PROGRAMARE LIGA 5 SERIA 2

07 Septembrie 2021, la ora 22:11 / Publicat în Comunicate AJF / 565 vizualizări

PROGRAMARE LIGA 5 SERIA 2

                   Planificare  Liga a V-a, Seria II

 

Editia 2021-2022

 

             Echipe participante:

Athletic Valea Macrisului, Avandul Grindu, Brosteni, Cosereni, FC Dridu, FC Movilita, Fulgerul Fierbinti, Gloria Alexeni, Juventus Boranesti, Libertatea Salcioara, Secunda Adancata, Unirea Garbovi, Victoria Mt Buzau II, Vointa Maia,

 

 

Etapa 1 – 05.09.2021, ora 17:00
1. Gloria Alexeni - Secunda Adancata   

2. Athletic Valea Macrisului - Vointa Maia   

3. Victoria II Mt.Buzau - Libertatea Salcioara   

4. Fulgerul Fierbinti - Unirea Garbovi   

5. Juventus Boranesti - Cosereni   

6. AS FC Dridu - AS FC Movilita   

7. Brosteni - Avantul Grindu 

Etapa 2 – 12.09.2021, ora 17:00

1. Secunda Adancata - Avantul Grindu   

2. AS FC Movilita - Brosteni   

3. Cosereni - AS FC Dridu   

4. Unirea Garbovi - Juventus Boranesti   

5. Libertatea Salcioara - Fulgerul Fierbinti   

6. Vointa Maia - Victoria II Mt.Buzau   

7. Gloria Alexeni - Athletic Valea Macrisului   

Etapa 3 – 19.09.2021, ora 17:00

1. Athletic Valea Macrisului - Secunda Adancata   

2. Victoria II Mt.Buzau - Gloria Alexeni   

3. Fulgerul Fierbinti - Vointa Maia   

4. Juventus Boranesti - Libertatea Salcioara   

5. AS FC Dridu - Unirea Garbovi   

6. Brosteni - Cosereni   

7. Avantul Grindu - AS FC Movilita   

Etapa 4 – 26.09.2021, ora 17:00
1. Secunda Adancata - AS FC Movilita   

2. Cosereni - Avantul Grindu   

3. Unirea Garbovi - Brosteni   

4. Libertatea Salcioara - AS FC Dridu   

5. Vointa Maia - Juventus Boranesti   

6. Gloria Alexeni - Fulgerul Fierbinti   

7. Athletic Valea Macrisului - Victoria II Mt.Buzau   

Etapa 5 – 03.10.2021, ora 16:00

1. Victoria II Mt.Buzau - Secunda Adancata   

2. Fulgerul Fierbinti - Athletic Valea Macrisului   

3. Juventus Boranesti - Gloria Alexeni   

4. AS FC Dridu - Vointa Maia   

5. Brosteni - Libertatea Salcioara   

6. Avantul Grindu - Unirea Garbovi   

7. AS FC Movilita - Cosereni   

Etapa 6 - 10.10.2021, ora 16:00
1.
Secunda Adancata - Cosereni   

2. Unirea Garbovi - AS FC Movilita   

3. Libertatea Salcioara - Avantul Grindu   

4. Vointa Maia - Brosteni   

5. Gloria Alexeni - AS FC Dridu   

6. Athletic Valea Macrisului - Juventus Boranesti   

7. Victoria II Mt.Buzau - Fulgerul Fierbinti   

Etapa 7 – 17.10.2021, ora 16:00

1. Fulgerul Fierbinti - Secunda Adancata   

2. Juventus Boranesti - Victoria II Mt.Buzau   

3. AS FC Dridu - Athletic Valea Macrisului   

4. Brosteni - Gloria Alexeni   

5. Avantul Grindu - Vointa Maia   

6. AS FC Movilita - Libertatea Salcioara   

7. Cosereni - Unirea Garbovi   

Etapa 8 – 24.10.2021, ora 16:00

1. Secunda Adancata - Unirea Garbovi   

2. Libertatea Salcioara - Cosereni   

3. Vointa Maia - AS FC Movilita   

4. Gloria Alexeni - Avantul Grindu   

5. Athletic Valea Macrisului - Brosteni   

6. Victoria II Mt.Buzau - AS FC Dridu   

7. Fulgerul Fierbinti - Juventus Boranesti   

Etapa 9 – 31.10.2021, ora 16:00

1. Juventus Boranesti - Secunda Adancata   

2. AS FC Dridu - Fulgerul Fierbinti   

3. Brosteni - Victoria II Mt.Buzau   

4. Avantul Grindu - Athletic Valea Macrisului   

5. AS FC Movilita - Gloria Alexeni   

6. Cosereni - Vointa Maia   

7. Unirea Garbovi - Libertatea Salcioara   

Etapa 10 – 07.11.2021, ora 14:30

1. Secunda Adancata - Libertatea Salcioara   

2. Vointa Maia - Unirea Garbovi   

3. Gloria Alexeni - Cosereni   

4. Athletic Valea Macrisului - AS FC Movilita   

5. Victoria II Mt.Buzau - Avantul Grindu   

6. Fulgerul Fierbinti - Brosteni   

7. Juventus Boranesti - AS FC Dridu   

Etapa 11 – 14.11.2021, ora 14:30

1. AS FC Dridu - Secunda Adancata   

2. Brosteni - Juventus Boranesti   

3. Avantul Grindu - Fulgerul Fierbinti   

4. AS FC Movilita - Victoria II Mt.Buzau   

5. Cosereni - Athletic Valea Macrisului   

6. Unirea Garbovi - Gloria Alexeni   

7. Libertatea Salcioara - Vointa Maia   

Etapa 12 – 21.11.2021, ora 14:30

1. Secunda Adancata - Vointa Maia   

2. Gloria Alexeni - Libertatea Salcioara   

3. Athletic Valea Macrisului - Unirea Garbovi   

4. Victoria II Mt.Buzau - Cosereni   

5. Fulgerul Fierbinti - AS FC Movilita   

6. Juventus Boranesti - Avantul Grindu   

7. AS FC Dridu - Brosteni   

Etapa 13 – 28.11.2021, ora 14:30

1. Brosteni - Secunda Adancata   

2. Avantul Grindu - AS FC Dridu   

3. AS FC Movilita - Juventus Boranesti   

4. Cosereni - Fulgerul Fierbinti   

5. Unirea Garbovi - Victoria II Mt.Buzau   

6. Libertatea Salcioara - Athletic Valea Macrisului   

7. Vointa Maia - Gloria Alexeni

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP