Program competitional

LIGA a IV-a-Seria Bacau


Etapa 1     26-08-2018 - 18:00


1) F.C. Dinamo Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) AS Lumina Itesti - ACS Atletico Junior Bacau     -
3) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Aripile Cleja    3 - 2
4) AS Siretul Bacau - AS Negri    1 - 3
5) AS Zorile Faraoani - AS Filipesti    0 - 2
6) AS Vointa Garleni - CSM Bacau    0 - 2

Etapa 2     01-09-2018 - 17:00


1) AS Negri - AS Vointa Garleni    2 - 3
2) AS Aripile Cleja - F.C. Dinamo Bacau    1 - 6
3) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Lumina Itesti    7 - 2
4) CSM Bacau - AS Zorile Faraoani    4 - 0
5) ACS Atletico Junior Bacau - AS Biruinta Letea Veche Bacau    6 - 2
6) AS Filipesti - AS Siretul Bacau    6 - 2

Etapa 3     08-09-2018 - 17:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Zorile Faraoani    0 - 1
2) AS Negri - AS Biruinta Letea Veche Bacau    4 - 1
3) F.C. Dinamo Bacau - ACS Atletico Junior Bacau    2 - 3
4) AS Siretul Bacau - AS Vointa Garleni    0 - 7
5) AS Filipesti - CSM Bacau    1 - 2
6) AS Lumina Itesti - AS Aripile Cleja    7 - 1

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) CSM Bacau - AS Lumina Itesti    7 - 0
2) AS Aripile Cleja - AS Siretul Bacau    2 - 2
3) AS Biruinta Letea Veche Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    0 - 0
4) ACS Atletico Junior Bacau - AS Filipesti    7 - 0
5) AS Vointa Garleni - F.C. Dinamo Bacau    0 - 0
6) AS Zorile Faraoani - AS Negri    1 - 1

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) ACS Atletico Junior Bacau - AS Vointa Garleni    1 - 1
2) F.C. Dinamo Bacau - CSM Bacau    1 - 4
3) AS Siretul Bacau - AS Zorile Faraoani    2 - 4
4) AS Lumina Itesti - AS Biruinta Letea Veche Bacau    3 - 0
5) AS Negri - AS Aripile Cleja    3 - 0
6) AS Filipesti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    9 - 2

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) AS Siretul Bacau - AS Biruinta Letea Veche Bacau    2 - 1
2) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Aripile Cleja    2 - 0
3) CSM Bacau - AS Negri    7 - 0
4) AS Vointa Garleni - AS Filipesti    3 - 1
5) AS Zorile Faraoani - ACS Atletico Junior Bacau    2 - 6
6) F.C. Dinamo Bacau - AS Lumina Itesti    6 - 0

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) AS Aripile Cleja - ACS Atletico Junior Bacau    3 - 7
2) AS Filipesti - AS Lumina Itesti    5 - 1
3) AS Biruinta Letea Veche Bacau - F.C. Dinamo Bacau    0 - 1
4) CSM Bacau - AS Siretul Bacau    5 - 0
5) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Negri    1 - 0
6) AS Vointa Garleni - AS Zorile Faraoani    2 - 2

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) AS Siretul Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    1 - 3
2) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Zorile Faraoani    0 - 9
3) AS Lumina Itesti - AS Vointa Garleni    1 - 2
4) AS Aripile Cleja - AS Filipesti    2 - 1
5) ACS Atletico Junior Bacau - CSM Bacau    0 - 1
6) AS Negri - F.C. Dinamo Bacau    0 - 3

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) AS Vointa Garleni - AS Biruinta Letea Veche Bacau    3 - 0
2) F.C. Dinamo Bacau - AS Siretul Bacau    6 - 2
3) CSM Bacau - AS Aripile Cleja    6 - 0
4) AS Zorile Faraoani - AS Lumina Itesti    3 - 0
5) AS Filipesti - AS Negri    3 - 3
6) ACS Atletico Junior Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    5 - 2

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) AS Negri - AS Lumina Itesti    5 - 0
2) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Filipesti    3 - 6
3) F.C. Dinamo Bacau - AS Zorile Faraoani    2 - 1
4) AS Aripile Cleja - AS Vointa Garleni    1 - 7
5) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CSM Bacau    1 - 0
6) AS Siretul Bacau - ACS Atletico Junior Bacau    2 - 3

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) AS Filipesti - F.C. Dinamo Bacau    2 - 2
2) AS Lumina Itesti - AS Siretul Bacau    1 - 1
3) CSM Bacau - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
4) ACS Atletico Junior Bacau - AS Negri    4 - 1
5) AS Vointa Garleni - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    7 - 1
6) AS Zorile Faraoani - AS Aripile Cleja    4 - 4

Etapa 12     09-03-2019 - 15:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - F.C. Dinamo Bacau     -
2) ACS Atletico Junior Bacau - AS Lumina Itesti     -
3) AS Aripile Cleja - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
4) AS Negri - AS Siretul Bacau     -
5) AS Filipesti - AS Zorile Faraoani     -
6) CSM Bacau - AS Vointa Garleni     -

Etapa 13     16-03-2019 - 15:00


1) AS Vointa Garleni - AS Negri     -
2) F.C. Dinamo Bacau - AS Aripile Cleja     -
3) AS Lumina Itesti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
4) AS Zorile Faraoani - CSM Bacau     -
5) AS Biruinta Letea Veche Bacau - ACS Atletico Junior Bacau     -
6) AS Siretul Bacau - AS Filipesti     -

Etapa 14     23-03-2019 - 15:00


1) AS Zorile Faraoani - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Negri     -
3) ACS Atletico Junior Bacau - F.C. Dinamo Bacau     -
4) AS Vointa Garleni - AS Siretul Bacau     -
5) CSM Bacau - AS Filipesti     -
6) AS Aripile Cleja - AS Lumina Itesti     -

Etapa 15     30-03-2019 - 15:00


1) AS Lumina Itesti - CSM Bacau     -
2) AS Siretul Bacau - AS Aripile Cleja     -
3) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
4) AS Filipesti - ACS Atletico Junior Bacau     -
5) F.C. Dinamo Bacau - AS Vointa Garleni     -
6) AS Negri - AS Zorile Faraoani     -

Etapa 16     06-04-2019 - 17:00


1) AS Vointa Garleni - ACS Atletico Junior Bacau     -
2) CSM Bacau - F.C. Dinamo Bacau     -
3) AS Zorile Faraoani - AS Siretul Bacau     -
4) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Lumina Itesti     -
5) AS Aripile Cleja - AS Negri     -
6) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Filipesti     -

Etapa 17     13-04-2019 - 17:00


1) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Siretul Bacau     -
2) AS Aripile Cleja - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
3) AS Negri - CSM Bacau     -
4) AS Filipesti - AS Vointa Garleni     -
5) ACS Atletico Junior Bacau - AS Zorile Faraoani     -
6) AS Lumina Itesti - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 18     20-04-2019 - 17:00


1) ACS Atletico Junior Bacau - AS Aripile Cleja     -
2) AS Lumina Itesti - AS Filipesti     -
3) F.C. Dinamo Bacau - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
4) AS Siretul Bacau - CSM Bacau     -
5) AS Negri - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
6) AS Zorile Faraoani - AS Vointa Garleni     -

Etapa 19     24-04-2019 - 17:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Siretul Bacau     -
2) AS Zorile Faraoani - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
3) AS Vointa Garleni - AS Lumina Itesti     -
4) AS Filipesti - AS Aripile Cleja     -
5) CSM Bacau - ACS Atletico Junior Bacau     -
6) F.C. Dinamo Bacau - AS Negri     -

Etapa 20     27-04-2019 - 17:00


1) AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Vointa Garleni     -
2) AS Siretul Bacau - F.C. Dinamo Bacau     -
3) AS Aripile Cleja - CSM Bacau     -
4) AS Lumina Itesti - AS Zorile Faraoani     -
5) AS Negri - AS Filipesti     -
6) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - ACS Atletico Junior Bacau     -

Etapa 21     04-05-2019 - 18:00


1) AS Lumina Itesti - AS Negri     -
2) AS Filipesti - AS Biruinta Letea Veche Bacau     -
3) AS Zorile Faraoani - F.C. Dinamo Bacau     -
4) AS Vointa Garleni - AS Aripile Cleja     -
5) CSM Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
6) ACS Atletico Junior Bacau - AS Siretul Bacau     -

Etapa 22     08-05-2019 - 18:00


1) F.C. Dinamo Bacau - AS Filipesti     -
2) AS Siretul Bacau - AS Lumina Itesti     -
3) AS Biruinta Letea Veche Bacau - CSM Bacau     -
4) AS Negri - ACS Atletico Junior Bacau     -
5) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Vointa Garleni     -
6) AS Aripile Cleja - AS Zorile Faraoani     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe