Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Luni, 27-09-2021

Niciun meci

Marti, 28-09-2021

Niciun meci

Miercuri, 29-09-2021

Niciun meci

Joi, 30-09-2021

1 C.S.S. Onesti
LPS Nadia Comaneci
Energia / Onesti Campionatul Judetean de Juniori U19, etapa 5 15:00 - - - - -
2 STA
AFC JOY BACAU
Aerostar / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 1, etapa 5 17:00 - - - - -
3 AS Aripile 2017 2 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 1, etapa 5 17:00 - - - - -
4 AS FAV KYDS BACAU
AS Play Bacau
/ Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 1, etapa 5 17:00 - - - - -
5 ACS FC Bacau
CSM Moinesti
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 1, etapa 5 17:00 - - - - -
6 STA
ACS Atletico Junior Bacau
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 2, etapa 5 17:00 - - - - -
7 Viva Activ Buhusi
MOLDOSTAR BACAU
Textila Buhusi / Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 2, etapa 5 17:00 - - - - -
8 ACS GLORIA ZEMEȘ
ACS Textila Buhusi
Zemes / Zemeș Campionatul Judetean de Juniori U19, etapa 5 17:00 - - - - -
9 F.C. Dinamo Bacau
AS Magura Casin
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U19, etapa 5 17:00 - - - - -
10 L.P.S. BACĂU
CSM Bacau
LPS / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U19, etapa 5 17:00 - - - - -
11 AFCS Viitorul Curita
FC Bubu
BOGDANESTI / BOGDANESTI Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 2, etapa 5 17:30 - - - - -
12 C.S.Sportul Onesti
AS Aripile 2017 Bacau
CSM Onesti / Campionatul Judetean de Juniori U9-Seria 2, etapa 5 17:30 - - - - -

Vineri, 01-10-2021

1 ACS FC Bacau 2
STA
Rusi-Ciutea / Ruși Ciutea Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
2 C.S.AEROSTAR
ACS FC Bacau
Aerostar II / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
3 AS FCM Bacau
AS Bamirom Dumbraveni
Aerostar II / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
4 A.S. Viitorul Bacau
FC Bubu
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
5 ACS Atletico Junior Bacau
F.C. Dinamo Bacau
Letea Veche / Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
6 MOLDOSTAR BACAU
CSO Buhusi
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
7 ACS Viitorul Nicolae Balcescu
CSM Moinesti
Nicolae Balcescu / Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
8 CS Măgura Târgu-Ocna
C.S.Sportul Onesti
Tg. Ocna / Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -
9 AFCS Viitorul Curita
A.S. Olimpia Junior Onesti
Energia / Onesti Campionatul Judetean de Juniori U15, etapa 5 16:00 - - - - -

Sambata, 02-10-2021

1 ACS Atletico Junior Bacau
C.S.AEROSTAR
Letea Veche / Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
2 A.S. Viitorul Bacau
F.C. Dinamo Bacau
M.A.I. Letea Veche / Bacău Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
3 AS FAV KYDS BACAU
C.S.S. Onesti
/ Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
4 ACS GLORIA ZEMEȘ
MOLDOSTAR BACAU
Zemes / Zemeș Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
5 AS Aripile 2017 2 Bacau
STA
/ Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
6 ACS Viitorul Nicolae Balcescu
AFCS Viitorul Curita
Nicolae Balcescu / Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 1, etapa 5 09:00 - - - - -
7 A.S. FC Bacau
L.P.S. BACĂU
/ Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
8 ACS Athletico Juniori Bacau II
CSM Moinesti
Letea Veche / Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
9 CS UZU Darmanesti
C.S.Sportul Onesti
Darmanesti / Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
10 AS Play Bacau
Viva Activ Buhusi
Baza Nautica / Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
11 CSM Bacau
STA
M.A.I. Letea Veche / Bacău Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
12 AS Aripile 2017 Bacau
C.S. MAGURA TG. OCNA
Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău Campionatul Judetean de Juniori U13-Seria 2, etapa 5 09:00 - - - - -
13 AS Filipesti
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
Galbeni / Filipesti Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 11:00 - - - - -
14 CSM Moinesti
AS Magura Casin
CSM Moinesti / Moinesti Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 11:00 - - - - -
15 AFC Unirea Bacău
AS Rapid Bacau
Racaciuni / Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 15:00 - - - - -
16 AS Negri
AS Viitorul Berești-Tazlău
Green Club (Baza Nautica) / Bacau Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 15:00 - - - - -
17 ACS Gauss Bacau
AS Fl. Rosie Sascut
Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 15:00 - - - - -
18 AFCS Viitorul Curița/CSS Onești
AS Barsanesti
Energia / Onesti Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 15:00 - - - - -
19 CS UZU Darmanesti
AS Bradul M Casin
Darmanesti / Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 15:00 - - - - -
20 C.S. MAGURA TG. OCNA
AS Vulturul Magiresti
Tg. Ocna / Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 15:00 - - - - -

Duminica, 03-10-2021

1 AS FCM Bacau
C.S.S. Onesti
Aerostar / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
2 C.S.Sportul Onesti
CS UZU Darmanesti
CSM / Onesti Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
3 ACS FC Bacau
CSM Moinesti
/ Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
4 FC Bubu
Viva Activ Buhusi
Baza Nautica / Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
5 C.S.AEROSTAR
AS Play Bacau
Aerostar / Bacau Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
6 F.C. Dinamo Bacau
A.S. Kyds Bacau
/ Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
7 ACS Atletico Junior Bacau
AS Aripile 2017 Bacau
Letea Veche / Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
8 MOLDOSTAR BACAU
AFC JOY BACAU
Lucretiu Avram / Campionatul Judetean de Juniori U11, etapa 5 09:00 - - - - -
9 CS Faraoani
AS Vointa Garleni
Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 11:00 - - - - -
10 CS Siretu Săucești
AS FC Dinamo Bacău 2
Siretul / Liga a IV-a Seria 1, etapa 5 11:00 - - - - -
11 AS Viitorul Urechesti
AS SPORTUL ONESTI
Cornatel / Urechesti Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 11:00 - - - - -
12 AS Viitorul Căiuți
AS Voința Brătești
Caiuti / Liga a IV-a Seria 2, etapa 5 11:00 - - - - -

Luni, 04-10-2021

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP