PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 1 EST

08 August 2023, la ora 15:19 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 1305 vizualizări

PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 1 EST

 Seria I-EST-Ediția 2023-2024 –TUR- SENIORI

 

Etapa 1 – 02.09.2023, ora 17:00

 

1.Unirea M.KogalniceanuIalomița Sudiți

2.Recolta Săveni – Dunărea Giurgeni

3.Spicul VlădeniASFC Movila 

4.Gloria Gura Ialomiței- Victoria Bordușani

5.Viitorul V. Ciorii ASFC Inter Stelnica

6. Gloria Ograda- Viitorul Platonești

Etapa 2 – 09.09.2023, ora 17:00

 

1. Ialomița Sudiți - Viitorul Platonești

2. Inter Stelnica - Gloria Ograda

3.Victoria Bordușani - Viitorul V. Ciorii

4. ASFC Movila  - Gloria Gura Ialomiței

5. Dunărea Giurgeni - Spicul Vlădeni

6. Unirea M.Kogalniceanu- Recolta Săveni

Etapa 3 – 16.09.2023, ora 17:00

 

1. Recolta Săveni- Ialomița Sudiți

2. Spicul Vlădeni- Unirea M.Kogalniceanu

3. Gloria Gura Ialomiței- Dunărea Giurgeni

4. Viitorul V. Ciorii- ASFC Movila 

5. Gloria Ograda- Victoria Bordușani

6. Viitorul Platonești- ASFC Inter Stelnica

Etapa 4 – 23.09.2023, ora 17:00

 

1. Ialomița Sudiți- Inter Stelnica

2. Victoria Bordușani- Viitorul Platonești

3. ASFC Movila  - Gloria Ograda-

4. Dunărea Giurgeni- Viitorul V. Ciorii

5. Unirea M.Kogalniceanu- Gloria Gura Ialomiței

6. Recolta Săveni- Spicul Vlădeni

Etapa 5 – 30.09.2023, ora 17:00

 

1. Spicul Vlădeni- Ialomița Sudiți

2. Gloria Gura Ialomiței- Recolta Săveni

3. Viitorul V. Ciorii- Unirea M.Kogalniceanu

4. Gloria Ograda- Dunărea Giurgeni

5. Viitorul Platonești- ASFC Movila 

6. ASFC Inter Stelnica- Victoria Bordușani

Etapa 6 - 07.10.2023, ora 16:00

 

1.Ialomița Sudiți- Victoria Bordușani

2.ASFC Movila  - Inter Stelnica

3.Dunărea Giurgeni- Viitorul Platonești

4.Unirea M.Kogalniceanu- Gloria Ograda

5.Recolta Săveni- Viitorul V. Ciorii

6.Spicul Vlădeni- Gloria Gura Ialomiței

Etapa 7 – 14.10.2023, ora 16:00

 

1. Gloria Gura Ialomiței- Ialomița Sudiți

2. Viitorul V. Ciorii- Spicul Vlădeni-

3. Gloria Ograda- Recolta Săveni

4. Viitorul Platonești- Unirea M.Kogalniceanu

5. ASFC Inter Stelnica- Dunărea Giurgeni

6. Victoria Bordușani- ASFC Movila 

Etapa 8 – 21.10.2023, ora 16:00

 

1. Ialomița Sudiți- ASFC Movila 

2. Dunărea Giurgeni- Victoria Bordușani

3. Unirea M.Kogalniceanu- Inter Stelnica

4. Recolta Săveni- Viitorul Platonești

5. Spicul Vlădeni- Gloria Ograda

6. Gloria Gura Ialomiței- Viitorul V. Ciorii

Etapa 9 – 28.10.2023, ora 16:00

 

1.Viitorul V. Ciorii- Ialomița Sudiți

2.Gloria Ograda- Gloria Gura Ialomiței

3.Viitorul Platonești-Spicul Vlădeni

4.ASFC Inter Stelnica- Recolta Săveni

5. Victoria Bordușani- Unirea M.Kogalniceanu

6. ASFC Movila  - Dunărea Giurgeni

 

Etapa 11 – 11.11.2023, ora 15:00

 

1. Gloria Ograda- Ialomița Sudiți

2. Viitorul Platonești- Viitorul V. Ciorii

3. ASFC Inter Stelnica- Gloria Gura Ialomiței

4. Victoria Bordușani- Spicul Vlădeni

5. ASFC Movila- Recolta Săveni

6. Dunărea Giurgeni- Unirea M.Kogalniceanu

 Etapa 10 – 04.11.2023, ora 15:00

 

1.Ialomița Sudiți- Dunărea Giurgeni

2.Unirea M.Kogalniceanu - ASFC Movila

3. Recolta Săveni - Victoria Bordușani

4.Spicul Vlădeni -ASFC Inter Stelnica

5.Gloria Gura Ialomiței - Viitorul Platonești

6. Viitorul V. Ciorii -Gloria Ograda

 

 

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP