Program competitional

LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS Vulturul Magiresti    1 - 7
2) CSM Moinesti - AS Barsanesti    1 - 0
3) CS Dofteana - ACS GLORIA ZEMEȘ    2 - 0
4) AS Magura Casin - AS Viitorul Urechesti    7 - 4
5) AS V. Oituz - AS Fl. Rosie Sascut    9 - 0
6) CS UZU Darmanesti - AFCS Viitorul Curita    1 - 2

Etapa 2     01-09-2018 - 17:00


1) AS Barsanesti - AS Viitorul Beresti Tazlau    5 - 0
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - CSM Moinesti    3 - 3
3) AS Viitorul Urechesti - CS Dofteana    3 - 5
4) AS Fl. Rosie Sascut - AS Magura Casin    1 - 3
5) AFCS Viitorul Curita - AS V. Oituz    8 - 0
6) AS Vulturul Magiresti - CS UZU Darmanesti    2 - 1

Etapa 3     08-09-2018 - 17:00


1) AS Barsanesti - AS Vulturul Magiresti    1 - 2
2) AS Viitorul Beresti Tazlau - ACS GLORIA ZEMEȘ    0 - 7
3) CSM Moinesti - AS Viitorul Urechesti    5 - 2
4) CS Dofteana - AS Fl. Rosie Sascut    5 - 2
5) AS Magura Casin - AFCS Viitorul Curita    2 - 2
6) AS V. Oituz - CS UZU Darmanesti    2 - 0

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Barsanesti    3 - 4
2) AS Viitorul Urechesti - AS Viitorul Beresti Tazlau    5 - 0
3) AS Fl. Rosie Sascut - CSM Moinesti    2 - 4
4) AFCS Viitorul Curita - CS Dofteana    14 - 0
5) CS UZU Darmanesti - AS Magura Casin    6 - 5
6) AS Vulturul Magiresti - AS V. Oituz    2 - 3

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Vulturul Magiresti    2 - 0
2) AS Barsanesti - AS Viitorul Urechesti    4 - 2
3) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS Fl. Rosie Sascut    4 - 0
4) CSM Moinesti - AFCS Viitorul Curita    0 - 1
5) CS Dofteana - CS UZU Darmanesti    1 - 2
6) AS Magura Casin - AS V. Oituz    0 - 2

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) AS Viitorul Urechesti - ACS GLORIA ZEMEȘ    1 - 5
2) AS Fl. Rosie Sascut - AS Barsanesti    2 - 5
3) AFCS Viitorul Curita - AS Viitorul Beresti Tazlau    17 - 1
4) CS UZU Darmanesti - CSM Moinesti    1 - 2
5) AS V. Oituz - CS Dofteana    11 - 1
6) AS Magura Casin - AS Vulturul Magiresti    4 - 0

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) AS Vulturul Magiresti - AS Viitorul Urechesti    3 - 2
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Fl. Rosie Sascut    6 - 0
3) AS Barsanesti - AFCS Viitorul Curita    0 - 4
4) AS Viitorul Beresti Tazlau - CS UZU Darmanesti    2 - 6
5) CSM Moinesti - AS V. Oituz    0 - 1
6) CS Dofteana - AS Magura Casin    1 - 5

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) AS Fl. Rosie Sascut - AS Viitorul Urechesti    0 - 5
2) AFCS Viitorul Curita - ACS GLORIA ZEMEȘ    9 - 0
3) CS UZU Darmanesti - AS Barsanesti    4 - 0
4) AS V. Oituz - AS Viitorul Beresti Tazlau    6 - 1
5) AS Magura Casin - CSM Moinesti    2 - 1
6) CS Dofteana - AS Vulturul Magiresti    0 - 3

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) AS Vulturul Magiresti - AS Fl. Rosie Sascut    10 - 0
2) AS Viitorul Urechesti - AFCS Viitorul Curita    1 - 8
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - CS UZU Darmanesti    3 - 2
4) AS Barsanesti - AS V. Oituz    1 - 4
5) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS Magura Casin    0 - 4
6) CSM Moinesti - CS Dofteana    2 - 0

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) AFCS Viitorul Curita - AS Fl. Rosie Sascut    6 - 0
2) CS UZU Darmanesti - AS Viitorul Urechesti    3 - 0
3) AS V. Oituz - ACS GLORIA ZEMEȘ    1 - 0
4) AS Magura Casin - AS Barsanesti    6 - 1
5) CS Dofteana - AS Viitorul Beresti Tazlau    5 - 1
6) CSM Moinesti - AS Vulturul Magiresti    1 - 2

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) AS Viitorul Beresti Tazlau - CSM Moinesti    0 - 7
2) AS Barsanesti - CS Dofteana    1 - 0
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Magura Casin    6 - 1
4) AS Viitorul Urechesti - AS V. Oituz    1 - 3
5) AS Fl. Rosie Sascut - CS UZU Darmanesti    1 - 5
6) AS Vulturul Magiresti - AFCS Viitorul Curita    1 - 2

Etapa 12     09-03-2019 - 15:00


1) AS Vulturul Magiresti - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
2) AS Barsanesti - CSM Moinesti     -
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - CS Dofteana     -
4) AS Viitorul Urechesti - AS Magura Casin     -
5) AS Fl. Rosie Sascut - AS V. Oituz     -
6) AFCS Viitorul Curita - CS UZU Darmanesti     -

Etapa 13     16-03-2019 - 15:00


1) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS Barsanesti     -
2) CSM Moinesti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
3) CS Dofteana - AS Viitorul Urechesti     -
4) AS Magura Casin - AS Fl. Rosie Sascut     -
5) AS V. Oituz - AFCS Viitorul Curita     -
6) CS UZU Darmanesti - AS Vulturul Magiresti     -

Etapa 14     23-03-2019 - 15:00


1) AS Vulturul Magiresti - AS Barsanesti     -
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
3) AS Viitorul Urechesti - CSM Moinesti     -
4) AS Fl. Rosie Sascut - CS Dofteana     -
5) AFCS Viitorul Curita - AS Magura Casin     -
6) CS UZU Darmanesti - AS V. Oituz     -

Etapa 15     30-03-2019 - 15:00


1) AS Barsanesti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
2) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS Viitorul Urechesti     -
3) CSM Moinesti - AS Fl. Rosie Sascut     -
4) CS Dofteana - AFCS Viitorul Curita     -
5) AS Magura Casin - CS UZU Darmanesti     -
6) AS V. Oituz - AS Vulturul Magiresti     -

Etapa 16     06-04-2019 - 17:00


1) AS Vulturul Magiresti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
2) AS Viitorul Urechesti - AS Barsanesti     -
3) AS Fl. Rosie Sascut - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
4) AFCS Viitorul Curita - CSM Moinesti     -
5) CS UZU Darmanesti - CS Dofteana     -
6) AS V. Oituz - AS Magura Casin     -

Etapa 17     13-04-2019 - 17:00


1) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Viitorul Urechesti     -
2) AS Barsanesti - AS Fl. Rosie Sascut     -
3) AS Viitorul Beresti Tazlau - AFCS Viitorul Curita     -
4) CSM Moinesti - CS UZU Darmanesti     -
5) CS Dofteana - AS V. Oituz     -
6) AS Vulturul Magiresti - AS Magura Casin     -

Etapa 18     20-04-2019 - 17:00


1) AS Viitorul Urechesti - AS Vulturul Magiresti     -
2) AS Fl. Rosie Sascut - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
3) AFCS Viitorul Curita - AS Barsanesti     -
4) CS UZU Darmanesti - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
5) AS V. Oituz - CSM Moinesti     -
6) AS Magura Casin - CS Dofteana     -

Etapa 19     24-04-2019 - 17:00


1) AS Viitorul Urechesti - AS Fl. Rosie Sascut     -
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - AFCS Viitorul Curita     -
3) AS Barsanesti - CS UZU Darmanesti     -
4) AS Viitorul Beresti Tazlau - AS V. Oituz     -
5) CSM Moinesti - AS Magura Casin     -
6) AS Vulturul Magiresti - CS Dofteana     -

Etapa 20     27-04-2019 - 17:00


1) AS Fl. Rosie Sascut - AS Vulturul Magiresti     -
2) AFCS Viitorul Curita - AS Viitorul Urechesti     -
3) CS UZU Darmanesti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
4) AS V. Oituz - AS Barsanesti     -
5) AS Magura Casin - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
6) CS Dofteana - CSM Moinesti     -

Etapa 21     04-05-2019 - 18:00


1) AS Fl. Rosie Sascut - AFCS Viitorul Curita     -
2) AS Viitorul Urechesti - CS UZU Darmanesti     -
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS V. Oituz     -
4) AS Barsanesti - AS Magura Casin     -
5) AS Viitorul Beresti Tazlau - CS Dofteana     -
6) AS Vulturul Magiresti - CSM Moinesti     -

Etapa 22     08-05-2019 - 18:00


1) CSM Moinesti - AS Viitorul Beresti Tazlau     -
2) CS Dofteana - AS Barsanesti     -
3) AS Magura Casin - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
4) AS V. Oituz - AS Viitorul Urechesti     -
5) CS UZU Darmanesti - AS Fl. Rosie Sascut     -
6) AFCS Viitorul Curita - AS Vulturul Magiresti     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe