Meciuri arbitrate
Sambata, 27 Aprilie 2024, 14:00
Liga 4-Seria 1, etapa 18
Teren: Lucretiu Avram /
Sambata, 27 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 19
Teren: Manastirea Casin /
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Manastirea Casin /
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 17
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 16
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Baza Nautica /
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 17
Teren: Magura Casin /
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Magura Casin /
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 16
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 13
Teren: Siretul /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Siretul /
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 12
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Echipa gazdă, A.S. Olimpia Junior Onești nu a asigurat asistența medicală.
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 14
Teren: Oituz /
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Oituz /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 13
Teren: Oituz /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Oituz /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 10
Teren: Magura Casin /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Magura Casin /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 9
Teren: Racaciuni /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 8
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, etapa 5
Teren: Manastirea Casin /
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Manastirea Casin /
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 4
Teren: sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U17, etapa 2
Teren: CSM / Onesti
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 2, etapa 6
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 3
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Tg. Ocna /
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 3
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Energia / Onesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 5
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U15 Seria 3, etapa 2
Teren: sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: sat,Filipești,com.Bogdănesti / Onesti / BOGDăNEȘTI / ONEȘTI
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U19, etapa 2
Teren: Magura Casin /
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Magura Casin /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 4
Teren: Oituz /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Oituz /
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U17, etapa 1
Teren: Rusi Ciutea / Rusi Ciutea, com. Letea Veche, Mun. Bacau
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Rusi Ciutea / Rusi Ciutea, com. Letea Veche, Mun. Bacau
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 2, etapa 3
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tg. Ocna /