Marti, 19-03-2024 |
Niciun meci |
Miercuri, 20-03-2024 |
1 |
ACS GLORIA ZEMEȘ C.S. Sportul Onești
|
Zemes / Zemeș |
Campionatul Judetean U17, etapa 11 |
15:00 |
- | - | - | - | - | - |
2 |
L.P.S. ,,Nadia Comăneci'' AS FC Dinamo Bacau
|
Energia / Onesti |
Campionatul Judetean U17, etapa 11 |
15:00 |
Cigoreanu D | Tudorache L | Tănase D | - | - | - |
3 |
AS Viitorul Bacau ACS FC Bacau
|
Rusi Ciutea / Rusi Ciutea, com. Letea Veche, Mun. Bacau |
Campionatul Judetean U15 Seria 1, etapa 11 |
19:00 |
- | - | - | - | - |
Joi, 21-03-2024 |
1 |
AS TNT Sport AFC Bubu |
/ |
Campionatul Judetean U9 Seria 1, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
AS Viitorul Bacau ACS Viitorul Nicolae Balcescu |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U9 Seria 1, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
CS VIVA ACTIV BUHUSI AS Aripile 2017 Bacau |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U9 Seria 1, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
ASF Moldostar 2017 Bacau 2 AFC JOY BACAU |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U9 Seria 1, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
ACS Atletico Junior Bacau ACS FC Bacau |
Baza Atletico Junior / Letea Veche / Bacau |
Campionatul Judetean U9 Seria 1, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
STA ACS Gauss Bacau |
/ |
Campionatul Judetean U9 Seria 2, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ACS Bamirom Dumbraveni AS FC Luceafarul Hemeiusi |
Racaciuni / |
Campionatul Judetean U9 Seria 2, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AS Fotbal Kids Bacau 2017 C.S.AEROSTAR |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U9 Seria 2, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
ASF Moldostar 2017 Bacau AS Aripile 2017 Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U9 Seria 2, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
ACS Athletico Juniori Bacau II AS FC Dinamo Bacau |
Baza Atletico Junior / Letea Veche / Bacau |
Campionatul Judetean U9 Seria 2, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
AFCS Viitorul Curita 2 AS Frumoasa |
sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI |
Campionatul Judetean U9 Seria 3, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
AS V. Oituz CSM Moinesti
|
Oituz / |
Campionatul Judetean U9 Seria 3, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
AFCS Viitorul Curita ASA Orheanu Comanesti |
sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI |
Campionatul Judetean U9 Seria 3, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
STA AS SPORTUL ONESTI |
/ |
Campionatul Judetean U9 Seria 3, etapa 10 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
CSO Buhusi L.P.S. BACĂU |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U19, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - | - |
16 |
C.S.AEROSTAR AS FC Dinamo Bacau |
Aerostar / Bacau |
Campionatul Judetean U19, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - | - |
17 |
AS Bradul M Casin AS Magura Casin |
Manastirea Casin / |
Campionatul Judetean U19, etapa 13 |
16:15 |
Cigoreanu D | Tănase D | Tudorache L | - | - | - |
Vineri, 22-03-2024 |
1 |
ACS Viitorul Nicolae Balcescu AFC Bubu
|
Nicolae Balcescu / |
Campionatul Judetean U11 Seria 2, etapa 12 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
Sambata, 23-03-2024 |
1 |
C.S. Sportul Onești C.S.S. Onesti |
CSM / Onesti |
Campionatul Judetean U11 Seria 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
STA AFC Bubu |
/ |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
AS Viitorul Bacau C.S.AEROSTAR |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
CSM Bacau AS Aripile 2017 Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AFC Unirea Bacău AS FC Dinamo Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
CS VIVA ACTIV BUHUSI ACS FC Bacau |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ASF Moldostar 2017 Bacau ACS Atletico Junior Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U13 Seria 1, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
C.S. MAGURA TG. OCNA CSM Moinesti |
Tg. Ocna / |
Campionatul Judetean U13 Seria 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
STA AFCS Viitorul Curita |
/ |
Campionatul Judetean U13 Seria 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
CS UZU Darmanesti C.S. Sportul Onești |
Darmanesti / |
Campionatul Judetean U13 Seria 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
C.S.Viva Activ Buhusi 2 AS FC Luceafarul Hemeiusi |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U13 Seria 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
ACS Athletico Juniori Bacau II ACS Viitorul Nicolae Balcescu |
Baza Atletico Junior / Letea Veche / Bacau |
Campionatul Judetean U13 Seria 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
AS Fotbal Kids Bacau 2017 CS Aerostar II Bacau Echipa AS Fotbal Kids Bacau 2017 sa retras din campionat. |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U13 Seria 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
AS FAV KYDS BACAU ACS Bamirom Dumbraveni |
/ |
Campionatul Judetean U13 Seria 3, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
STA AFC JOY BACAU |
/ |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
AS TNT Sport AS Aripile 2017 Bacau |
TNT / |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
A.S. Viitorul Bacau AS FCM Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
CS VIVA ACTIV BUHUSI C.S.AEROSTAR |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
ASF Moldostar 2017 Bacau ACS Bamirom Dumbraveni |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
AS Fotbal Kids Bacau 2017 ACS FC Bacau |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U11 Seria 1, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
A.S. Kyds Bacau ACS FC Bacau 2 |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U11 Seria 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
ACS Atletico Junior Bacau AS FC Dinamo Bacau |
Baza Atletico Junior / Letea Veche / Bacau |
Campionatul Judetean U11 Seria 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
23 |
AS Aripile 2017 3 Bacau AS Aripile 2017 2 Bacau |
Aripile 2017/ com Luizi Călugăra / com.Luizi Căugăra//jud Bacău. |
Campionatul Judetean U11 Seria 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
24 |
C.S.Viva Activ Buhusi 2 ASF Moldostar 2017 Bacau 2 |
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U11 Seria 2, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
25 |
C.S.Sportul Onesti 2 AS Frumoasa |
CSM / Onesti |
Campionatul Judetean U11 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
26 |
ASA Orheanu Comanesti CSM Moinesti |
Comanesti / |
Campionatul Judetean U11 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
27 |
AS Davisa AS V. Oituz |
Dofteana / |
Campionatul Judetean U11 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
28 |
A.S. Olimpia Junior Onesti AFCS Viitorul Curita |
Energia / Onesti |
Campionatul Judetean U11 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
29 |
ACS Atletico Junior Bacau CS Siretu Săucești |
Baza Atletico Junior / Letea Veche / Bacau |
Campionatul Judetean U15 Seria 1, etapa 11 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
30 |
ASF Moldostar 2017 Bacau STA |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U15 Seria 1, etapa 11 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
31 |
CS VIVA ACTIV BUHUSI C.S.AEROSTAR
|
Moldova / Buhusi |
Campionatul Judetean U15 Seria 2, etapa 11 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
32 |
AS Davisa C.S.S. Onesti |
Dofteana / |
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
33 |
C.S. MAGURA TG. OCNA CSM Moinesti |
Tg. Ocna / |
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
34 |
A.S. Olimpia Junior Onesti AFCS Viitorul Curita |
Energia / Onesti |
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
35 |
CS UZU Darmanesti C.S. Sportul Onești |
Darmanesti / |
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
36 |
AFC Unirea Bacău CSM Moinesti
|
/ |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
37 |
ACS Gauss Bacau AFC Bubu
|
/ |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
38 |
CS Siretu Săucești AS Viitorul Damienesti
|
Siretul / |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
39 |
AS Negri ACS Viitorul N.Balcescu/AS FC Dinamo Bacău
|
Baza Nautica / |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
40 |
AS Fl. Rosie Sascut As Voința Cleja
|
Central / Sascut |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
41 |
C.S. MAGURA TG. OCNA ACS GLORIA ZEMEȘ |
Tg. Ocna / |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
42 |
CS UZU Darmanesti C.S. Sportul Onești |
Darmanesti / |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
43 |
AS FCM Bacau As Voința Cleja |
Aerostar / Bacau |
Campionatul Judetean U15 Seria 2, etapa 11 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
44 |
AFC JOY BACAU ACS Bamirom Dumbraveni |
Lucretiu Avram / |
Campionatul Judetean U15 Seria 2, etapa 11 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
Duminica, 24-03-2024 |
1 |
AS Viitorul Berești-Tazlău C.S.S. Onesti |
/ |
Campionatul Judetean U13 Seria 2, etapa 12 |
10:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
AS Viitorul Căiuți ACS Gauss Bacău 2 NU SE DISPUTÂ. |
Caiuti / |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
CS Dofteana AS V. Oituz
|
Dofteana / |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
AS Magura Casin AS Vulturul Magiresti
|
Magura Casin / |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AS Barsanesti AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Helegiu / Helegiu |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
ACS FC Bacau 2 AFC JOY BACAU
|
Rusi Ciutea / Rusi Ciutea, com. Letea Veche, Mun. Bacau |
Campionatul Judetean U13 Seria 3, etapa 12 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ACS Viitorul Nicolae Balcescu CSM Bacau |
Nicolae Balcescu / |
Campionatul Judetean U15 Seria 1, etapa 11 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
CS Faraoani ACS Bamirom Dumbraveni
|
Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani |
Liga 4-Seria 1, etapa 13 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
AS Voința Brătești AS Bradul M Casin NU SE DISPUTÂ. |
Bratesti / Bratesti |
Liga 4-Seria 2, etapa 15 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
Luni, 25-03-2024 |
Niciun meci |
Marti, 26-03-2024 |
Niciun meci |