Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Vasile Adrian- Victoras (Rapid Perieti)

ACS Recolta Gheorghe Doja - Rapid Perieti
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 22 | Data 2024-06-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Aldea Ion (Libertatea Salcioara)

Victoria II Mt.Buzau - Libertatea Salcioara
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 26 | Data 2024-06-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

RADU ANDREI (Recolta Malu Rosu)

FC Dridu - Recolta Malu Rosu
LIGA 5 Juniori Seria III 2023-2024, etapa 26 | Data 2024-06-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Barbu Alexandru Daniel (FC Dridu)

FC Dridu - Recolta Malu Rosu
LIGA 5 Juniori Seria III 2023-2024, etapa 26 | Data 2024-06-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

Raducanu Andrei Florin (Unirea Garbovi)

Gloria Alexeni - Unirea Garbovi
LIGA 5 Juniori Seria III 2023-2024, etapa 26 | Data 2024-06-16

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 18-06-2024

ILIE MADALIN LAURENTIU (Recolta Malu Rosu)

Recolta Malu Rosu - Fulgerul Fierbinti
LIGA 5 Juniori Seria III 2023-2024, etapa 25 | Data 2024-06-02

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Toader Ionut Marian (Fulgerul Fierbinti)

Recolta Malu Rosu - Fulgerul Fierbinti
LIGA 5 Juniori Seria III 2023-2024, etapa 25 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Rujoiu Marian Robert (Vointa Maia)

AS Cosereni - Vointa Maia
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 25 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Mecina Andrei Mircea (Secunda Adancata)

Secunda Adancata - AFC Iazu
PLAY OUT 2024, etapa 11 | Data 2024-06-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Cirjan Marian Florin (Real Cosambesti)

Real Cosambesti - Unirea Grivita
PLAY OUT 2024, etapa 11 | Data 2024-06-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Bucur Stefan (CS Amara)

CS Amara - FC Urziceni
PLAY OFF 2024, etapa 14 | Data 2024-06-01

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Coman Alexandru Catalin (CS Amara)

CS Amara - FC Urziceni
PLAY OFF 2024, etapa 14 | Data 2024-06-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Gheorghe Matei Andrei (CSM Fetesti)

CSM Fetesti - CS Victoria Tandarei
CUPA JUDETEANA PLAY OFF U19, etapa 14 | Data 2024-06-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-06-2024

Lungu Gabriel- Cosmin (ACS Recolta Gheorghe Doja)

Vointa Reviga - ACS Recolta Gheorghe Doja
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 21 | Data 2024-06-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-06-2024

Marcu Gheorghe (Spicul Vladeni)

FC Inter Stelnica - Spicul Vladeni
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 21 | Data 2024-06-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-06-2024

Mihalache Stefan Adelin (CS Victoria Tandarei)

CS Victoria Tandarei - Recolta Barcanesti
CUPA JUDETEANA PLAY OFF U19, etapa 13 | Data 2024-05-25

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Marin Alexandru Marian (Gloria Gura Ialomitei)

Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-25

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Dunca Stefan- Romeo (Gloria Ograda)

Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Grigore Cristian Adrian (Unirea M.Kogalniceanu)

Unirea M.Kogalniceanu - Victoria Bordusani
Liga 5 Seria I 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

DRAGOMIR ANTONIO IONUT (Gloria Gura Ialomitei)

Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda
Liga 5 Juniori Seria I 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Budriga Claudiu Andrei (Spicul Vladeni)

Spicul Vladeni - Viitorul Platonesti
Liga 5 Juniori Seria I 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-25

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Matei Denis- Gabrielle (CS Amara II)

CS Amara II - Rapid Perieti
Liga 5 Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-26

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Latea Marian-Gabriel (ACS BC Ciulnita 2023)

ACS BC Ciulnita 2023 - ACS Recolta Gheorghe Doja
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-26

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Doican Silviu Andrei (ACS Recolta Gheorghe Doja)

ACS BC Ciulnita 2023 - ACS Recolta Gheorghe Doja
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-26

Abatere: da dovada de comportament nesportiv


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Banica Mario- Alexandru (Cazanesti)

Cazanesti - Vointa Reviga
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-26

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Petre Gabriel (Vointa Reviga)

Cazanesti - Vointa Reviga
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-05-26

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Mihaila Victor Andrei (Flacara Andrasesti)

Flacara Andrasesti - FC Traian
Liga 5 Juniori Seria II 2023-2024, etapa 20 | Data 2024-09-26

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Preda Daniel (AS Cosereni)

FC Dridu - AS Cosereni
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 24 | Data 2024-05-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Preda Daniel (AS Cosereni)

FC Dridu - AS Cosereni
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 24 | Data 2024-05-26

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Licu Ionuț- George (Fulgerul Fierbinti)

Fulgerul Fierbinti - Infratirea Jilavele II
LIGA 5 Seria III 2023-2024, etapa 24 | Data 2024-05-26

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP