Meciuri arbitrate
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 14
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 11
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 10
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 10
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 9
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 8
Teren: Amara / Amara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 8
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 7
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 6
Teren: Slatioarele / Slatioarele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Slatioarele / Slatioarele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga 4 seria Vest 2023-2024, etapa 8
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Axintele / Axintele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 3
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 3
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 2
Teren: Movila / Movila
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Movila / Movila
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 1
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 1
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Cupa 2023-2024, etapa 1
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 20 August 2023, 14:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei