PROGRAMARE LIGA 4

06 Septembrie 2021, la ora 23:30 / Publicat în Comunicate AJF / 839 vizualizări

PROGRAMARE LIGA 4

                   Planificare  Liga a IV-a

Editia 2021-2022

             Echipe participante:

Abatorul Slobozia, Avantul Rovine, Baraganul Ciulnita, CS Amara, AFC Iazu, FC Urziceni, Infratirea Jilavele,  Progresul Sf Gheorghe, Recolta Barcanesti, Recolta Gh Lazar 2017, Unirea Ion Roata, Unirea Scanteia, Victoria Mt. Buzau, Victoria Rosiori, Victoria Tandarei, Viitorul Axintele

 

Etapa 1 – 04.09.2021, ora 17:00
1. Avântul Rovine - C.F. Abatorul Slobozia

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - Infratirea Jilavele

  3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - Recolta Barcanesti

4. AFC Iazu - C.S Victoria Tandarei

5. Victoria Mt. Buzau - Victoria Rosiori

6. ACS Unirea Scanteia - Unirea Ion Roata

7. Viitorul Axintele - AS FC Urziceni

8. C.S. Amara - Progresul Sf. Gheorghe

Etapa 2 – 11.09.2021, ora 17:00

1. Avântul Rovine - AS FC Bărăganul Ciulnița

2. Infratirea Jilavele - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017

3. Recolta Barcanesti - AFC Iazu

4. C.S Victoria Tandarei - Victoria Mt. Buzau

5. Victoria Rosiori - ACS Unirea Scanteia

6. Unirea Ion Roata - Viitorul Axintele

7. AS FC Urziceni - C.S. Amara

8. C.F. Abatorul Slobozia - Progresul Sf. Gheorghe

Etapa 3 – 18.09.2021, ora 17:00

1. FC Bărăganul Ciulnița - C.F. Abatorul Slobozia

2. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - Avântul Rovine

3. AFC Iazu - Infratirea Jilavele

4. Victoria Mt. Buzau - Recolta Barcanesti

5. ACS Unirea Scanteia - C.S Victoria Tandarei

6. Viitorul Axintele - Victoria Rosiori

7. C.S. Amara - Unirea Ion Roata

8. Progresul Sf. Gheorghe - AS FC Urziceni

Etapa 4 – 25.09.2021, ora 17:00
1. FC Bărăganul Ciulnița - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017

2. Avântul Rovine - AFC Iazu

3. Infratirea Jilavele - Victoria Mt. Buzau

4. Recolta Barcanesti - ACS Unirea Scanteia

5. C.S Victoria Tandarei - Viitorul Axintele

6. Victoria Rosiori - C.S. Amara

7. Unirea Ion Roata - Progresul Sf. Gheorghe

8. C.F. Abatorul Slobozia - AS FC Urziceni

Etapa 5 – 02.10.2021, ora 16:00

1. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - Abatorul Slobozia

2. AFC Iazu - AS FC Bărăganul Ciulnița

3. Victoria Mt. Buzau - Avântul Rovine

4. ACS Unirea Scanteia - Infratirea Jilavele

5. Viitorul Axintele - Recolta Barcanesti

6. C.S. Amara - C.S Victoria Tandarei

7. Progresul Sf. Gheorghe - Victoria Rosiori

8. AS FC Urziceni - Unirea Ion Roata

Etapa 6 - 09.10.2021, ora 16:00
1.
Avântul Rovine - ACS Unirea Scanteia

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Mt. Buzau

3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - AFC Iazu

4. C.F. Abatorul Slobozia - Unirea Ion Roata

5. Infratirea Jilavele - Viitorul Axintele

6. Recolta Barcanesti - C.S. Amara

7. C.S Victoria Tandarei - Progresul Sf. Gheorghe

8. Victoria Rosiori - AS FC Urziceni

Etapa 7 – 16.10.2021, ora 16:00

1. Viitorul Axintele - Avântul Rovine

2. ACS Unirea Scanteia - AS FC Bărăganul Ciulnița

3. Victoria Mt. Buzau - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017

4. AFC Iazu - C.F. Abatorul Slobozia

5. C.S. Amara - Infratirea Jilavele

6. Progresul Sf. Gheorghe - Recolta Barcanesti   

7. AS FC Urziceni - C.S Victoria Tandarei   

8. Unirea Ion Roata - Victoria Rosiori  

Etapa 8 – 23.10.2021, ora 16:00

1. Avântul Rovine - C.S. Amara   

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - Viitorul Axintele  

3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - ACS Unirea Scanteia  

4. AFC Iazu - Victoria Mt. Buzau   

5. C.S Victoria Tandarei - Unirea Ion Roata   

6. Recolta Barcanesti - AS FC Urziceni   

7. Infratirea Jilavele - Progresul Sf. Gheorghe   

8. C.F. Abatorul Slobozia - Victoria Rosiori  

Etapa 9 – 30.10.2021, ora 16:00

1. Progresul Sf. Gheorghe - Avântul Rovine

2. C.S. Amara - AS FC Bărăganul Ciulnița

3. Viitorul Axintele - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017

4. ACS Unirea Scanteia - AFC Iazu

5. Victoria Mt. Buzau - C.F. Abatorul Slobozia

6. AS FC Urziceni - Infratirea Jilavele

7. Unirea Ion Roata - Recolta Barcanesti

8. Victoria Rosiori - C.S Victoria Tandarei

Etapa 10 – 06.11.2021, ora 14:30

1. Avântul Rovine - AS FC Urziceni   

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - Progresul Sf.

3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - C.S. Amara

4. AFC Iazu - Viitorul Axintele   

5. Victoria Mt. Buzau - ACS Unirea Scanteia   

6. Recolta Barcanesti - Victoria Rosiori   

7. Infratirea Jilavele - Unirea Ion Roata    

8. C.F. Abatorul Slobozia - C.S Victoria Tandarei   

Etapa 11 – 13.11.2021, ora 14:30

1. Unirea Ion Roata - Avântul Rovine   

2. AS FC Urziceni - AS FC Bărăganul Ciulnița   

3. Progresul Sf. Gheorghe - Recolta Gh. Lazar 2017   

4. C.S. Amara - AFC Iazu   

5. Viitorul Axintele - Victoria Mt. Buzau   

6. ACS Unirea Scanteia - C.F. Abatorul Slobozia   

7. Victoria Rosiori - Infratirea Jilavele   

8. C.S Victoria Tandarei - Recolta Barcanest

Etapa 12 – 20.11.2021, ora 14:30

1. C.F. Abatorul Slobozia - Recolta Barcanesti   

2. Infratirea Jilavele - C.S Victoria Tandarei   

3. Avântul Rovine - Victoria Rosiori   

4. AS FC Bărăganul Ciulnița - Unirea Ion Roata   

5. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - AS FC Urziceni   

6. AFC Iazu - Progresul Sf. Gheorghe   

7. Victoria Mt. Buzau - C.S. Amara   

8. ACS Unirea Scanteia - Viitorul Axintele   

Etapa 13 – 27.11.2021, ora 14:30

1. Recolta Barcanesti - Infratirea Jilavele   

2. C.S Victoria Tandarei - Avântul Rovine   

3. Victoria Rosiori - AS FC Bărăganul Ciulnița   

4. Unirea Ion Roata - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017   

5. AS FC Urziceni - AFC Iazu   

6. Progresul Sf. Gheorghe - Victoria Mt. Buzau   

7. C.S. Amara - ACS Unirea Scanteia   

8. Viitorul Axintele - C.F. Abatorul Slobozia  

Etapa 14 – 04.12.2021, ora 14:30

1. C.F. Abatorul Slobozia - Infratirea Jilavele   

2. Avântul Rovine - Recolta Barcanesti   

3. AS FC Bărăganul Ciulnița - C.S Victoria Tandarei   

4. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 - Victoria Rosiori   

5. AFC Iazu - Unirea Ion Roata    

6. Victoria Mt. Buzau - AS FC Urziceni   

7. ACS Unirea Scanteia - Progresul Sf. Gheorghe   

8. Viitorul Axintele - C.S. Amara

Etapa 15 – 11.12.2021, ora 14:30

1. Infratirea Jilavele - Avântul Rovine  

2. Recolta Barcanesti - AS FC Bărăganul Ciulnița   

3. Victoria Tandarei - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017   

4. Victoria Rosiori - AFC Iazu 

5. Unirea Ion Roata - Victoria Mt. Buzau   

6. AS FC Urziceni - ACS Unirea Scanteia   

7. Progresul Sf. Gheorghe - Viitorul Axintele   

8. C.S. Amara - C.F. Abatorul Slobozia  

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP