PLANIFICARE LIGA 4 SERIA 1 EST

08 August 2023, la ora 15:16 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 822 vizualizări

PLANIFICARE LIGA 4 SERIA 1 EST

           Seria I-EST-Ediția 2023-2024 –SISTEM REGULAR- TUR- SENIORI

 

Etapa 1 – 19.08.2023, ora 18:00


1.CSM Fetești – CS Amara

2.Unirea Grivița - CF Abatorul Slobozia

3.CS Victoria Țăndărei - AS Albești 08 

4.AS Ac Junior Țăndărei- ACS Unirea Scânteia

5.AFC Iazu - AS Real Cosâmbești

Etapa 2 – 26.08.2023, ora 18:00

 

1.CF Abatorul Slobozia- CSM Fetești

2.AS Albești 08 - Unirea Grivița

3.ACS Unirea Scânteia- CS Victoria Țăndărei

4.AS Real Cosâmbești- AS Ac Junior Țăndărei

5.CS Amara- AFC Iazu

Etapa 3 – 02.09.2023, ora 17:00

 

1.CSM Fetești- AS Albești 08 

2.Unirea Grivița- ACS Unirea Scânteia

3.CS Victoria Țăndărei- AS Real Cosâmbești

4. AS Ac Junior Țăndărei- AFC Iazu

5. CS Amara- CF Abatorul Slobozia

Etapa 4 – 09.09.2023, ora 17:00


1. ACS Unirea Scânteia- CSM Fetești

2. AS Real Cosâmbești- Unirea Grivița

3. AFC Iazu- CS Victoria Țăndărei

4. AS Ac Junior Țăndărei- CS Amara

5. AS Albești 08 - CF Abatorul Slobozia

Etapa 5 – 16.09.2023, ora 17:00

 

1. CSM Fetești- AS Real Cosâmbești

2. Unirea Grivița - AFC Iazu

3. CS Victoria Țăndărei- AS Ac Junior Țăndărei

4. CS Amara- AS Albești 08

5. CF Abatorul Slobozia- ACS Unirea Scânteia

Etapa 6 - 23.09.2023, ora 17:00


1. AFC Iazu- CSM Fetești

2. AS Ac Junior Țăndărei- Unirea Grivița

3. CS Victoria Țăndărei - CS Amara

4. ACS Unirea Scânteia- AS Albești 08

5. AS Real Cosâmbești- CF Abatorul Slobozia

Etapa 7 – 30.09.2023, ora 17:00

 

1. CSM Fetești- AS Ac Junior Țăndărei

2. Unirea Grivița- CS Victoria Țăndărei

3. CS Amara- ACS Unirea Scânteia

4. AS Albești 08- AS Real Cosâmbești

5. CF Abatorul Slobozia- AFC Iazu

Etapa 8 – 07.10.2023, ora 16:00

 

1.CS Victoria Țăndărei - CSM Fetești

2.Unirea Grivița- CS Amara

3. AS Real Cosâmbești- ACS Unirea Scânteia

4. AFC Iazu - AS Albești 08 

5. AS Ac Junior Țăndărei- CF Abatorul Slobozia

Etapa 9 – 14.10.2023, ora 16:00

 

1. CSM Fetești- Unirea Grivița

2. CS Amara- AS Real Cosâmbești

3. ACS Unirea Scânteia- AFC Iazu

4. AS Albești 08- AS Ac Junior Țăndărei

5. CF Abatorul Slobozia- CS Victoria Țăndărei

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP