Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Liga IV NORD, etapa 12
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga IV SUD, etapa 11
Teren: CENTRAL / TAURE
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / TAURE
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Liga IV SUD, etapa 11
Teren: CENTRAL / TEACA
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: CENTRAL / TEACA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga IV SUD, etapa 10
Teren: CENTRAL / LIVEZILE
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / LIVEZILE
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA a V a, etapa 9
Teren: NU SE JOACA / NEPROGRAMAT
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: NU SE JOACA / NEPROGRAMAT
REPROGRAMAT / NU SE JOACA
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Liga IV NORD, etapa 10
Teren: CENTRAL / SALVA
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: CENTRAL / SALVA
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
JUNIORI U-19, etapa 10
Teren: CENTRAL / SALVA
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: CENTRAL / SALVA
Duminica, 27 Octombrie 2019, 14:00
Liga IV SUD, etapa 9
Teren: CENTRAL / NASAUD
Duminica, 27 Octombrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / NASAUD
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:30
LIGA a V a, etapa 7
Teren: CENTRAL / ARCHIUD
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:30
Teren: CENTRAL / ARCHIUD
Duminica, 20 Octombrie 2019, 14:00
LIGA a V a, etapa 7
Teren: CENTRAL / URMENIS
Duminica, 20 Octombrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / URMENIS
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Liga IV NORD, etapa 7
Teren: CENTRAL / SALVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Teren: CENTRAL / SALVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 14:00
JUNIORI U-19, etapa 7
Teren: CENTRAL / SALVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / SALVA
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Liga IV NORD, etapa 6
Teren: CENTRAL / TELCIU
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: CENTRAL / TELCIU
Duminica, 6 Octombrie 2019, 14:00
JUNIORI U-19, etapa 6
Teren: CENTRAL / TELCIU
Duminica, 6 Octombrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / TELCIU
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Liga IV SUD, etapa 6
Teren: CENTRAL / TAURE
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: CENTRAL / TAURE
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga IV SUD, etapa 5
Teren: CENTRAL / BECLEAN
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CENTRAL / BECLEAN
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
JUNIORI U-17, etapa 1
Teren: CENTRAL / BECLEAN
Duminica, 29 Septembrie 2019, 15:00
Teren: CENTRAL / BECLEAN
Joi, 26 Septembrie 2019, 17:00
Liga IV NORD, etapa 4
Teren: CENTRAL / FELDRU
Joi, 26 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CENTRAL / FELDRU
Joi, 26 Septembrie 2019, 15:00
JUNIORI U-19, etapa 4
Teren: CENTRAL / FELDRU
Joi, 26 Septembrie 2019, 15:00
Teren: CENTRAL / FELDRU
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga IV NORD, etapa 4
Teren: CENTRAL / TELCIU
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CENTRAL / TELCIU
REZULTAT OMOLOGAT 3-0 , pentru nerespectare ROAF
Duminica, 22 Septembrie 2019, 15:00
JUNIORI U-19, etapa 4
Teren: CENTRAL / TELCIU
Duminica, 22 Septembrie 2019, 15:00
Teren: CENTRAL / TELCIU
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga IV NORD, etapa 4
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Liga IV SUD, etapa 2
Teren: CENTRAL / TEACA
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Teren: CENTRAL / TEACA
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga IV SUD, etapa 2
Teren: CENTRAL / MARISELU
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CENTRAL / MARISELU
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Liga IV NORD, etapa 1
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CENTRAL / SINGEORZ BAI