Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 22-09-2019

1 A.S. Trotus Onesti
CSM Moinesti
Energia / Onesti JUNIORI U11 SERIA I, etapa 4 10:00 Dima-Tudor G - - - - -
2 AS FCM Bacau
CS UZU Darmanesti
Aerostar II / Bacau JUNIORI U11 SERIA I, etapa 4 10:00 Balaita M - - - - -
3 AS SPORTUL ONESTI
C.S. MAGURA TG. OCNA
CSM / Onesti JUNIORI U11 SERIA II, etapa 4 10:00 Butucelea V - - - - -
4 STA
AFCS Viitorul Curita
Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău JUNIORI U11 SERIA II, etapa 4 10:00 - - - - - -
5 AS Rapid Bacau
AS Vointa Garleni
Racaciuni / LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 5 11:00 Mavriche SLucaci CCorciu A - Calin I -
6 CS Zorile Faraoani
AS Aripile Cleja
VALEA MARE / FARAOANI LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 5 11:00 Ariton CCorciu VChisareanu N - Cudla L -
7 AS Barsanesti
AS V. Oituz
Bratesti / Bratesti Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Benea FStan IDima-Tudor G - Ganea E -
8 AS Magura Casin
CS UZU Darmanesti
Curita / Curita Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Aradei IOancea CAdafinei A - Zota F -
9 CS Dofteana
CSM Moinesti
Dofteana / Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Hanga MAntal OCrancaiala M - Fridl M -
10 ACS GLORIA ZEMEȘ
AFCS Viitorul Curita
Zemes / Zemeș Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Ciobanu OGherghel CMireanu R - Munteanu I -
11 AS Bradul M Casin
AS Vulturul Magiresti
Manastirea Casin / Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Mălinaş ALupu CEnea D - Chelaru I -
12 AS Viitorul Urechesti
AS Caiuti
Cornatel / Urechesti Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 5 11:00 Vasilache DMireanu GBudau A - Vranceanu S -

Luni, 23-09-2019

Niciun meci

Marti, 24-09-2019

1 AS Olimpia Junior Onesti II
ACS Athletico Juniori Bacau II
Energia / Onesti JUNIORI U13 SERIA II, etapa 4 17:00 Amaricai C - - - - -

Miercuri, 25-09-2019

Niciun meci

Joi, 26-09-2019

1 AFCS Viitorul Curita
LPS Nadia Comaneci
Curita / Curita JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 4 16:00 - - - - -
2 AS SUPORTERILOR FAN CLUB FCM BACAU
C.S.S. Onesti
/ JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 4 17:00 - - - - -
3 LPS II Bacau
L.P.S. BACĂU
/ JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 4 17:00 - - - - -
4 ACS GLORIA ZEMEȘ
F.C. Dinamo Bacau
/ JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 4 17:00 - - - - -
5 STA
C.S. MAGURA TG. OCNA
/ JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 4 17:00 - - - - -
6 STA
A.S. Viitorul Bacau
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -
7 ACS FC Bacau
ASF KYDS BACAU
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -
8 AS FCM Bacau
AS Aripile 2017 Bacau
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -
9 AFC JOY BACAU
C.S.AEROSTAR
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -
10 CS VIVA ACTIV BUHUSI
ACS Atletico Junior Bacau
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -
11 FC Bubu
MOLDOSTAR BACAU
/ JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -

Vineri, 27-09-2019

1 CSM Moinesti
STA
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
2 A.S. Olimpia Junior Onesti
CS UZU Darmanesti
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
3 L.P.S. BACĂU
CSM Bacau
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
4 AS FCM Bacau
CS Aerostar 2
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
5 F.C. Dinamo Bacau
C.S.AEROSTAR
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
6 FC Dinamo Bacau II
ACS Textila Buhusi
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 17:00 - - - - -
7 AS SPORTUL ONESTI
F.C. Dinamo Bacau
CSM / Onesti JUNIORI U9, etapa 4 17:00 - - - - -

Sambata, 28-09-2019

1 AS SPORTUL ONESTI
C.S.S. Onesti
/ JUNIORI U15 JUDETEAN, etapa 5 10:00 - - - - -
2 CSM Bacau
ACS Atletico Junior Bacau
/ JUNIORI U13 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
3 A.S. Viitorul Bacau
AS SPORTUL ONESTI
/ JUNIORI U13 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
4 AS Aripile 2017 Bacau
C.S.S. Onesti
/ JUNIORI U13 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
5 C.S.AEROSTAR
CSM Moinesti
/ JUNIORI U13 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
6 A.S. Olimpia Junior Onesti
STA
/ JUNIORI U13 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
7 ACS FC Bacau
FC Bubu
/ JUNIORI U13 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
8 CS VIVA ACTIV BUHUSI
AS Juniorii Bacau
/ JUNIORI U13 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
9 C.S. MAGURA TG. OCNA
MOLDOSTAR BACAU
/ JUNIORI U13 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
10 ACS Athletico Juniori Bacau II
F.C. Dinamo Bacau
/ JUNIORI U13 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
11 AS Olimpia Junior Onesti II
STA
/ JUNIORI U13 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
12 CSM Moinesti
ACS GLORIA ZEMEȘ
Petrolul / Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 11:00 - - - - -
13 F.C. Dinamo Bacau
AS Negri
Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 17:00 - - - - -
14 AS Siretul Bacau
CS Zorile Faraoani
SIRETUL / SAUCESTI LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 17:00 - - - - -
15 AS Aripile Cleja
AS Rapid Bacau
Cleja / Cleja LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 17:00 - - - - -
16 AS Vointa Garleni
AS Filipesti
Garleni / LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 17:00 - - - - -
17 ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AS Suporterilor FCM Bacau
Nicolae Balcescu / LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 17:00 - - - - -
18 AFCS Viitorul Curita
AS Bradul M Casin
/ Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 17:00 - - - - -
19 CS UZU Darmanesti
CS Dofteana
/ Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 17:00 - - - - -

Duminica, 29-09-2019

1 CSM Moinesti
AS FCM Bacau
/ JUNIORI U11 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
2 CS UZU Darmanesti
MOLDOSTAR BACAU
/ JUNIORI U11 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
3 FC Bubu
AS FAV KYDS BACAU
/ JUNIORI U11 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
4 ACS Atletico Junior Bacau
A.S. Trotus Onesti
/ JUNIORI U11 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
5 F.C. Dinamo Bacau
AS Aripile 2017 Bacau
/ JUNIORI U11 SERIA I, etapa 5 10:00 - - - - -
6 C.S. MAGURA TG. OCNA
STA
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
7 AFCS Viitorul Curita
AS Juniorii Bacau
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
8 C.S.AEROSTAR
ACS FC Bacau
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
9 AS Aripile 2017 2 Bacau
A.S. Viitorul Bacau
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
10 AFC JOY BACAU
C Viva Activ Buhusi
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
11 AS Viitorul Bacau 2
AS SPORTUL ONESTI
/ JUNIORI U11 SERIA II, etapa 5 10:00 - - - - -
12 ACS Gauss Bacau
AS Fl. Rosie Sascut
SIRETUL / SAUCESTI LIGA a IV-a Seria Bacau, etapa 6 11:00 - - - - -
13 AS V. Oituz
AS Caiuti
Oituz / Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 11:00 - - - - -
14 AS Vulturul Magiresti
AS Viitorul Urechesti
Magiresti / Magiresti Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 11:00 - - - - -
15 AS Barsanesti
AS Magura Casin
Bratesti / Bratesti Liga a IV-a Seria Valea Trotusului, etapa 6 11:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP