Asociatia Judeteana de Fotbal Gorj
Târgu Jiu, Bd. Constantin Brâncuși nr.7, Târgu-Jiu, Gorj
Tel: 0353.412.293
Tel: 0353.412.293
Fax: 0353.412.293
Email: [email protected]
Marti, 19-03-2024 | |||||||||
Niciun meci | |||||||||
Miercuri, 20-03-2024 | |||||||||
Niciun meci | |||||||||
Joi, 21-03-2024 | |||||||||
Niciun meci | |||||||||
Vineri, 22-03-2024 | |||||||||
1 | CSO Turceni STA |
Orășenesc / Turceni | Juniori C, etapa 11 | - | - | - | - | - | |
2 | CSO Turceni ACS Atomic Lions Târgu Jiu |
Orășenesc / Turceni | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
Sambata, 23-03-2024 | |||||||||
1 | AS Kinder ML Târgu Jiu CS Minerul Motru 2008 |
Tineretului sintetic / Rovinari | Juniori C, etapa 11 | - | - | - | - | - | |
2 | CSM Târgu Jiu CS Novaci |
Municipal / Târgu Jiu | Juniori C, etapa 11 | - | - | - | - | - | |
3 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu LPS Târgu Jiu |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori C, etapa 11 | - | - | - | - | - | |
4 | CSM Târgu Jiu 2 CS Jiul Rovinari 2016 |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori C, etapa 11 | - | - | - | - | - | |
5 | AS Junior Tg Jiu STA 2 |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
6 | CS Gilortul Târgu Cărbunești LPS Târgu Jiu |
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
7 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu CSM Târgu Jiu 2 |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
8 | STA AS Știința Turburea |
/ | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
9 | CS Jiul Rovinari 2016 CS Minerul Motru 2008 |
Tineretului sintetic / Rovinari | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
10 | Jiul 2 Rovinari 2016 CSM Târgu Jiu |
Tineretului sintetic / Rovinari | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
11 | CS Parângul Bumbești-Jiu ACS Jupânești |
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu | Juniori D, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
12 | AS Junior Tg Jiu STA |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
13 | CS Gilortul Târgu Cărbunești LPS Târgu Jiu |
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
14 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu CS Luceafărul Târgu Jiu |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
15 | AS DT Pro Junior AS Academica Tg Jiu |
Ion Toderescu / Baia de Fier | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
16 | CS Jiul Rovinari 2016 CS Minerul Motru 2008 |
Tineretului sintetic / Rovinari | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
17 | AS Pandurașul Târgu Jiu CS Luceafărul 2 Târgu Jiu |
Comunal / Drăguțești | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
18 | AS Primavera Târgu Jiu CSM Târgu Jiu |
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
19 | CSS Colegiul „Mihai Viteazul” Bumbești Jiu CS Novaci |
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu | Juniori E, etapa 18 | - | - | - | - | - | |
20 | FC Petrolul Ticleni CS Unirea Țînțăreni |
Petrolul / Țicleni | Liga a 4-a, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - |
21 | CS Petrolul Stoina CS Minerul Motru 2008 |
Petrolul / Stoina | Liga a 4-a, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - |
22 | CS Minerul Mătăsari CS Petrolul Bustuchin |
Minerul / Mătăsari | Liga a 4-a, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - |
23 | CS Jiul Rovinari 2016 CSO Tismana |
Tineretului / Rovinari | Liga a 4-a, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - |
24 | CS Internațional Bălești CS Vulturii Fărcășești |
Comunal / Bălești | Liga a 4-a, etapa 16 | 12:00 | - | - | - | - | - |
Duminica, 24-03-2024 | |||||||||
1 | CS Viitorul Bolboși AS Viitorul Brănești |
Comunal / Bolboși | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
2 | AS Viitorul Plopșoru AS Triumful Borăscu |
Nicolae Tomovici / Plopșoru | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
3 | CS Dumbrava Calnic AS Unirea Dragotești |
Comunal / Calnic | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
4 | AS Pandurii Padeș 2019 AS Viitorul Cătunele |
„Tudor Vladimirescu” / Padeș | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
5 | AS Știința Godinești AS Unirea Bolboși |
Tineretului / Godinești | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
6 | AS Foresta Văgiulești CS Vulturii 2 Fărcășești |
Comunal / Văgiulești | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
7 | AS Bradul Polovragi AS Scoarța |
Comunal / Polovragi | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
8 | AS Dinamo Inter Stănești AS Stejari |
Comunal / Stănești | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
9 | AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia AS Știința Popmond Plopșoru |
Comunal / Roșia de Amaradia | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
10 | AS 7 Noiembrie Costești CSC Dănești |
Poiana / Turburea | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
11 | CS Știința Drăguțești AS Gilortul Bengești |
Comunal / Drăguțești | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
12 | AS Prigoria STA |
Comunal / Prigoria | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13 | - | - | - | - | - | |
13 | CS Jiul Rovinari 2016 CSO Turceni |
Tineretului / Rovinari | Juniori A1, etapa 12 | - | - | - | - | - | |
14 | CSC Negomir CS Vulturii Fărcășești |
Comunal / Negomir | Juniori A1, etapa 12 | - | - | - | - | - | |
15 | FC Petrolul Ticleni CS Parângul Bumbești-Jiu |
Petrolul / Țicleni | Juniori A1, etapa 12 | - | - | - | - | - | |
16 | CSC Negomir CS Parângul Bumbești-Jiu |
Comunal / Negomir | Liga a 4-a, etapa 16 | 15:00 | - | - | - | - | - |
17 | AS Jupânești CS Gilortul 2 Târgu Cărbunești |
Vidin / Jupînești | Liga a 4-a, etapa 16 | 15:00 | - | - | - | - | - |
Luni, 25-03-2024 | |||||||||
Niciun meci | |||||||||
Marti, 26-03-2024 | |||||||||
Niciun meci |