PLANIFICARE PLAY-OUT SEZONUL COMPETIȚIONAL 2022-2023

05 Ianuarie 2023, la ora 12:19 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 194 vizualizări

PLANIFICARE PLAY-OUT SEZONUL COMPETIȚIONAL 2022-2023

 Comisia de Competiții din cadrul AJF IALOMIȚA  a stabilit programul competițional pentru play-out-ul Campionatului Județean de Fotbal Liga 4 din sezonul competițional 2022-2023,  după cum urmează:


PROGRAMARE PLAY-OUT LIGA 4 EDITIA 2022-2023

ETAPA I-01.04.2023

ora 16:30

ETAPA II-08.04.2023

ora 16:30

AFC Iazu- AS Căzănești

AS Căzănești- Victoria Roșiori

AS FC Urziceni- AS Coșereni

Viitorul Axintele- Secunda Adâncata

Unirea Scânteia- ACS Gheorghe Lazăr

Real Cosâmbești- Recolta Bărcănești

AS Albesti 08-Real Cosâmbești

ACS Gheorghe Lazăr- AS Albesti 08

Recolta Bărcănești- Viitorul Axintele

AS Coșereni- Unirea Scânteia

Secunda Adâncata- Victoria Roșiori

AFC Iazu- AS FC Urziceni

 

ETAPA III-22.04.2023

                        ora 16:30

ETAPA IV-29.04.2023

 ora 16:30

AS FC Urziceni- AS Căzănești

AS Căzănești- Viitorul Axintele

Unirea Scânteia- AFC Iazu

Real Cosâmbești- Victoria Roșiori

AS Albesti 08- AS Coșereni

ACS Gheorghe Lazăr- Secunda Adâncata

Recolta Bărcănești- ACS Gheorghe Lazăr

AS Coșereni- Recolta Bărcănești

Secunda Adâncata- Real Cosâmbești

AFC Iazu- AS Albesti 08

Victoria Roșiori- Viitorul Axintele

AS FC Urziceni- Unirea Scânteia

 

ETAPA V-06.05.2023

 ora 18:00.

ETAPA VI-13.05.2023

ora 18:00

Unirea Scânteia- AS Căzănești

AS Căzănești- Real Cosâmbești

AS Albesti 08- AS FC Urziceni

ACS Gheorghe Lazăr- Viitorul Axintele

Recolta Bărcănești- AFC Iazu

AS Coșereni- Victoria Roșiori

Secunda Adâncata- AS Coșereni

AFC Iazu- Secunda Adâncata

Victoria Roșiori - ACS Gheorghe Lazăr

AS FC Urziceni- Recolta Bărcănești

Viitorul Axintele- Real Cosâmbești

Unirea Scânteia- AS Albesti 08

 

ETAPA VII-20.05.2023

ora 18:00.

ETAPA VIII-27.05.2023

ora 18:00.

AS Albesti 08- AS Căzănești

AS Căzănești -ACS Gheorghe Lazăr

Recolta Bărcănești- Unirea Scânteia

AS Coșereni- Real Cosâmbești

Secunda Adâncata- AS FC Urziceni

AFC Iazu- Viitorul Axintele

Victoria Roșiori- AFC Iazu

AS FC Urziceni- Victoria Roșiori

Viitorul Axintele- AS Coșereni

Unirea Scânteia- Secunda Adâncata

Real Cosâmbești- ACS Gheorghe Lazăr

AS Albesti 08- Recolta Bărcănești


ETAPA IX-03.06.2023

ora 18:00.

ETAPA X-10.06.20232

ora 18:00.

Recolta Bărcănești- AS Căzănești

AS Căzănești -AS Coșereni

Secunda Adâncata- AS Albesti 08

AFC Iazu- ACS Gheorghe Lazăr

Victoria Roșiori- Unirea Scânteia

AS FC Urziceni- Real Cosâmbești

Viitorul Axintele- AS FC Urziceni

Unirea Scânteia- Viitorul Axintele

Real Cosâmbești- AFC Iazu

AS Albesti 08- Victoria Roșiori

ACS Gheorghe Lazăr-AS Coșereni

Recolta Bărcănești- Secunda Adâncata

 

ETAPA XI-17.06.2023

ora 18:00.

Secunda Adâncata -AS Căzănești

Victoria Roșiori- Recolta Bărcănești

Viitorul Axintele- AS Albesti 08

Real Cosâmbești- Unirea Scânteia

ACS Gheorghe Lazăr- AS FC Urziceni

AS Coșereni- AFC Iazu

 


  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP