Joi, 18-10-2018

niciun meci

Vineri, 19-10-2018

1 AS LSS Vointa Sibiu - CS Alma 6 Sibiu Vointa / Sibiu Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 16:00
2 AFC Agnita - CSS Soimii Sibiu 1 Central / Agnita Juniori U 11, Clasic, etapa 6 16:00
3 ASSF Adrian Demian Sibiu - ASC Zenit Sibiu Horbach / Sibiu Juniori U 11, Elite, etapa 6 17:30

Sambata, 20-10-2018

1 CSS Soimii Sibiu - CS Alma 5 Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 09:00
2 CS Alma 9 Sibiu - CSS Soimii Sibiu Luceafarul / Sibiu Juniori U 9, etapa 6 09:00
3 ASSF Ion Gheorghe Sibiu - CS Magura Cisnadie Central / Ion Gheorghe Juniori U 19, etapa 6 10:00
4 CS Sion Sibiu - AS FC Interstar Sibiu Central / Saliste Juniori U 15, etapa 1 10:00
5 CSS Soimii Sibiu 2 - ASSF Adrian Demian Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 11, Clasic, etapa 6 10:45
6 ACS Viitorul Selimbar - CS Sparta Medias Central / Selimbar Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
7 ASA Sibiu - AS LSS Vointa Sibiu Aviatie / Sibiu Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
8 AS Progresul Terezian Sibiu - AS FC Talmaciu Central / Sura Mare Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
9 CS Magura Cisnadie - AS Spicul Seica Mare Textila / Cisnadie Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
10 AS Cindrelu Gura Râului - ACS Paltinis Rasinari Central / Gura Riului Juniori U 19, etapa 6 11:00
11 Comuna Dirlos - Comuna Hoghilag Central / Dirlos Cupa Satelor, Zona 1, etapa 1 11:00
12 Comuna Blajel - Comuna Laslea Central / Tirnava Cupa Satelor, Zona 1, etapa 1 11:00
13 AS Cindrelu Gura Râului - ASSF Ion Gheorghe Sibiu Central / Gura Riului Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 15:00
14 AS Corsav Vestem - AS Fraternitas Talmaciu Central / Vestem Liga a-V-a, Seria Est, etapa 5 16:00
15 AS Arpasu - AS Viitorul Racovita Central / Arpasu Liga a-V-a, Seria Est, etapa 5 16:00
16 AS Athletic Sura Mare - AS FC Interstar 3 Sibiu Central / Sura Mare Juniori U 13, Seria Medias, etapa 6 16:00
17 AS FC Talmaciu - STA Central / Talmaciu Juniori U 15, etapa 1 16:00
18 AS Copsa Mica - AS Athletic Sura Mare Orasenesc / Copsa-Mica Juniori U 15, etapa 1 16:00
19 AFC Agnita - AFC Hermannstadt Sibiu Central / Agnita Juniori U 15, etapa 1 16:00
20 CSS Soimii Sibiu - ASA Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 15, etapa 1 16:00
21 CS Alma Sibiu - AS Progresul Dumbraveni Vointa / Sibiu Juniori U 15, etapa 1 16:00

Duminica, 21-10-2018

1 AS Bradu - AFC Hermannstadt Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 09:00
2 CS Alma 4 Sibiu - CS Gaz Metan Medias Vointa / Sibiu Juniori U 13, Seria Medias, etapa 6 09:00
3 STA - AS Copsa Mica / Juniori U 13, Seria Medias, etapa 6 09:00
4 AS Spicul Seica Mare - AFC Agnita Central / Seica Mare Juniori U 13, Seria Medias, etapa 6 09:00
5 ACS Viitorul Selimbar - AS FC Interstar 4 Sibiu Central / Selimbar Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 09:30
6 ACS Unirea Miercurea-Sibiului - ACS FC Avrig Central / Miercurea Sibiului Juniori U 13, Seria Sibiu, etapa 6 10:00
7 Comuna Tirnava - Comuna Seica-Mica Central / Tirnava Cupa Satelor, Zona 2, etapa 1 10:00
8 Comuna Micasasa - Comuna Seica-Mare Central / Tirnava Cupa Satelor, Zona 2, etapa 1 10:00
9 AFC Hermannstadt Sibiu - CS Gaz Metan Medias Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 11, Elite, etapa 6 10:30
10 AS FC Interstar Sibiu - CSS Soimii Sibiu Central / Interstar Juniori U 11, Elite, etapa 6 10:30
11 CS Alma 8 Sibiu - AS Progresul Terezian Sibiu / Juniori U 11, Clasic, etapa 6 10:30
12 CS Alma 7 Sibiu - ACS FC Avrig Vointa / Sibiu Juniori U 11, Clasic, etapa 6 10:30
13 AFC Agnita - AS Copsa Mica Central / Agnita Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
14 AS Bradu - ACS Unirea Miercurea-Sibiului Central / Bradu Liga a-IV-a, etapa 8 11:00
15 AS Izvorul Singatin - AS Recolta Apoldu De Jos Central / Apold Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5 11:00
16 AS Cindrelu Gura Râului - AS Gloria Loamnes Central / Gura Riului Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5 11:00
17 AS Cibinul Cristian - AS Leii Sura Mica Central / Cristian Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5 11:00
18 AS Silvatex Orlat - AS Athletic Sura Mare Central / Saliste Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5 11:00
19 ACS FC Avrig - AS Chirpar Central / Avrig Liga a-V-a, Seria Est, etapa 5 11:00
20 AS Staruinta Laslea - AS Progresul Dumbraveni Central / Dumbraveni Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 11:00
21 AS Viitorul Atel - AS Recolta Alma Central / Atel Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 11:00
22 CS Alma 3 Sibiu - CSM Medias Vointa / Sibiu Juniori U 13, Seria Medias, etapa 6 11:45
23 AFC Hermannstadt Sibiu - ACS Viitorul Selimbar Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 11, Clasic, etapa 6 11:45
24 AS LSS Vointa Sibiu - AS FC Interstar 1 Sibiu Central / Saliste Juniori U 9, etapa 6 12:00
25 CSM 1 Medias - CS Alma 10 Sibiu / Juniori U 9, etapa 6 12:00
26 AJF Mures - AJF Covasna / Turneul Sperantelor-2005, etapa 8 13:00
27 AJF Brasov - AJF Harghita / Turneul Sperantelor-2005, etapa 8 13:00
28 AJF Sibiu - AJF Alba / Turneul Sperantelor-2005, etapa 8 13:00
29 AS Vulturul Poplaca - AS Cetate Slimnic Central / Vulturul Poplaca Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 5 13:00
30 AS FC Interstar 2 Sibiu - CSM 2 Medias Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 9, etapa 6 13:00
31 AS FC Interstar 5 Sibiu - CS Sion Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 11, Clasic, etapa 6 14:30
32 AS Valea Viilor - AS Viitorul Tirnava Central / Valea Viilor Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 15:00
33 AFC Curciu - AS Atletic Municipal Medias Central / Curciu Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 15:00
34 STA - AS Viitorul Vachid / Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 15:00
35 AS Viitorul Ighisu-Nou - AS Gloria Smig / Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 6 15:00
36 A.S. Nocrich - AS Vointa Rosia Central / Nocrich Liga a-V-a, Seria Est, etapa 5 16:00

Luni, 22-10-2018

niciun meci

Marti, 23-10-2018

1 CS Alma Sibiu - AS LSS Vointa Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori U 11, Elite, etapa 6 17:30

Miercuri, 24-10-2018

1 AS FC Talmaciu - ASSF Ion Gheorghe Sibiu Central / Talmaciu Juniori U 19, etapa 7 16:00
2 CS Magura Cisnadie - AS Cindrelu Gura Râului Textila / Cisnadie Juniori U 19, etapa 7 16:00
3 ACS Paltinis Rasinari - CSS Medias Central / Rasinari Juniori U 19, etapa 7 16:00
4 AS FC Interstar Sibiu - ACS Paltinis Rasinari Obor / Sibiu Liga a-IV-a, etapa 8 16:30
oferta portal echipe