PLANIFICARE COMPETIȚIE JUNIORI A 1(JUNIORI LIGA 4) SEZON 2021-2022

07 Martie 2022, la ora 11:05 / Publicat în Comunicate AJF / 521 vizualizări

PLANIFICARE COMPETIȚIE JUNIORI A 1(JUNIORI LIGA 4) SEZON 2021-2022

                                                      PLANIFICARE   JUNIORI A1

                                                             Echipe participante Ediția 2021-2022

 

                                                       GRUPA EST –SLOBOZIA:

                       CF Abatorul Slobozia, CS Recolta Gh Lazar 2017, CS Victoria Tandarei, CSM Fetesti

 

                                                       GRUPA VEST-URZICENI:

                     AS FC Urziceni, Victoria Rosiori, ACS Victoria Mt. Buzau, CS Amara,

 

   GRUPA EST –SLOBOZIA:                                              GRUPA VEST-URZICENI:

 

Etapa 1 – Duminică 13.03.2022/ora 11:00
1. CSM   Fetești-CS Victoria Țăndărei

2. CF Abatorul Slobozia-CS Recolta Gh. Lazăr

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etapa 1 – Duminică 13.03.2022/ora 11:00

1. ASFC Urziceni-ACS Victoria Mt Buzău

2. Victoria Roșiori- CS Amara

Etapa 2 – Duminică 20.03.2022/ora 11:00

1.  CS Victoria Țăndărei - CS Recolta Gh. Lazăr

2.  CSM Fetești- Abatorul

Etapa 2– Duminică 20.03.2022/ora 11:00
1. ACS Victoria Mt Buzău –CS Amara

2. ASFC Urziceni - Victoria Roșiori

Etapa 3 Duminică 27.03.2022/ora 11:00

1. CF Abatorul Slobozia - CS Victoria Țăndărei

2. CS Recolta Gh. Lazăr – CSM Fetești

Etapa 3 - Duminică 27.03.2022/ora 11:00
1. Victoria Roșiori - ACS Victoria Mt Buzău

2. CS Amara- ASFC Urziceni

Etapa 4– Duminică 03.04.2022/ora 11:00

1.  CS Victoria Țăndărei – CSM Fetești

2.  CS Recolta Gh. Lazăr - CF Abatorul Slobozia

Etapa 4 – Duminică 03.04.2022/ora 11:00

1. ACS Victoria Mt Buzău - ASFC Urziceni

2. CS Amara - Victoria Roșiori

Etapa 5 – Duminică 10.04.2022/ora 11:00

1. CS Recolta Gh. Lazăr - CS Victoria Țăndărei

2. CF Abatorul Slobozia - CSM Fetești

Etapa 5 – Duminică 10.04.2022/ora 11:00

1. CS Amara- ACS Victoria Mt Buzău

2. Victoria Roșiori - ASFC Urziceni

Etapa 6 – Duminică 17.04.2022/ora 11:00

1. CS Victoria Țăndărei - CF Abatorul Slobozia

2. CSM Fetești- CS Recolta Gh. Lazăr

Etapa 6 – Duminică 17.04.2022/ora 11:00

1. ACS Victoria Mt Buzău - Victoria Roșiori

2. ASFC Urziceni - CS Amara

 

                                                         SEMI-FINALE       TUR/RETUR

     MECIUL 1: Duminică 01/08.05.2022/ora 11:00    LOCUL 1 GRUPA EST- LOCUL 2 GRUPA VEST

     MECIUL 2: Duminică 01/08.05.2022/ora 11:00    LOCUL 2 GRUPA EST- LOCUL 1 GRUPA VEST

 

                                                                   FINALA

Duminică 15.05.2022/ora 11:00  :  CÂȘTIGATOARE MECIUL 1- CASTIGATOARE MECIUL 2

 

         NOTĂ:

         ÎN ZIUA DE PASTI NU SE VOR JUCA PARTIDE DE FOTBAL!

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP