Informari si comunicate
12-02-2019
Convocare Adunarea Generală a AJF Gorj

AJF Gorj anunță membrii afiliați că, în data de luni, 25 februarie 2019, va avea loc Adunarea Generală.

detalii...
11-02-2019
Ședință de consfătuire a antrenorilor

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță antrenorii din Liga a 4-a, Liga a 5-a, Juniori A1, C, D, E și F că în data de 11 martie 2019, la ora 17:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
18-01-2019
Testări fizice și teoretice pentru arbitri - UPDATE

Testarea arbitrilor (teoretică și fizică) va avea loc joi, 14 februarie 2019, începând cu ora 16:00.

detalii...
03-01-2019
Programare vize anuale 2019

Reprezentanții cluburilor/asociațiilor sportive afiliate sunt invitate să se prezinte la sediul AJF Gorj, conform programării.

detalii...
07-12-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină din 6.12.2018

Prin Hotărârea nr. 163/06.12.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină din cadrul AJF Gorj, echipa AS Aninoasa a fost exclusă din campionatul Ligii a 5-a.

detalii...
06-12-2018
La multi ani celor ce poartă numele Sfântului Nicolae!

Tuturor celor care îndrăgesc fotbalul, participă la acest joc în calitate de jucători, antrenori, oficilai ai echipelor, arbitri sau observatori și poartă numele sfântului Nicolae, AJF Gorj le urează un sincer „La mulți ani!”.

detalii...
27-11-2018
Ședință comună arbitri-observatori

Joi, 29 noiembrie 2018, ora 16:00, va avea loc ședința comună observatori-arbitri.

detalii...
20-11-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină

Hotărârea 138/20.11.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină

detalii...
09-11-2018
Ședință de consfătuire cu antrenorii

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță antrenorii din campionatele județene că în data de 11 decembrie 2018, la ora 16:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
07-11-2018
La mulți ani, Mihail! La mulți ani, Gavril!

AJF Gorj îi sărbătorește pe cei ce poartă numele sfinților arhangheli Mihail și Gavril și le urează ca sfinţii ce îi protejează să le aducă mult noroc, fericire şi împliniri. La mulți ani!

detalii...
toate comunicatele

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia

Localitatea Roșia de Amaradia

Informatii generale
Teren Comunal / Roșia de Amaradia
Tel/Fax 0253.352.504
Contact 0751.272.362
Staff-ul echipei
Presedinte Cotojman Ion Liviu
Presedinte de onoare Diaconu Nicolae
Secretar Bălan Ion Claudiu
Vicepresedinte Șantia Ion
Organizator de competitii Vătrai Constantin
Antrenor Cotojman Daniel
Ofiter de paza si securitate Luță Ion
Medic Gavrilescu Zamfirica / Plută Mariana
Liga a 4-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Știința Turceni 15 12 2 1 68-12 38p +17
2CS Vulturii Fărcășești15122164-1238p+14
3 CS Petrolul Bustuchin 15 11 1 3 49-14 34p +13
4CS Gilortul Târgu Cărbunești15102331-1532p+8
5 FC Petrolul Ticleni 15 9 2 4 35-21 29p +8
6AS Unirea Crușeț1591542-2428p+4
7 CS Jiul Rovinari 2016 15 8 3 4 40-16 27p +6
8CS Internațional Bălești1583443-2227p+3
9 CS Novaci 15 6 4 5 45-24 22p +1
10AS Știința Hurezani1562733-4420p-4
11 CS Parângul Bumbești-Jiu 15 6 0 9 34-35 18p -6
12AS Viitorul Negomir15411028-5513p-11
13 AS Avântul Baia-de-Fier 15 3 2 10 24-47 11p -13
14AS Petrolul Stoina15201311-476p-15
15 AS Minerul II Mătăsari 15 1 1 13 15-53 4p -17
16AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia1500156-1270p-21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anițescu Nicolae Constantin 26-05-2002 GJ 22694
2 Aniniș Petre 16-01-2003 GJ 22691
3 Borcan Gheorghe 22-07-1990 17097
4 Brănescu Claudiu Dorinel 09-06-1991 16646
5 Busuioceanu Constantin Catalin 22-11-1999 21839
6 Bălan Luis Gabriel 14-05-2001 GJ 22164
7 Calotă Constantin Lucian 25-04-1992 16214
8 Calotă Viorel 26-02-1989 GJ 22870
9 Cazacu Alexandru Flavius Ilie 19-07-2002 GJ 22209
10 Ciuteanu Constantin 22-09-1997 21748
11 Constantinescu Ion Cătălin 05-07-2002 GJ 22690
12 Contz Vasile 01-01-1986 16537
13 Cotogea Andrei Alexandru 25-02-2002 GJ 22693
14 Cotojman Adrian Daniel 07-08-1997 17318
15 Cotojman Alexandru Augustin 03-03-2001 21410
16 Cotojman Daniel 30-11-1974 16286
17 Cotojman Ion Lucian 17-08-1992 GJ 22866
18 Cotojman Luis Alberto 17-04-2001 18259
19 Deaconu Vladislav 10-11-2001 GJ 22697
20 Dediu Elvis Alexandru 29-09-2002 GJ 22936
21 Dina Ilie Catalin 04-11-1982 16226
22 Dragu Ionuț Valentin 01-10-1990 16352
23 Dragu Vasile 02-01-1992 21725
24 Drăgan Alexandru Marin 17-07-2002 GJ 22825
25 Duroi Mădălin 21-06-1999 22188
26 Enușoiu Ion Adelin 14-09-1999 GJ 22809
27 Șantia Ionuț Lucian 15-05-2002 GJ 22692
28 Șchiopu Marius 15-09-1989 20713
29 Gîfu Nicolae 06-12-1994 18936
30 Grecu Valentin 03-03-2004 GJ 22827
31 Iosu Ion Mădălin 22-04-2002 GJ 22696
32 Iosu Valentin Daniel 03-05-2004 GJ 22695
33 Luță Trifon Mădălin 21-04-2002 22222
34 Mîșu Irinel Constantin 09-07-1986 16280
35 Mîșu Nicolae Mădălin 03-02-2004 GJ 22689
36 Mutulete Ovidiu 06-09-1978 16267
37 Mărculescu Ion Fernando 18-03-2000 GJ 22826
38 Mărculescu Rory Constantin 01-03-1996 21747
39 Neferoiu Andrei Cătălin 25-03-2001 GJ 22731
40 Papa Ilie Alexandru Iulian 01-07-2004 GJ 22793
41 Peagu Cristian Octavian 27-04-2003 GJ 22794
42 Pițoacă Ionuț Andrei 13-01-2002 GJ 22795
43 Sanda Marin Laurențiu 15-08-1989 19414
44 Sanda Petre Claudiu 04-11-1990 19413
45 Seceleanu Cătălin Petre 28-06-1995 19611
46 Tudorașcu Spiridon Cătălin 12-12-2003 GJ 22869
47 Udrea Dumitru Andrei 05-04-1994 21724
48 Ungureanu Nicolae Gabriel 04-05-1997 21754
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 15
09-12-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 14
02-12-2018
ACS Știința Turceni
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
25-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
18-11-2018
CS Novaci
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
11-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
04-11-2018
AS Minerul II Mătăsari
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
21-10-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
14-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
07-10-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
30-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
23-09-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
16-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
09-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
02-09-2018
FC Petrolul Ticleni
Liga a 4-a, Seniori Etapa 15
09-12-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 14
02-12-2018
ACS Știința Turceni
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
25-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
18-11-2018
CS Novaci
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
11-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
04-11-2018
AS Minerul II Mătăsari
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
21-10-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
14-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
07-10-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
30-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
23-09-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
16-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
09-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
02-09-2018
FC Petrolul Ticleni
Cupa României, Tur preliminar Etapa 1
22-08-2018
AS Stiinta Pestisani
Cupa României, 16-imi de finală Etapa 1
13-09-2018
AS Foresta Văgiulești
Cupa României, Optimi Etapa 1
03-10-2018
AS Viitorul Negomir
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe