PLANIFICARE LIGA 4 SERIA 2 VEST

08 August 2023, la ora 15:18 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 816 vizualizări

PLANIFICARE LIGA 4 SERIA 2 VEST

                          Seria II-VEST-Ediția 2023-2024 –TUR- SENIORI

 

Etapa 1 – 19.08.2023, ora 18:00


1.ACS Unirea Ion Roată-AS Victoria Roșiori

2.AS Înfrățirea Jilavele- ACS Victoria M. Buzău

3.CS Axintele- ASFC Urziceni

4.AS Recolta Bărcănești-ACS Stăruința Broșteni

5.AFC 2018 Rovine-AS Secunda Adâncata

Etapa 2 – 26.08.2023, ora 18:00

 

1. ACS Victoria M. Buzău-ACS Unirea Ion Roată

2. ASFC Urziceni - AS Înfrățirea Jilavele

3. ACS Stăruința Broșteni- CS Axintele

4. AS Secunda Adâncata- AS Recolta Bărcănești

5. AS Victoria Roșiori - AFC 2018 Rovine

Etapa 3 – 02.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS Unirea Ion Roată- ASFC Urziceni

2. AS Înfrățirea Jilavele- ACS Stăruința Broșteni

3. CS Axintele- AS Secunda Adâncata

4. AS Recolta Bărcănești- AFC 2018 Rovine

5. AS Victoria Roșiori- ACS Victoria M. Buzău

Etapa 4 – 09.09.2023, ora 17:00


1. ACS Stăruința Broșteni- ACS Unirea Ion Roată

2. AS Secunda Adâncata- AS Înfrățirea Jilavele

3. AFC 2018 Rovine- CS Axintele

4. AS Recolta Bărcănești- AS Victoria Roșiori

5. ASFC Urziceni- ACS Victoria M. Buzău

Etapa 5 – 16.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS Unirea Ion Roată - AS Secunda Adâncata

2. AS Înfrățirea Jilavele-C 2018 Rovine

3. CS Axintele - AS Recolta Bărcănești

4. AS Victoria Roșiori- ASFC Urziceni

5. ACS Victoria M. Buzău- ACS Stăruința Broșteni

Etapa 6 - 23.09.2023, ora 17:00


1. AFC 2018 Rovine -ACS Unirea Ion Roată

2. AS Recolta Bărcănești-AS Înfrățirea Jilavele

3. CS Axintele- AS Victoria Roșiori

4. ACS Stăruința Broșteni- ASFC Urziceni

5. AS Secunda Adâncata- ACS Victoria M. Buzău

Etapa 7 – 30.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS Unirea Ion Roată- AS Recolta Bărcănești

2. AS Înfrățirea Jilavele- CS Axintele

3. AS Victoria Roșiori- ACS Stăruința Broșteni

4. ASFC Urziceni- AS Secunda Adâncata

5. ACS Victoria M. Buzău - AFC 2018 Rovine

Etapa 8 – 07.10.2023, ora 16:00

 

1. CS Axintele- ACS Unirea Ion Roată

2. AS Înfrățirea Jilavele- AS Victoria Roșiori

3. AS Secunda Adâncata- ACS Stăruința Broșteni

4. AFC 2018 Rovine- ASFC Urziceni

5. AS Recolta Bărcănești- ACS Victoria M. Buzău

Etapa 9 – 14.10.2023, ora 16:00

 

1. ACS Unirea Ion Roată- AS Înfrățirea Jilavele

2. AS Victoria Roșiori- AS Secunda Adâncata

3. ACS Stăruința Broșteni- AFC 2018 Rovine

4. ASFC Urziceni- AS Recolta Bărcănești

5. ACS Victoria M. Buzău - CS Axintele

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP