Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 16
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 14
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 15
Teren: Helegiu / Helegiu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Helegiu / Helegiu
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 15
Teren: Darmanesti /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Darmanesti /
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 12
Teren: Racaciuni /
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 12
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Amănat.
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 13
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:00
Cupa României Faza Județeană, etapa 1
Teren: Racaciuni /
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4-Seria 2, etapa 12
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4-Seria 1, etapa 11
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 10
Teren: Magura Casin /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Magura Casin /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 10
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 9
Teren: Manastirea Casin /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Manastirea Casin /
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 8
Teren: Helegiu / Helegiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Helegiu / Helegiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 8
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 7
Teren: Dofteana /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 6
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 6
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 5
Teren: Dofteana /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Dofteana /
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 1
Teren: Siretul /
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Siretul /
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 3
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 2
Teren: Racaciuni /
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 2
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 1
Teren: Dofteana /
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 1
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau