Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA IV ACERBISC2 - CUPA ROMANIEI
C3 - JUNIORI CC4 - LIGA V SERIE A
C5 - LIGA V SERIE BC6 - JUNIORI D
C7 - JUNIORI EC8 - CUPA SATELOR
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
Total
1MITEA LIVIU19305420134
2ANGHEL ILIE MARIUS14006800028
3ILIE ADRIAN10013800022
4VĂLEANU VIRGIL11104400020
5Ciobanescu Manu9004500018
6URSU ALIN14201100018
7CRETU IULIAN MIHAI6040500015
8ZARDOVA CRISTIAN12011100015
9JECU IONUȚ4032500014
10DUȚĂ IONEL4004400012
11TOMA VALERIAN3202300010
12DAN FLORIN COSTIN810000009
13Oprea Gabriel101230018
14PARASCHIV ALEXANDRU110510008
15RĂDULESCU IONEL800000008
16RUSE VASILICĂ510100007
17PETRACHE MARIUS111110005
18IONITA IONUT ADRIAN003000014
19ZAMFIRA MADALIN002001014
20BÎTAN IONUT100101003
21DRĂGĂNESCU ALEXANDRU MIHAITA000002103
22POPA ALEXANDRU001100013
23CHIȚU DANIEL200000002
24LECA MARIUS200000002
25OPREA NICUSOR000000022
26PORUMBEL VALENTIN110000002
27RUSE LAURENTIU100000102
28ALEX IONUT CRISTIAN000000011
29COJOCARU GEORGE000010001
30CONSTANTIN MIHAI001000001
31TUDOR STEFAN001000001
32TUDOSE MARIUS001000001
33VASILE DANIEL100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe