Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a 4-a, etapa 19
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Juniori A1, etapa 14
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:00
Cupa Romaniei, Tur preliminar, etapa 1
Teren: Comunal / Bolboși
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Bolboși
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Calnic
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Juniori D, etapa 18
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Juniori E, etapa 18
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Bolboși
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Bolboși
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Juniori D, etapa 17
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 9 Martie 2024, 10:30
Juniori E, etapa 16
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 9 Martie 2024, 10:30
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Comunal / Jupînești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Jupînești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Calnic
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Poiana / Turburea
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
Juniori E, etapa 10
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Bolboși
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bolboși
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Juniori D, etapa 9
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori E, etapa 9
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Juniori E, etapa 9
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:45
Juniori E, etapa 9
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:45
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Comunal / Fărcășești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei, 8-imi, etapa 1
Teren: /
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 4
Teren: Minerul sintetic / Motru
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Minerul sintetic / Motru
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1, etapa 4
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Juniori E, etapa 7
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 3
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Tineretului / Godinești
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa Romaniei, 16-imi, etapa 1
Teren: Poiana / Turburea
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Poiana / Turburea
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 5
Teren: Poiana / Turburea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Poiana / Turburea
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / Prigoria
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Prigoria
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal Dănești / Dănești
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal Dănești / Dănești
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 9
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal Dănești / Dănești
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal Dănești / Dănești