PROGRAMARE RETUR LIGA 4 SEZON 2021-2022

07 Martie 2022, la ora 11:01 / Publicat în Comunicate AJF / 186 vizualizări

PROGRAMARE RETUR LIGA 4 SEZON 2021-2022

                                                          Planificare –RETUR- Liga a IV-a

Ediția 2021-2022

             Echipe participante:

 

Abatorul Slobozia, Avântul Rovine, Bărăganul Ciulnița, CS Amara, AFC Iazu, FC Urziceni, Infratirea Jilavele,  Recolta Barcanesti, Recolta Gh Lazar 2017, Unirea Ion Roata, Unirea Scanteia, Victoria Mt. Buzau, Victoria Rosiori, Victoria Tandarei, Viitorul Axintele

 

Etapa 16 – 05.03.2022, ora 15:00
1. C.F. Abatorul Slobozia- Avântul Rovine

2. Infratirea Jilavele- AS FC Bărăganul Ciulnița

  3. Recolta Barcanesti- C.S. Recolta Gh. Lazar 2017

4. C.S Victoria Tandarei- AFC Iazu

5. Victoria Rosiori- Victoria Mt. Buzau

6. Unirea Ion Roata- ACS Unirea Scanteia

7. AS FC Urziceni- Viitorul Axintele

8. C.S. Amara - STA

Etapa 17 – 12.03.2022, ora 15:00

1. AS FC Bărăganul Ciulnița- Avântul Rovine

2. C.S. Recolta Gh. Lazar - Infratirea Jilavele

3. AFC Iazu - Recolta Barcanesti

4. Victoria Mt. Buzau - C.S Victoria Tandarei

5. ACS Unirea Scanteia - Victoria Rosiori

6. Viitorul Axintele - Unirea Ion Roata

7. C.S. Amara -- AS FC Urziceni

8. C.F. Abatorul Slobozia - STĂ

Etapa 18 – 19.03.2022, ora 15:00

1.  C.F.Abatorul Slobozia - Bărăganul Ciulnița

2. AFC Rovine - C.S. Recolta Gh. Lazar

3. Infratirea Jilavele - AFC Iazu

4. Recolta Barcanesti - Victoria Mt. Buzau

5. C.S Victoria Tandarei - ACS Unirea Scanteia

6. Victoria Rosiori - Viitorul Axintele

7. Unirea Ion Roata - C.S. Amara

8. AS FC Urziceni-STĂ

Etapa 19 – 26.03.2022, ora 15:00
1. C.S. Recolta Gh. Lazar  - FC Bărăganul Ciulnița

