Program competitional

Juniori C local


Etapa 1     12-10-2018 - 16:00


1) CS Viitorul Marghita - CS Unirea Valea lui Mihai    3 - 1
2) Foresta Tileagd - ACS Luceafărul Oradea    2 - 9
3) CSO Ştei - CSC Sânmartin    11 - 1
4) CS Bihorul Beius - LPS Bihor II    2 - 1

Etapa 2     19-10-2018 - 16:00


1) ACS Luceafărul Oradea - CS Viitorul Marghita    3 - 0
2) CSC Sânmartin - Foresta Tileagd    0 - 4
3) LPS Bihor II - CSO Ştei    8 - 1
4) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Bihorul Beius    1 - 1

Etapa 3     26-10-2018 - 16:00


1) CS Viitorul Marghita - CSC Sânmartin    18 - 0
2) Foresta Tileagd - LPS Bihor II    2 - 4
3) CSO Ştei - CS Bihorul Beius    1 - 4
4) ACS Luceafărul Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 0

Etapa 4     02-11-2018 - 15:00


1) LPS Bihor II - CS Viitorul Marghita    1 - 2
2) CS Bihorul Beius - Foresta Tileagd    7 - 1
3) CS Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei    9 - 0
4) CSC Sânmartin - ACS Luceafărul Oradea    0 - 14

Etapa 5     09-11-2018 - 15:00


1) CS Viitorul Marghita - CS Bihorul Beius    2 - 0
2) Foresta Tileagd - CSO Ştei    6 - 1
3) CSC Sânmartin - CS Unirea Valea lui Mihai    3 - 3
4) ACS Luceafărul Oradea - LPS Bihor II    2 - 1

Etapa 6     16-11-2018 - 15:00


1) CSO Ştei - CS Viitorul Marghita    1 - 3
2) Foresta Tileagd - CS Unirea Valea lui Mihai    3 - 3
3) CS Bihorul Beius - ACS Luceafărul Oradea    2 - 5
4) LPS Bihor II - CSC Sânmartin    5 - 1

Etapa 7     23-11-2018 - 15:00


1) CS Viitorul Marghita - Foresta Tileagd    3 - 0
2) ACS Luceafărul Oradea - CSO Ştei    8 - 0
3) CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius    0 - 3
4) CS Unirea Valea lui Mihai - LPS Bihor II     -

Etapa 8     15-03-2019 - 16:00


1) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Marghita     -
2) ACS Luceafărul Oradea - Foresta Tileagd     -
3) CSC Sânmartin - CSO Ştei     -
4) LPS Bihor II - CS Bihorul Beius     -

Etapa 9     22-03-2019 - 16:00


1) CS Viitorul Marghita - ACS Luceafărul Oradea     -
2) Foresta Tileagd - CSC Sânmartin     -
3) CSO Ştei - LPS Bihor II     -
4) CS Bihorul Beius - CS Unirea Valea lui Mihai     -

Etapa 10     29-03-2019 - 16:00


1) CSC Sânmartin - CS Viitorul Marghita     -
2) LPS Bihor II - Foresta Tileagd     -
3) CS Bihorul Beius - CSO Ştei     -
4) CS Unirea Valea lui Mihai - ACS Luceafărul Oradea     -

Etapa 11     05-04-2019 - 16:00


1) CS Viitorul Marghita - LPS Bihor II     -
2) Foresta Tileagd - CS Bihorul Beius     -
3) CSO Ştei - CS Unirea Valea lui Mihai     -
4) ACS Luceafărul Oradea - CSC Sânmartin     -

Etapa 12     12-04-2019 - 16:00


1) CS Bihorul Beius - CS Viitorul Marghita     -
2) CSO Ştei - Foresta Tileagd     -
3) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Sânmartin     -
4) LPS Bihor II - ACS Luceafărul Oradea     -

Etapa 13     19-04-2019 - 16:00


1) CS Viitorul Marghita - CSO Ştei     -
2) CS Unirea Valea lui Mihai - Foresta Tileagd     -
3) ACS Luceafărul Oradea - CS Bihorul Beius     -
4) CSC Sânmartin - LPS Bihor II     -

Etapa 14     26-04-2019 - 16:00


1) Foresta Tileagd - CS Viitorul Marghita     -
2) CSO Ştei - ACS Luceafărul Oradea     -
3) CS Bihorul Beius - CSC Sânmartin     -
4) LPS Bihor II - CS Unirea Valea lui Mihai     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe