) Bradul Roznov - Cimentul Bicaz     -
3) Tineretul Candesti - Vointa Dobreni     -
4) Speranta Raucesti - Vulturul Costisa     -
5) Moldova Cordun - Zimbrul Pincesti     -
6) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - LPS Piatra Neamt     -
7) AS Bradu Borca - ACS Unirea Tamaseni     -
8) Zimbrul Vinatori Neamt - Vointa Ion Creanga     -

Etapa 27     07-05-2017 - 11:00


1) STA - Bradul Roznov     -
2) Cimentul Bicaz - Tineretul Candesti     -
3) Vointa Dobreni - Speranta Raucesti     -
4) Vulturul Costisa - Moldova Cordun     -
5) Zimbrul Pincesti - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -
6) LPS Piatra Neamt - AS Bradu Borca     -
7) ACS Unirea Tamaseni - Zimbrul Vinatori Neamt     -
8) Teiul Poiana Teiului - Vointa Ion Creanga     -

Etapa 28     14-05-2017 - 11:00


1) Bradul Roznov - Teiul Poiana Teiului     -
2) Tineretul Candesti - STA     -
3) Speranta Raucesti - Cimentul Bicaz     -
4) Moldova Cordun - Vointa Dobreni     -
5) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Vulturul Costisa     -
6) AS Bradu Borca - Zimbrul Pincesti     -
7) Zimbrul Vinatori Neamt - LPS Piatra Neamt     -
8) Vointa Ion Creanga - ACS Unirea Tamaseni     -

Etapa 29     21-05-2017 - 11:00


1) Bradul Roznov - Tineretul Candesti     -
2) STA - Speranta Raucesti     -
3) Cimentul Bicaz - Moldova Cordun     -
4) Vointa Dobreni - C.S. Steel-Man Tg. Neamt     -
5) Vulturul Costisa - AS Bradu Borca     -
6) Zimbrul Pincesti - Zimbrul Vinatori Neamt     -
7) LPS Piatra Neamt - Vointa Ion Creanga     -
8) Teiul Poiana Teiului - ACS Unirea Tamaseni     -

Etapa 30     28-05-2017 - 11:00


1) Tineretul Candesti - Teiul Poiana Teiului     -
2) Speranta Raucesti - Bradul Roznov     -
3) Moldova Cordun - STA     -
4) C.S. Steel-Man Tg. Neamt - Cimentul Bicaz     -
5) AS Bradu Borca - Vointa Dobreni     -
6) Zimbrul Vinatori Neamt - Vulturul Costisa     -
7) Vointa Ion Creanga - Zimbrul Pincesti     -
8) ACS Unirea Tamaseni - LPS Piatra Neamt     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe