PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 2 CENTRU

08 August 2023, la ora 15:22 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 1162 vizualizări

PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 2 CENTRU

 Seria II-CENTRU-Ediția 2023-2024 –TUR- SENIORI

 

Etapa 1 – 03.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS Gheorghe Lazăr- ACS BC Ciulnița 2023

2. Agronomia Bucu- Flacăra Andrășești

3. CS Amara II- ASFC Traian

4. AS Căzănești- AS Orezu

5. ACS Recolta Gh Doja II- Spicul Miloșești

6. Voința Reviga- Rapid Perieți

Etapa 2 – 10.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS BC Ciulnița 2023- Rapid Perieți

2. Spicul Miloșești- Voința Reviga

3. AS Orezu- Recolta Gh Doja II

4. ASFC Traian- AS Căzănești

5. Flacăra Andrășești- CS Amara II

6. ACS Gheorghe Lazăr- Agronomia Bucu

Etapa 3 – 17.09.2023, ora 17:00

 

1. Agronomia Bucu- ACS BC Ciulnița 2023

2. CS Amara II- ACS Gheorghe Lazăr

3. AS Căzănești- Flacăra Andrășești

4. Recolta Gh Doja II- ASFC Traian

5. Voința Reviga- AS Orezu

6 Rapid Perieți- Spicul Miloșești

Etapa 4 – 24.09.2023, ora 17:00

 

1. ACS BC Ciulnița 2023- Spicul Miloșești

2. AS Orezu- Rapid Perieți

3. ASFC Traian- Voința Reviga

4. Flacăra Andrășești- Recolta Gh Doja II

5. ACS Gheorghe Lazăr- AS Căzănești

6. Agronomia Bucu- CS Amara II

Etapa 5 – 01.10.2023, ora 16:00

 

1. CS Amara II- ACS BC Ciulnița 2023

2. AS Căzănești- Agronomia Bucu

3. Recolta Gh Doja II- ACS Gheorghe Lazăr

4. Voința Reviga- Flacăra Andrășești

5. Rapid Perieți- ASFC Traian

6. Spicul Miloșești- AS Orezu

Etapa 6 - 08.10.2023, ora 16:00

 

1. ACS BC Ciulnița 2023- AS Orezu

2. ASFC Traian- Spicul Miloșești

3. Flacăra Andrășești- Rapid Perieți

4. ACS Gheorghe Lazăr- Voința Reviga

5. Agronomia Bucu- Recolta Gh Doja II

6. CS Amara II- AS Căzănești

Etapa 7 – 15.10.2023, ora 16:00

 

1. AS Căzănești- ACS BC Ciulnița 2023

2 Recolta Gh Doja II-- CS Amara II

3. Voința Reviga- Agronomia Bucu

4. Rapid Perieți- ACS Gheorghe Lazăr

5. Spicul Miloșești- Flacăra Andrășești

6. AS Orezu- ASFC Traian

Etapa 8 – 22.10.2023, ora 16:00

 

1. ACS BC Ciulnița 2023- ASFC Traian

2. Flacăra Andrășești- AS Orezu

3. ACS Gheorghe Lazăr- Spicul Miloșești

4. Agronomia Bucu- Rapid Perieți

5. CS Amara II- Voința Reviga

6. AS Căzănești- Recolta Gh Doja II

Etapa 9 – 29.10.2023, ora 16:00

 

1. Recolta Gh Doja II- ACS BC Ciulnița 2023

2. Voința Reviga- AS Căzănești

3. Rapid Perieți- CS Amara II

4. Spicul Miloșești- Agronomia Bucu

5. AS Orezu- ACS Gheorghe Lazăr

6. ASFC Traian- Flacăra Andrășești

 

 

 Etapa 10 – 04.11.2023, ora 15:00

 

1. ACS BC Ciulnița 2023-Flacăra Andrășești

2. ACS Gheorghe Lazăr- ASFC Traian

3. Agronomia Bucu- AS Orezu

4. ACS Amara II- Spicul Miloșești

5. AS Căzănești-- Rapid Perieți

6. Recolta Gh Doja II- Voința Reviga

Etapa 11 – 11.11.2023, ora 15:00

 

1. Voința Reviga- ACS BC Ciulnița 2023

2. Rapid Perieți-- Recolta Gh Doja II

3. Spicul Miloșești-- AS Căzănești

4. AS Orezu- CS Amara II

5. ASFC Traian- Agronomia Bucu

6. Flacăra Andrășești- ACS Gheorghe Lazăr

 

 

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP