Cupa Romaniei, sezon 2018/2019

Program competițional

Meciul Etapa Data Scor Detalii
Viitorul Ialomita - Rapid Perieti10-3Detalii
Real Cosambesti - AS FC Movila15-0Detalii
AS Diana Scânteia - Gloria Ograda11-2Detalii
Viitorul Valea Ciorii - ACS Unirea Scanteia14-7Detalii
Ialomita Suditi - AS Agronomia Bucu15-4Detalii
Real Bucu - Dunarea Giurgeni112-1Detalii
Spicul Milosesti - AS FC Traian13-1Detalii
AS Ciochina - Unirea Sarateni10-3Detalii
Recolta Buesti - AS Albesti 0813-2Detalii
Fair-Play Slobozia Noua - Unirea M.Kogalniceanu10-3Detalii
FC 2018 Rovine - Vointa Cocora13-0Detalii
AS FC Baraganul Ciulnita II - Recolta Saveni18-7Detalii
Victoria Bordusani - AS FC Inter Stelnica13-4Detalii
Spicul Marculesti - C.F. Abatorul II Slobozia13-4Detalii
Agronomia 2 Bucu - Gloria Gura Ialomitei13-2Detalii
Vointa Reviga - Progresul Sf. Gheorghe13-0Detalii
C.S. Amara II - Orezu12-4Detalii
Infratirea Jilavele II - Recolta Malu Rosu1-Detalii
Gloria Alexeni - Infratirea Jilavele10-6Detalii
Viitorul Rasi - AS FC Dridu1-Detalii
AS Fulgerul Fierbinti - Olimpia Radulesti10-3Detalii
Libertatea Salcioara - Staruinta Brosteni15-6Detalii
Victoria II Mt.Buzau - Juventus Boranesti15-2Detalii
Unirea Garbovi - Viitorul Moldoveni13-0Detalii
Victoria Rosiori - AS Cosereni13-0Detalii
AS Avantul Grindu - AS Athletic Valea Macrisului13-0Detalii
Agronomia 2 Bucu - AS FC Baraganul Ciulnita II20-4Detalii
Ialomita Suditi - Real Cosambesti20-5Detalii
Recolta Buesti - Gloria Ograda22-4Detalii
Real Bucu - AS FC Inter Stelnica23-5Detalii
Spicul Milosesti - Rapid Perieti22-1Detalii
Victoria II Mt.Buzau - C.F. Abatorul II Slobozia24-1Detalii
FC 2018 Rovine - Staruinta Brosteni20-3Detalii
Olimpia Radulesti - Victoria Rosiori23-2Detalii
Vointa Reviga - AS Avantul Grindu20-3Detalii
Spicul Milosesti - AFC Iazu30-8Detalii
Orezu - Secunda Adancata30-3Detalii
Victoria II Mt.Buzau - CSM Fetesti30-3Detalii
Infratirea Jilavele - Recolta Barcanesti34-1Detalii
Unirea M.Kogalniceanu - C.F. Abatorul Slobozia30-4Detalii
Unirea Garbovi - Unirea Ion Roata37-8Detalii
Unirea Sarateni - ACS Recolta Gh. Doja31-3Detalii
Gloria Ograda - Vointa Maia33-0Detalii
Staruinta Brosteni - C.S. Recolta Gh. Lazar 201733-1Detalii
AS FC Inter Stelnica - AS FC Urziceni32-8Detalii
Olimpia Radulesti - Victoria Mt. Buzau31-2Detalii
ACS Unirea Scanteia - C.S. Amara312-11Detalii
Real Cosambesti - C.S Victoria Tandarei30-3Detalii
AS FC Baraganul Ciulnita II - Viitorul Axintele32-3Detalii
AS Avantul Grindu - Unirea Grivita36-2Detalii
Staruinta Brosteni - AS FC Bărăganul Ciulnița42019-04-170-6Detalii
AS Avantul Grindu - AS FC Urziceni42019-04-174-1Detalii
Infratirea Jilavele - Victoria Mt. Buzau42019-04-172-3Detalii
Gloria Ograda - Viitorul Axintele42019-04-173-2Detalii
ACS Unirea Scanteia - C.S Victoria Tandarei42019-04-172-3Detalii
CSM Fetesti - ACS Recolta Gh. Doja42019-04-171-2Detalii
Unirea Ion Roata - C.F. Abatorul Slobozia42019-04-170-2Detalii
AFC Iazu - Secunda Adancata42019-04-170-5Detalii
C.S Victoria Tandarei - AS FC Bărăganul Ciulnița52019-05-012-4Detalii
C.F. Abatorul Slobozia - ACS Recolta Gh. Doja52019-05-081-4Detalii
Gloria Ograda - Secunda Adancata52019-05-013-2Detalii
AS Avantul Grindu - Victoria Mt. Buzau52019-05-080-5Detalii
AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Mt. Buzau62019-05-156-3Detalii
ACS Recolta Gh. Doja - Gloria Ograda62019-05-155-0Detalii
Gloria Ograda - ACS Recolta Gh. Doja72019-05-290-4Detalii
Victoria Mt. Buzau - AS FC Bărăganul Ciulnița72019-05-292-1Detalii
ACS Recolta Gh. Doja - AS FC Bărăganul Ciulnița82019-06-05-Detalii

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP