PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 3 VEST

08 August 2023, la ora 15:48 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 1395 vizualizări

PLANIFICARE LIGA 5 SERIA 3 VEST

 Seria III-VEST-Ediția 2023-2024 –TUR- SENIORI

 

Etapa 1 – 03.09.2023, ora 17:00

1. Victoria Mt. Buzău II- Avântul Grindu

2. Fulgerul Fierbinți- Libertatea Sălcioara

3. AS Fc Dridu- Olimpia Rădulești

4. Voința Maia – Recolta Malu Roșu

5. Juventus Borănești- Înfrățirea Jilavele II

6. Gloria Alexeni- AS Cosereni

7. ACS Valea Măcrișului- Unirea Gârbovi

 

Etapa 2 – 10.09.2023, ora 17:00

1. Avântul Grindu- Unirea Gârbovi

2. AS Cosereni- ACS Valea Măcrișului

3. Înfrățirea Jilavele II- Gloria Alexeni

4. Recolta Malu Roșu- Juventus Borănești

5. Olimpia Rădulești- Voința Maia

6. Libertatea Sălcioara- AS Fc Dridu

7. Victoria Mt. Buzău II- Fulgerul Fierbinți

 

Etapa 3 – 17.09.2023, ora 17:00

1. Fulgerul Fierbinți- Avântul Grindu

2. AS Fc Dridu- Victoria Mt. Buzău II

3. Voința Maia- Libertatea Sălcioara

4. Juventus Borănești- Olimpia Rădulești

5. Gloria Alexeni- Recolta Malu Roșu

6 ACS Valea Măcrișului- Înfrățirea Jilavele II

7. Unirea Gârbovi- AS Cosereni

 

Etapa 4 – 24.09.2023, ora 17:00

1. Avântul Grindu- AS Cosereni

2. Înfrățirea Jilavele II- Unirea Gârbovi

3. Recolta Malu Roșu- ACS Valea Măcrișului

4. Olimpia Rădulești- Gloria Alexeni

5. Libertatea Sălcioara- Juventus Borănești

6. Victoria Mt. Buzău II- Voința Maia

7. Fulgerul Fierbinți- AS Fc Dridu

 

Etapa 5 – 01.10.2023, ora 16:00

1. AS Fc Dridu- Avântul Grindu

2. Voința Maia – Fulgerul Fierbinți

3. Juventus Borănești- Victoria Mt. Buzău II

4. Gloria Alexeni- Libertatea Sălcioara

5. ACS Valea Măcrișului- Olimpia Rădulești

6. Unirea Gârbovi- Recolta Malu Roșu

7 AS Cosereni- Înfrățirea Jilavele II

 

Etapa 6 - 08.10.2023, ora 16:00

1. Avântul Grindu- Înfrățirea Jilavele II

2. Recolta Malu Roșu- AS Cosereni

3. Olimpia Rădulești- Unirea Gârbovi

4. Libertatea Sălcioara- ACS Valea Măcrișului

5. Victoria Mt. Buzău II- Gloria Alexeni

6. Fulgerul Fierbinți- Juventus Borănești

7 AS Fc Dridu- Voința Maia

 

Etapa 7 – 15.10.2023, ora 16:00

1. Voința Maia- Avântul Grindu

2. Juventus Borănești- AS Fc Dridu

3. Gloria Alexeni- Fulgerul Fierbinți

4. ACS Valea Măcrișului- Victoria Mt. Buzău II

5. Unirea Gârbovi-  Libertatea Sălcioara

6. AS Cosereni- Olimpia Rădulești

7. Înfrățirea Jilavele II- Recolta Malu Roșu

 

Etapa 8 – 22.10.2023, ora 16:00

1. Avântul Grindu-  Recolta Malu Roșu

2. Olimpia Rădulești- Înfrățirea Jilavele II

3. Libertatea Sălcioara- AS Cosereni

4. Victoria Mt. Buzău II- Unirea Gârbovi

5. Fulgerul Fierbinți- ACS Valea Măcrișului

6. AS Fc Dridu- Gloria Alexeni

7. Voința Maia- Juventus Borănești

 

Etapa 9 – 29.10.2023, ora 16:00

1. Juventus Borănești- Avântul Grindu

2. Gloria Alexeni- Voința Maia

3. ACS Valea Măcrișului- AS Fc Dridu

4. Unirea Gârbovi-  Fulgerul Fierbinți

5. AS Cosereni- Victoria Mt. Buzău II

6. Înfrățirea Jilavele II- Libertatea Sălcioara

7. Recolta Malu Roșu- Olimpia Rădulești

 

 Etapa 10 – 05.11.2023, ora 15:00

1. Avântul Grindu- Olimpia Rădulești

2. Libertatea Sălcioara- Recolta Malu Roșu

3. Victoria Mt. Buzău II- Înfrățirea Jilavele II

4. Fulgerul Fierbinți-AS Cosereni

5. AS Fc Dridu- Unirea Gârbovi

6. Voința Maia- ACS Valea Măcrișului

7. Juventus Borănești- Gloria Alexeni

 

Etapa 11 – 12.11.2023, ora 15:00

1. Gloria Alexeni- Avântul Grindu

2. ACS Valea Măcrișului- Juventus Borănești

3. Unirea Gârbovi-  Voința Maia

4. AS Cosereni- AS Fc Dridu

5. Înfrățirea Jilavele II- Fulgerul Fierbinți

6. Recolta Malu Roșu- Victoria Mt. Buzău II

7. Olimpia Rădulești- Libertatea Sălcioara

 

Etapa 12 – 19.11.2023, ora 15:00

1. Avântul Grindu -Libertatea Sălcioara

2. Victoria Mt. Buzău II- Olimpia Rădulești

3. Fulgerul Fierbinți- Recolta Malu Roșu

4. AS Fc Dridu- Înfrățirea Jilavele II

5. Voința Maia- AS Cosereni

6. Juventus Borănești- Unirea Gârbovi

7. Gloria Alexeni- ACS Valea Măcrișului

Etapa 13 – 26.11.2023, ora 15:00

 

1. ACS Valea Măcrișului- Avântul Grindu

2. Unirea Gârbovi-  Gloria Alexeni

3. AS Cosereni- Juventus Borănești

4. Înfrățirea Jilavele II- Voința Maia

5. Recolta Malu Roșu- AS Fc Dridu

6. Olimpia Rădulești- Fulgerul Fierbinți

7. Libertatea Sălcioara- Victoria Mt. Buzău II

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP