PLANIFICARE CUPA JUDETEANĂ U 15 SEZONUL COMPETITIONAL 2022-2023

10 Martie 2023, la ora 13:39 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 914 vizualizări

PLANIFICARE CUPA JUDETEANĂ U 15 SEZONUL COMPETITIONAL 2022-2023

 ECHIPE PARTCIPANTE  CUPA JUDETEANĂ-  U 15/2023

NR. CRT.

ECHIPA/ REPREZENTANT

1

ACS ACADEMIA MUNTENI BUZĂU- ACHIM DANIEL- 0767/033738

2

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI  -STOICA GIGEL-0723/876692

3

ACS RECOLTA GHEORGHE DOJA- ALEXE MARCEL- 0722/397999

4

CS AMARA- STROE BRUNO-0765/609239

5

ASFC URZICENI- FARMACHE RAZVAN- 0722/172927

6

CSM FETEȘTI- OJOG IOAN-0728/111817

7

ACS VIITORUL IALOMIȚA  -DUMITRACHE ION-0764/849487

8

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA - IONESCU ION-0721/644108

 

TABELEA BERGER  pentru 8(7) echipe:

ETAPA I

ETAPA II

ETAPA III

ETAPA IV

ETAPA V

ETAPA VI

ETAPA VII

1-8

8-5

2-8

8-6

3-8

8-7

4-8

2-7

6-4

3-1

7-5

4-2

1-6

5-3

3-6

7-3

4-7

1-4

5-1

2-5

6-2

4-5

1-2

5-6

2-3

6-7

3-4

7-1

 

ETAPA 1 /15.04.2023

1. ACADEMIA MUNTENI BUZĂU- UNIREA 04 SLOBOZIA

2. VICTORIA ȚĂNDĂREI  - VIITORUL IALOMIȚA 

3. RECOLTA GHEORGHE DOJA- CSM FETEȘTI

4. CS AMARA- ASFC URZICENI

ETAPA 2/ 23.04.2023

1. UNIREA 04 SLOBOZIA- ASFC URZICENI

2. CSM FETEȘTI- CS AMARA

3. VIITORUL IALOMIȚA  - RECOLTA GHEORGHE DOJA

4. ACADEMIA MUNTENI BUZĂU- VICTORIA ȚĂNDĂREI 

ETAPA 3/30.04-2023

1. VICTORIA ȚĂNDĂREI  - UNIREA 04 SLOBOZIA

2. RECOLTA GHE. DOJA- ACADEMIA MUNTENI BUZĂU

3. CS AMARA- VIITORUL IALOMIȚA 

4. ASFC URZICENI- CSM FETEȘTI

ETAPA 4/07.05.2023

1. UNIREA 04 SLOBOZIA- CSM FETEȘTI

2. VIITORUL IALOMIȚA  - ASFC URZICENI

3. ACADEMIA MUNTENI BUZĂU- CS AMARA

4. VICTORIA ȚĂNDĂREI  - RECOLTA GHEORGHE DOJA

ETAPA 5/14.05.2023

1. RECOLTA GHEORGHE DOJA- UNIREA 04 SLOBOZIA

2. CS AMARA  - VICTORIA TANDAREI

3. ASFC URZICENI- ACADEMIA MUNTENI BUZĂU

4. CSM FETEȘTI- VIITORUL IALOMIȚA 

ETAPA 6/21.05.2023

1. UNIREA 04 SLOBOZIA- VIITORUL IALOMIȚA 

2. ACADEMIA MUNTENI BUZĂU- CSM FETEȘTI

3. VICTORIA ȚĂNDĂREI  - ASFC URZICENI

4. RECOLTA GHEORGHE DOJA- CS AMARA

ETAPA 7/28.05.2023

1. CS AMARA- UNIREA 04 SLOBOZIA

2. ASFC URZICENI- RECOLTA GHE. DOJA

3. CSM FETEȘTI- CS VICTORIA ȚĂNDĂREI 

4. VIITORUL IALOMIȚA  - ACADEMIA MUNTENI BUZĂU

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP