Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a IV aC2 - Liga a V-a
C3 - JUNIORI U-19C4 - JUNIORI U-17
C5 - JUNIORI U-15C6 - JUNIORI U-13
C7 - JUNIORI U-11C8 - CUPA SATELOR
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
Total
1Atanasoaie Dan9200000011
2Moldovan Gabriel10100000011
3Pop Liviu Gheorghe10100000011
4Petras Augustin Ioan4600000010
5Pop Adrian8200000010
6Spătar Ionuț4600000010
7Târgoveţ Rareș7300000010
8Horti Pavel270000009
9Poienar Marius630000009
10Frisan Alexandru Bogdan710000008
11Moldovan Narcis620000008
12Dragan Ilie070000007
13Mati Raul Mihai250000007
14Rosca Mircea Andrei140000005
15Covrig Flavius Adrian130000004
16Pop Rareș040000004
17Lucaci Dorel Teodor020000002
18Marica Mihai Marius200000002
19Calina Ioan001000001
20Lazar Marius Alin010000001
21Onisor Dragos000100001
22Ungur Mihai010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe