Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a IV aC2 - Liga a V-a
C3 - JUNIORI U-19C4 - JUNIORI U-17
C5 - JUNIORI U-15C6 - JUNIORI U-13
C7 - JUNIORI U-11C8 - CUPA SATELOR
C9 - CUPA ROMANIEI
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
Total
1Atanasoaie Dan92000000011
2Moldovan Gabriel101000000011
3Pop Liviu Gheorghe101000000011
4Petras Augustin Ioan46000000010
5Pop Adrian82000000010
6Spătar Ionuț46000000010
7Târgoveţ Rareș73000000010
8Horti Pavel2700000009
9Poienar Marius6300000009
10Frisan Alexandru Bogdan7100000008
11Moldovan Narcis6200000008
12Dragan Ilie0700000007
13Mati Raul Mihai2500000007
14Rosca Mircea Andrei1400000005
15Covrig Flavius Adrian1300000004
16Pop Rareș0400000004
17Lucaci Dorel Teodor0200000002
18Marica Mihai Marius2000000002
19Calina Ioan0010000001
20Lazar Marius Alin0100000001
21Onisor Dragos0001000001
22Ungur Mihai0100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe