Informari si comunicate
07-12-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină din 6.12.2018

Prin Hotărârea nr. 163/06.12.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină din cadrul AJF Gorj, echipa AS Aninoasa a fost exclusă din campionatul Ligii a 5-a.

detalii...
06-12-2018
La multi ani celor ce poartă numele Sfântului Nicolae!

Tuturor celor care îndrăgesc fotbalul, participă la acest joc în calitate de jucători, antrenori, oficilai ai echipelor, arbitri sau observatori și poartă numele sfântului Nicolae, AJF Gorj le urează un sincer „La mulți ani!”.

detalii...
27-11-2018
Ședință comună arbitri-observatori

Joi, 29 noiembrie 2018, ora 16:00, va avea loc ședința comună observatori-arbitri.

detalii...
20-11-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină

Hotărârea 138/20.11.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină

detalii...
09-11-2018
Ședință de consfătuire cu antrenorii

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță antrenorii din campionatele județene că în data de 11 decembrie 2018, la ora 16:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
07-11-2018
La mulți ani, Mihail! La mulți ani, Gavril!

AJF Gorj îi sărbătorește pe cei ce poartă numele sfinților arhangheli Mihail și Gavril și le urează ca sfinţii ce îi protejează să le aducă mult noroc, fericire şi împliniri. La mulți ani!

detalii...
05-10-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei

Marți, 09.10.2018, la sediul AJF Gorj, cu începere de la ora 16:00, va avea loc tragerea la sorți pentru sferturile de finală al fazei județene a Cupei României.

detalii...
28-09-2018
Ședință de consfătuire cu antrenorii

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță că în data de 22 octombrie 2018, la ora 16:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
22-09-2018
Tragere la sorți pentru optimile cupei

Marți, 25 septembrie 2018, va avea loc tragerea la sorți pentru 16-imilor de finală pentru faza județeană a Cupei României, sezonul 2018-2019.

detalii...
14-09-2018
Înscrieri cursuri arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Gorj, prin CJA Gorj, organizează cursuri pentru arbitri de fotbal.

detalii...
toate comunicatele

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia

Localitatea Roșia de Amaradia

Informatii generale
Teren Comunal / Roșia de Amaradia
Tel/Fax 0253.352.504
Contact 0751.272.362
Staff-ul echipei
Presedinte Cotojman Ion Liviu
Presedinte de onoare Diaconu Nicolae
Secretar Bălan Ion Claudiu
Vicepresedinte Șantia Ion
Organizator de competitii Vătrai Constantin
Antrenor Cotojman Daniel
Ofiter de paza si securitate Luță Ion
Medic Gavrilescu Zamfirica / Plută Mariana
Liga a 4-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Știința Turceni 15 12 2 1 68-12 38p +17
2CS Vulturii Fărcășești15122164-1238p+14
3 CS Petrolul Bustuchin 15 11 1 3 49-14 34p +13
4CS Gilortul Târgu Cărbunești15102331-1532p+8
5 FC Petrolul Ticleni 15 9 2 4 35-21 29p +8
6AS Unirea Crușeț1591542-2428p+4
7 CS Jiul Rovinari 2016 15 8 3 4 40-16 27p +6
8CS Internațional Bălești1583443-2227p+3
9 CS Novaci 15 6 4 5 45-24 22p +1
10AS Știința Hurezani1562733-4420p-4
11 CS Parângul Bumbești-Jiu 15 6 0 9 34-35 18p -6
12AS Viitorul Negomir15411028-5513p-11
13 AS Avântul Baia-de-Fier 15 3 2 10 24-47 11p -13
14AS Petrolul Stoina15201311-476p-15
15 AS Minerul II Mătăsari 15 1 1 13 15-53 4p -17
16AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia1500156-1270p-21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anițescu Nicolae Constantin 26-05-2002 GJ 22694
2 Aniniș Petre 16-01-2003 GJ 22691
3 Borcan Gheorghe 22-07-1990 17097
4 Brănescu Claudiu Dorinel 06-06-1991 16646
5 Busuioceanu Constantin Catalin 22-11-1999 21839
6 Bălan Luis Gabriel 14-05-2001 GJ 22164
7 Calotă Constantin Lucian 25-04-1992 16214
8 Calotă Dragoș 27-05-2001 GJ 22163
9 Calotă Viorel 26-02-1989 GJ 22870
10 Cazacu Alexandru Flavius Ilie 19-07-2002 GJ 22209
11 Ciuteanu Constantin 23-09-1997 21748
12 Constantinescu Ion Cătălin 05-07-2002 GJ 22690
13 Contz Vasile 01-01-1986 16537
14 Cotogea Andrei Alexandru 25-02-2002 GJ 22693
15 Cotogea Constantin Adrian 09-09-1985 16349
16 Cotojman Adrian Daniel 07-08-1997 17318
17 Cotojman Alexandru Augustin 03-03-2001 21410
18 Cotojman Daniel 30-11-1974 16286
19 Cotojman Ion Lucian 17-08-1992 GJ 22866
20 Cotojman Luis Alberto 17-04-2001 18259
21 Deaconu Vladislav 10-11-2001 GJ 22697
22 Dediu Elvis Alexandru 29-09-2002 GJ 22936
23 Dediu Ion Alexandru 28-07-2002 22942
24 Dina Ilie Catalin 04-11-1982 16226
25 Dragomir Ștefan Robert 04-07-1989 20818
26 Dragu Ionuț Valentin 01-10-1990 16352
27 Dragu Vasile 02-01-1992 21725
28 Drăgan Alexandru Marin 17-07-2002 GJ 22825
29 Duroi Mădălin 21-06-1999 22188
30 Duroi Spirica Robert 27-01-1995 18938
31 Enușoiu Ion Adelin 14-09-1999 GJ 22809
32 Șantia Ionuț Lucian 15-05-2002 GJ 22692
33 Șchiopu Marius 15-09-1989 20713
34 Gîfu Nicolae 06-12-1994 18936
35 Grecu Valentin 03-03-2004 GJ 22827
36 Iosu Ion Mădălin 22-04-2002 GJ 22696
37 Iosu Valentin Daniel 03-05-2004 GJ 22695
38 Luță Trifon Mădălin 21-04-2002 22222
39 Matei Elvis Bogdan 21-01-1989 GJ 22505
40 Mîșu Irinel Constantin 09-07-1986 16280
41 Mîșu Nicolae Mădălin 03-02-2004 GJ 22689
42 Morariu Ionuț Mădălin 28-05-1984 16287
43 Mutulete Ovidiu 06-09-1978 16267
44 Mărculescu Ion Fernando 18-03-2000 GJ 22826
45 Mărculescu Rory Constantin 03-03-1996 21747
46 Neferoiu Andrei Cătălin 25-03-2001 GJ 22731
47 Ochian Adrian Laurențiu 12-07-1995 21224
48 Papa Ilie Alexandru Iulian 04-07-2001 GJ 22793
49 Pasăre Ilie Adrian 20-07-1998 18901
50 Peagu Cristian Octavian 27-04-2003 GJ 22794
51 Pițoacă Ionuț Andrei 13-01-2002 GJ 22795
52 Pălivan Dumitru Ciprian 24-07-2000 GJ 22295
53 Sanda Marin Laurențiu 15-08-1989 19414
54 Sanda Petre Claudiu 10-01-1990 19413
55 Scornea Damian Cătălin 03-06-1993 19464
56 Seceleanu Cătălin Petre 28-06-1995 19611
57 Teișanu Nicolae Mădălin 16-12-1987 17088
58 Tranca Ion 01-02-1992 17322
59 Tudorașcu Spiridon Cătălin 12-12-2003 GJ 22869
60 Udrea Dumitru Andrei 05-04-1994 21724
61 Vasile Dumitru Flavius 30-07-2003 GJ 22837
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 15
09-12-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 14
02-12-2018
ACS Știința Turceni
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
25-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
18-11-2018
CS Novaci
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
11-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
04-11-2018
AS Minerul II Mătăsari
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
21-10-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
14-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
07-10-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
30-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
23-09-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
16-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
09-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
02-09-2018
FC Petrolul Ticleni
Liga a 4-a, Seniori Etapa 15
09-12-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 14
02-12-2018
ACS Știința Turceni
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
25-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
18-11-2018
CS Novaci
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
11-11-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
04-11-2018
AS Minerul II Mătăsari
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
21-10-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
14-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
07-10-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
30-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
23-09-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
16-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
09-09-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
02-09-2018
FC Petrolul Ticleni
Cupa României, Tur preliminar Etapa 1
22-08-2018
AS Stiinta Pestisani
Cupa României, 16-imi de finală Etapa 1
13-09-2018
AS Foresta Văgiulești
Cupa României, Optimi Etapa 1
03-10-2018
AS Viitorul Negomir
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe