Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 15
Teren: Dofteana /
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Liga 4-Seria 1, etapa 13
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 14
Teren: Oituz /
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Oituz /
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 14
Teren: Darmanesti /
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Darmanesti /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 13
Teren: Caiuti /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Caiuti /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 12
Teren: Magura Casin /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Magura Casin /
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4-Seria 2, etapa 12
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 11
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 11
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 10
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 10
Teren: Siretul /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Siretul /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 9
Teren: Caiuti /
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Caiuti /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 8
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 7
Teren: Magura Casin /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Magura Casin /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4-Seria 1, etapa 6
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 6
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Nautica /
Conform ROAF,art.54.pct 10 și conform RD/83/1/pct.B,comisia a decis pierderea jocului cu 3-0,de către AS Negri(echipă organizatoare).
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 5
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4-Seria 1, etapa 4
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 4
Teren: Central / Sascut
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sascut
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 3
Teren: Dofteana /
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 3
Teren: Siretul /
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Siretul /
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 2, etapa 2
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CSM / Onesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 1
Teren: Magura Casin /
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Magura Casin /
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga 4-Seria 2, etapa 1
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Tg. Ocna /