2. AFC Iazu - Avântul Rovine

3. Victoria Mt. Buzau  - Infratirea Jilavele

4. ACS Unirea Scanteia  - Recolta Barcanesti

5. Viitorul Axintele  - C.S Victoria Tandarei

6. C.S. Amara  - Victoria Rosiori

7. Unirea Ion Roata – STĂ

8. AS FC Urziceni - C.F. Abatorul Slobozia

Etapa 20 – 02.04.2022, ora 16:30

1. Abatorul Slobozia  - C.S. Recolta Gh. Lazar

2. AS FC Bărăganul Ciulnița  - AFC Iazu

3. Avântul Rovine  - Victoria Mt. Buzau

4. Infratirea Jilavele - ACS Unirea Scanteia

5. Recolta Barcanesti  - Viitorul Axintele

6. C.S Victoria Tandarei - C.S. Amara

7. Victoria Rosiori-STĂ

8. Unirea Ion Roata - AS FC Urziceni

Etapa 21 - 09.04.2022, ora 16:30
1.
ACS Unirea Scanteia - Avântul Rovine

2. Victoria Mt. Buzau- AS FC Bărăganul Ciulnița

3. AFC Iazu - C.S. Recolta Gh. Lazar

4. C.F. Abatorul Slobozia -Unirea Ion Roata

5. Viitorul Axintele - Infratirea Jilavele

6. C.S. Amara - Recolta Barcanesti

7. C.S Victoria Tandarei - STĂ

8. AS FC Urziceni -Victoria Rosiori

Etapa 22 – 16.04.2021, ora 16:30

1. Avântul Rovine - Viitorul Axintele

2. Bărăganul Ciulnița - ACS Unirea Scanteia  

3. C.S. Recolta Gh. Lazar - Victoria Mt. Buzau

4. C.F. Abatorul Slobozia - AFC Iazu  

5. Infratirea Jilavele  - C.S. Amara  

6. Recolta Barcanesti - STA

7. C.S Victoria Tandarei  - AS FC Urziceni

8. Victoria Rosiori- Unirea Ion Roata

Etapa 23 – 23.04.2021, ora 16:30

1. C.S. Amara - Avântul Rovine

2. Viitorul Axintele - AS FC Bărăganul Ciulnița

3. ACS Unirea Scanteia- C.S. Recolta Gh. Lazar    

4. Victoria Mt. Buzau - AFC Iazu

5. Unirea Ion Roata  - C.S Victoria Tandarei

6. AS FC Urziceni   - Recolta Barcanesti

7. Infratirea Jilavele – STĂ   

8. Victoria Rosiori   - C.F. Abatorul Slobozia

Etapa 24 – 30.04.2021, ora 16:30

1. Avântul Rovine—STĂ

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - C.S. Amara

3. C.S. Recolta Gh. Lazar - Viitorul Axintele

4. AFC Iazu - ACS Unirea Scanteia

5. C.F. Abatorul Slobozia - Victoria Mt. Buzau

6. Infratirea Jilavele - AS FC Urziceni

7. Recolta Barcanesti - Unirea Ion Roata

8. C.S Victoria Tandarei - Victoria Rosiori

Etapa 25 – 07.05.2022, ora 18:00

1. AS FC Urziceni  - Avântul Rovine

2. AS FC Bărăganul Ciulnița – STĂ

3. C.S. Amara- C.S. Recolta Gh. Lazar

4. Viitorul Axintele - AFC Iazu

5. ACS Unirea Scanteia  - Victoria Mt. Buzau  

6. Victoria Rosiori  - Recolta Barcanesti

7. Unirea Ion Roata  - Infratirea Jilavele

8. C.S Victoria Tandarei - C.F. Abatorul Slobozia    

Etapa 26 – 14.05.2022, ora 18:00

1. Avântul Rovine - Unirea Ion Roata

2. AS FC Bărăganul Ciulnița - AS FC Urziceni

3. Recolta Gh. Lazăr  - STĂ 

4. AFC Iazu - C.S. Amara    

5. Victoria Mt. Buzau  - Viitorul Axintele   

6. C.F. Abatorul Slobozia- ACS Unirea Scanteia

7. Infratirea Jilavele   - Victoria Rosiori  

8. Recolta Barcanesti - C.S Victoria Tandarei

Etapa 27 – 21.05.2022, ora 18:00

1. Recolta Barcanesti  - C.F. Abatorul Slobozia  

2. C.S Victoria Tandarei - Infratirea Jilavele

3. Victoria Rosiori  - Avântul Rovine   

4. Unirea Ion Roata  - AS FC Bărăganul Ciulnița 

5. AS FC Urziceni  - C.S. Recolta Gh. Lazar   

6. AFC Iazu – STĂ

7. C.S. Amara - Victoria Mt. Buzau

8. Viitorul Axintele - ACS Unirea Scanteia

Etapa 28 – 28.05.2022, ora 18:00

1. Infratirea Jilavele  - Recolta Barcanesti   

2. Avântul Rovine  - C.S Victoria Tandarei   

3. AS FC Bărăganul Ciulnița - Victoria Rosiori     

4. C.S. Recolta Gh. Lazar - Unirea Ion Roata    

5. AFC Iazu - AS FC Urziceni

6. Victoria Mt. Buzau  -STĂ 

7. ACS Unirea Scanteia  - C.S. Amara

8. C.F. Abatorul Slobozia - Viitorul Axintele

Etapa 29 – 04.06.2022, ora 18:00

1. Infratirea Jilavele  - C.F. Abatorul Slobozia

2. Recolta Barcanesti - Avântul Rovine -  

3. C.S Victoria Tandarei - AS FC Bărăganul Ciulnița    

4. Victoria Rosiori - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017    

5. Unirea Ion Roata  - AFC Iazu   

6. AS FC Urziceni  - Victoria Mt. Buzau

7. ACS Unirea Scanteia – STĂ

8. C.S. Amara - Viitorul Axintele

Etapa 30 – 11.06.2022, ora 18:00

1. Avântul Rovine - Infratirea Jilavele   

2. Bărăganul Ciulnița - Recolta Barcanesti    

3. C.S. Recolta Gh. Lazar - Victoria Tandarei     

4. AFC Iazu - Victoria Rosiori

5. Victoria Mt. Buzau  - Unirea Ion Roata

6. ACS Unirea Scanteia  - AS FC Urziceni -

7. Viitorul Axintele --STĂ  

8. C.F. Abatorul Slobozia  - C.S. Amara  

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP