Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 17-10-2021

1 CS Jiul Rovinari 2016
CS Minerul Motru 2008
Tineretului / Rovinari Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 3 12:00 Catrinoiu MCalițoiu CStanciu V - - Picioiu I
2 FC Petrolul Ticleni
CS Internațional Bălești
Petrolul / Țicleni Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 3 12:00 Banciulea IMunteanu MCruceru C - - Dima M
3 AS Viitorul Negomir
CS Unirea Țînțăreni
Comunal / Negomir Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 3 12:00 Jucătoru CBanciulea NPuculete L - - Rouă C
4 AS Dinamo Inter Stănești
AS Energetica Tismana
Comunal / Stănești Liga a 5-a, etapa 3 12:00 Saulescu DChitu VVlădulescu A - - Băloi D
5 AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
AS Unirea Dragotești
Comunal / Roșia de Amaradia Liga a 5-a, etapa 3 12:00 Milici DBrebu BCiobanu A - - Giuga S
6 AS Viitorul Plopșoru
AS Gilortul Bengești
Comunal / Aninoasa (Groserea) Liga a 5-a, etapa 3 12:00 Miclea CAlbulescu SFrasia B - - Rădulescu I
7 AS Dănești
AS Știința Popmond Plopșoru
Comunal Dănești / Dănești Liga a 5-a, etapa 3 12:00 Trocan DLăcătuşu CCiortan A - - Draga T
8 AS Sporting Târgu Cărbunești
AS Scoarța
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești Liga a 5-a, etapa 3 12:00 Țuțurigă IPlopis FNorocea M - - Lăzărescu M
9 AS Foresta Văgiulești
STA
Comunal / Văgiulești Liga a 5-a, etapa 3 12:00 - - - - - -
10 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AS DT Pro Junior
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 2 12:00 Trocan ARusu D - - - Enea I
11 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AS DT Pro Junior
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 2 14:00 Trocan ARusu D - - - Enea I
12 CS Luceafărul Târgu Jiu
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 2 15:30 Norocea MRusu D - - - Muja G
13 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori C, etapa 1 17:00 Norocea MCiortan AFrasia B - - Muja G

Luni, 18-10-2021

Niciun meci

Marti, 19-10-2021

Niciun meci

Miercuri, 20-10-2021

Niciun meci

Joi, 21-10-2021

Niciun meci

Vineri, 22-10-2021

Niciun meci

Sambata, 23-10-2021

1 LPS Târgu Jiu
CS Luceafărul Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
2 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
AS Kinder ML Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
3 CS Minerul Motru 2008
AS Primavera Târgu Jiu
Minerul / Motru Juniori D, etapa 3 - - - - -
4 CS Novaci
ACS Atomic Lions Târgu Jiu
Orășenesc / Novaci Juniori D, etapa 3 - - - - -
5 CS Parângul Bumbești-Jiu
AS DT Pro Junior
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu Juniori D, etapa 3 - - - - -
6 CS Jiul Rovinari 2016
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Tineretului sintetic / Rovinari Juniori D, etapa 3 - - - - -
7 LPS Târgu Jiu
CS Luceafărul Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
8 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
AS Kinder ML Târgu Jiu
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
9 CS Minerul Motru 2008
AS Primavera Târgu Jiu
Minerul / Motru Juniori E, etapa 3 - - - - -
10 CS Gilortul Târgu Cărbunești
ACS Atomic Lions Târgu Jiu
„Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești Juniori E, etapa 3 - - - - -
11 CS Parângul Bumbești-Jiu
AS DT Pro Junior
Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu Juniori E, etapa 3 - - - - -
12 CS Jiul Rovinari 2016
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Tineretului sintetic / Rovinari Juniori E, etapa 3 - - - - -
13 CS Jiul Rovinari 2016
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Tineretului / Rovinari Juniori C, etapa 2 11:00 - - - - -
14 LPS Târgu Jiu
CSO Turceni
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori C, etapa 2 11:00 - - - - -
15 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
CS Minerul Motru 2008
Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu Juniori C, etapa 2 11:00 - - - - -
16 AS Știința Turburea
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Poiana / Turburea Juniori C, etapa 2 11:00 - - - - -

Duminica, 24-10-2021

1 CS Internațional Bălești
CS Jiul Rovinari 2016
Comunal / Bălești Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 4 12:00 - - - - -
2 CS Petrolul Bustuchin
FC Petrolul Ticleni
Comunal / Bustuchin Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 4 12:00 - - - - -
3 AS Petrolul Stoina
CSO Turceni
Petrolul / Stoina Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 4 12:00 - - - - -
4 CS Unirea Țînțăreni
AS Minerul II Mătăsari
Florești / Țânțăreni Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 4 12:00 - - - - -
5 CS Minerul Motru 2008
AS Viitorul Negomir
Minerul / Motru Liga a 4-a, Sezon Regular, etapa 4 12:00 - - - - -
6 AS Unirea Dragotești
AS Dinamo Inter Stănești
Comunal / Dragotești Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -
7 AS Gilortul Bengești
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Comunal / Bengești Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -
8 AS Știința Popmond Plopșoru
AS Viitorul Plopșoru
Tineretului sintetic / Rovinari Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -
9 AS Scoarța
AS Dănești
Comunal / Scoarța Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -
10 STA
AS Sporting Târgu Cărbunești
/ Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -
11 AS Energetica Tismana
AS Foresta Văgiulești
Orășenesc / Tismana Liga a 5-a, etapa 4 12:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP