Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 22-09-2019

1 CS Vulturii Fărcășești
AS Petrolul Stoina
Comunal / Fărcășești Juniori A1, etapa 4 11:00 - - - - -
2 AS Dinamo Inter Stănești
CS Novaci
Comunal / Stănești Juniori A1, etapa 4 11:00 - - - - -
3 AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
AS Viitorul Negomir
Comunal / Roșia de Amaradia Juniori A1, etapa 4 11:00 - - - - -
4 CS Internațional Bălești
CS Petrolul Bustuchin
Comunal / Bălești Juniori A1, etapa 4 11:00 - - - - -
5 AS Avântul Baia-de-Fier
CS Jiul Rovinari 2016
Ion Toderescu / Baia de Fier Juniori A1, etapa 4 11:00 - - - - -
6 AS Triumful Borăscu
AS Oltețul Alimpești
Comunal / Borăscu Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Chitu VNișulescu GCruceru C - Catană I -
7 AS Viitorul Brănești
AS Știința Turburea
Comunal / Brănești (Capu Dealului) Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Banciulea ICioroianu CDragoescu D - Asan A -
8 AS Foresta Văgiulești
AS Bradul Polovragi
Comunal / Văgiulești Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Novac AGhidiu ASanda B - Găman S -
9 AS Unirea Bolboși
AS Dănești
Comunal / Bolboși Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Catrinoiu MTrocan DLăcătuşu C - Pamfiloiu D -
10 AS Stiinta Dragutesti
AS Energetica Tismana
Comunal / Drăguțești Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Țuțurigă IStanciu VTudor F - Buzner V -
11 CS Dumbrava Calnic
AS Gilortul Bengești
Comunal / Calnic Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Munteanu MNeagu ACatrinoiu I - Tutunaru P -
12 AS Scoarța
AS Știința Godinești
Comunal / Scoarța Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Popescu DCiortan ATudor B - Coiculescu I -
13 AS Victoria Ionești 2019
AS Viitorul Plopșoru
Picu / Ionești Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Blîndu GTrocan ACornescu T - Tutunaru C -
14 AS Pandurii Padeș 2019
AS Viitorul Cătunele
„Tudor Vladimirescu” / Padeș Liga a 5-a, etapa 5 12:00 Neferu CPuculete LDanaracu F - Enea I -
15 CS Vulturii Fărcășești
AS Petrolul Stoina
Comunal / Fărcășești Liga a 4-a, etapa 4 13:00 Buzner NStroie LBanciulea N - Lăzărescu M -
16 AS Dinamo Inter Stănești
CS Novaci
Comunal / Stănești Liga a 4-a, etapa 4 13:00 Vlădulescu ABălu DBalacescu R - Muja G -
17 AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
AS Viitorul Negomir
Comunal / Roșia de Amaradia Liga a 4-a, etapa 4 13:00 Pădureanu EBălţoi AAlbulescu S - Rădulescu I -
18 CS Internațional Bălești
CS Petrolul Bustuchin
Comunal / Bălești Liga a 4-a, etapa 4 13:00 Tarasinca INorocea MBălu M - Tutunaru G -
19 AS Avântul Baia-de-Fier
CS Jiul Rovinari 2016
Ion Toderescu / Baia de Fier Liga a 4-a, etapa 4 13:00 Calițoiu CLupulescu LGăman A - Rouă C -
20 AS Știința Popmond Plopșoru
AS Unirea Dragotești
Comunal / Fărcășești Liga a 5-a, etapa 5 16:00 Banciulea NStroie LBuzner N - Dima M -

Luni, 23-09-2019

Niciun meci

Marti, 24-09-2019

Niciun meci

Miercuri, 25-09-2019

1 AS Primavera Târgu Jiu
Jiul 1 Rovinari 2016
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu Final calificare Liga Elitelor Under 15, etapa 3 - - - - -
2 AS Oltețul Alimpești
AS Viitorul Cătunele
Comunal / Alimpești Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
3 AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeș 2019
Nicolae Tomovici / Plopșoru Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
4 AS Știința Godinești
AS Victoria Ionești 2019
Tineretului / Godinești Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
5 AS Gilortul Bengești
AS Scoarța
Comunal / Bengești Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
6 AS Energetica Tismana
CS Dumbrava Calnic
Orășenesc / Tismana Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
7 AS Dănești
AS Stiinta Dragutesti
Comunal (Sat Barza) / Dănești Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
8 AS Unirea Dragotești
AS Unirea Bolboși
Comunal / Dragotești Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
9 AS Bradul Polovragi
AS Știința Popmond Plopșoru
Comunal / Polovragi Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
10 AS Știința Turburea
AS Foresta Văgiulești
Poiana / Turburea Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -
11 AS Triumful Borăscu
AS Viitorul Brănești
Comunal / Borăscu Liga a 5-a, etapa 6 - - - - -

Joi, 26-09-2019

Niciun meci

Vineri, 27-09-2019

Niciun meci

Sambata, 28-09-2019

1 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Jiul 1 Rovinari 2016
Comunal / Bălești Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu Final calificare Liga Elitelor Under 15, etapa 4 - - - - -
2 CS Gilortul Târgu Cărbunești
CS Minerul Motru 2008
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești Juniori D, etapa 3 - - - - -
3 AS Stejari
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Comunal / Stejari Juniori D, etapa 3 - - - - -
4 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Novaci
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
5 CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu
Jiul 2 Rovinari 2016
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
6 LPS Târgu Jiu
CS Jiul Rovinari 2016
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
7 CS Luceafărul Târgu Jiu
CS Minerul Motru 2008
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
8 AS Stejari
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Comunal / Stejari Juniori E, etapa 3 - - - - -
9 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Minerul Motru 2 2008
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
10 CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu
AS Kinder ML Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
11 LPS Târgu Jiu
CS Jiul Rovinari 2016
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
12 STA
STA 2
Nestabilit / - Juniori E, etapa 3 - - - - -

Duminica, 29-09-2019

1 CS Jiul Rovinari 2016
CS Vulturii Fărcășești
Tineretului / Rovinari Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
2 CS Petrolul Bustuchin
AS Avântul Baia-de-Fier
Comunal / Bustuchin Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
3 AS Viitorul Negomir
CS Internațional Bălești
Comunal / Negomir Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
4 CS Parângul Bumbești-Jiu
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
5 CS Novaci
AS Minerul II Mătăsari
Orășenesc / Novaci Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
6 FC Petrolul Ticleni
AS Dinamo Inter Stănești
Petrolul / Țicleni Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
7 AS Petrolul Stoina
ACS Știința Turceni
Petrolul / Stoina Juniori A1, etapa 5 11:00 - - - - -
8 AS Viitorul Brănești
AS Oltețul Alimpești
Comunal / Brănești (Capu Dealului) Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
9 AS Foresta Văgiulești
AS Triumful Borăscu
Comunal / Văgiulești Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
10 AS Știința Popmond Plopșoru
AS Știința Turburea
Comunal / Fărcășești Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
11 AS Unirea Bolboși
AS Bradul Polovragi
Comunal / Bolboși Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
12 AS Stiinta Dragutesti
AS Unirea Dragotești
Comunal / Drăguțești Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
13 CS Dumbrava Calnic
AS Dănești
Comunal / Calnic Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
14 AS Scoarța
AS Energetica Tismana
Comunal / Scoarța Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
15 AS Victoria Ionești 2019
AS Gilortul Bengești
Picu / Ionești Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
16 AS Pandurii Padeș 2019
AS Știința Godinești
„Tudor Vladimirescu” / Padeș Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
17 AS Viitorul Cătunele
AS Viitorul Plopșoru
„Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii) Liga a 5-a, etapa 7 12:00 - - - - -
18 CS Jiul Rovinari 2016
CS Vulturii Fărcășești
Tineretului / Rovinari Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
19 CS Petrolul Bustuchin
AS Avântul Baia-de-Fier
Comunal / Bustuchin Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
20 AS Viitorul Negomir
CS Internațional Bălești
Comunal / Negomir Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
21 CS Parângul Bumbești-Jiu
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
22 CS Novaci
AS Minerul II Mătăsari
Orășenesc / Novaci Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
23 FC Petrolul Ticleni
AS Dinamo Inter Stănești
Petrolul / Țicleni Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -
24 AS Petrolul Stoina
ACS Știința Turceni
Petrolul / Stoina Liga a 4-a, etapa 5 13:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP