Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 16
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 8
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 15
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
PLAY OFF 2024, etapa 7
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 14
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 13
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
PLAY OUT 2024, etapa 2
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Axintele / Axintele
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 12
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
PLAY OFF 2024, etapa 2
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
U 15, etapa 1
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Cupa 2023-2024, etapa 4
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 4
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 25 Februarie 2024, 14:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 3
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 12
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 9
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 11
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 8
Teren: Maia / Maia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 10
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 7
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 9
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 8
Teren: Traian / Traian
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Traian / Traian
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 5
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 7
Teren: Grivita / Grivita
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Grivita / Grivita
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 6
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Rovine / Rovine
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 3
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 2
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 1
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4 seria EST 2023-2024, etapa 3
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Bucu / Bucu