Miercuri, 12-12-2018

1 A.C.S. C.S.M. {F} Câmpia-Turzii - A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL {F} Cluj Napoca Broscuța / Campia - Turzii Copii, Juniori F - U9, etapa 15
2 C.S. LUCEAFĂRUL {1-F} Cluj-Napoca - C.S. LUCEAFĂRUL {2-F} Cluj-Napoca Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 15
3 C.S. SPORTING {F} Cluj-Napoca - F.C. C.F.R. 1907 {F} Cluj S.A. Liceul Sportiv / Cluj-Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 15
4 A.S. VIITORUL {1-F} Gherla - LICEUL cu PROGRAM SPORTIV {F} Cluj-Napoca Liceul Petru Maior / Gherla Copii, Juniori F - U9, etapa 15
5 A.C.S. VIITORUL {1-F} Cluj JUNIOR - A.C.S. VIITORUL {2-F} Cluj JUNIOR Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 15
6 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI {F} Cluj-Napoca - A.S. VIITORUL {2-F} Gherla / Copii, Juniori F - U9, etapa 15
7 F.C. SOMEȘUL {A1} Gilău - A.C.S. F.C. SOMESUL {A1} Dej Baza Sportivă Gilău / Gilău Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 10 14:00
8 A.C.S. ARIEȘUL {A1} Mihai Viteazu - F.C. C.F.R. 1907 {A1} Cluj S.A. Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 17 14:00
9 A.C.S. SPORT CLUJ 2012 {F} Cluj-Napoca - F.C. UNIREA {F} Dej Scoala Liviu Rebreanu / Cluj-Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 15 17:00

Joi, 13-12-2018

1 A.C.S. SPORTING {A1} Apahida - C.S. ATLETIC OLIMPIA {A1} Gherla Baza Sportivă Voința / Pata Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 4 14:00
2 C.S. LUCEAFĂRUL 2010 {F} Cluj-Napoca - C.S. {F} Florești Farmec / Cluj-Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 15 17:15
3 A.C.S. SUPPORTER 2.0 Cluj-Napoca - C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Liga a IV-a, Seniori L4, etapa 12 18:00

Vineri, 14-12-2018

1 C.S. {A1} Florești - A.C.S. VIITORUL 2014 {A1} Soporu de Câmpie Baza Sportivă Floresti / Florești Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 4 14:00
2 A.S. UNIREA {A1} Iclod - F.C. UNIREA II {A1} Dej Baza Sportivă Iclod / Iclod Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 4 14:30

Sambata, 15-12-2018

niciun meci

Duminica, 16-12-2018

1 A.C.S. SUPPORTER 2.0 {A1} Cluj-Napoca - C.S. {A1} Florești Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 17 14:00
2 F.C. SOMEȘUL II Gilău - F.C. VIITORUL MIHAI GEORGESCU Cluj-Napoca Baza Sportivă Gilău / Gilău Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 2 14:00

Luni, 17-12-2018

1 A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI {F} Cluj-Napoca - A.C.S. VIITORUL {2-F} Cluj JUNIOR Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca Copii, Juniori F - U9, etapa 13 18:00

Marti, 18-12-2018

niciun meci
oferta portal echipe