PROGRAMARE RETUR LIGA 5 SERIA 1 SEZON 2021-2022

07 Martie 2022, la ora 11:02 / Publicat în Comunicate AJF / 238 vizualizări

PROGRAMARE RETUR LIGA 5 SERIA 1 SEZON 2021-2022

 Editia 2021-2022- Planificare  Liga a V-a, Seria I =RETUR=

 

             Echipe participante

Albesti 08, AS Căzănești, Bărăganul Ciulnița II, CS Amara II, Diana Scanteia, FC Traian, Gloria G. Ialomitei, Gloria Ograda, Ialomita Sudiți, Real Cosâmbești, Recolta Buești, Recolta Gh Lazar, Recolta Săveni, Unirea M. Kogălniceanu,

 

Etapa 16 – 12.03.2022, ora 11:00
1. Recolta Gh Lazar - STA

2. Recolta Săveni - STA   

3. Recolta Buești - AS FC Traian    

4. Real Cosâmbești -  Bărăganul Ciulnița II

5. AS Căzănești    - Ialomita Sudiți

6. Gloria Gura Ialomitei- AS Diana Scânteia     

7. Unirea M.Kogalniceanu - C.S. Amara II     

8. Albesti 08- Gloria Ograda     

Etapa 17 – 19.03.2022, ora 11:00

1. Albesti 08 - STA

2. Recolta Săveni- C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. AS FC Traian  STA 

4. Bărăganul Ciulnița II - Recolta Buești    

5. Ialomita Sudiți - Real Cosâmbești    

6. AS Diana Scânteia  - AS Căzănești   

7. C.S. Amara II  - Gloria Gura Ialomitei   

8. Gloria Ograda - Unirea M.Kogalniceanu    

Etapa 18 – 26.03.2022, ora 11:00

1. Recolta Săveni - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar  II - AS FC Traian   

3. Viitorul Valea Ciorii - Bărăganul Ciulnița II

4. Recolta Buești- Ialomita Sudiți     

5. Real Cosâmbești  - AS Diana Scânteia   

6. AS Căzănești - C.S. Amara II    

7. Gloria Gura Ialomitei - Gloria Ograda    

8. Unirea M.Kogalniceanu - Albesti 08   

Etapa 19 – 02.04.2022, ora 11:00
1. Unirea M.Kogalniceanu - STA

2. AS FC Traian - Recolta Săveni

3. Bărăganul Ciulnița II  - Recolta Gh. Lazar 2017 II     

4. Ialomita Sudiți - Viitorul Valea Ciorii

5. AS Diana Scânteia - Recolta Buești

6. C.S. Amara II  - Real Cosâmbești

7. Gloria Ograda - AS Căzănești

8. Albesti 08  - Gloria Gura Ialomitei

Etapa 20 – 09.04.2022, ora 11:00

1. FC Traian- STA

2. Recolta Săveni - Bărăganul Ciulnița II

3. C.S. Recolta Gh. Lazar II - Ialomita Sudiți

4. AS Diana Scânteia -STA

5. Recolta Buești - C.S. Amara II

6. Real Cosâmbești    - Gloria Ograda

7. AS Căzănești    - Albesti 08

8. Gloria Gura Ialomitei- Unirea M.Kogalniceanu 

Etapa 21 - 16.04.2022, ora 11:00
1.
Gloria Gura Ialomitei  - STA

2. AS Diana Scânteia - C.S. Recolta Gh. Lazar II

3. Ialomita Sudiți- Recolta Săveni

4. Bărăganul Ciulnița II   - AS FC Traian  

5. C.S. Amara II - Viitorul Valea Ciorii

6. Gloria Ograda-- Recolta Buești

7. Albesti 08  - Real Cosâmbești

8. Unirea M.Kogalniceanu   - AS Căzănești   

Etapa 22 – 23.04.2021, ora 11:00

1. Bărăganul Ciulnița II - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar --C.S. Amara II

3. Recolta Săveni  - AS Diana Scânteia

4. AS FC Traian  - Ialomita Sudiți

5. Gloria Ograda - STA

6. Recolta Buești  - Albesti 08

7. Real Cosâmbești - Unirea M.Kogalniceanu -

8. AS Căzănești   - Gloria Gura Ialomitei

Etapa 23 – 30.04.2022, ora 11:00

1. AS Căzănești    - A STAT

2. Gloria Ograda- C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II

3. C.S. Amara II - Recolta Săveni

4. AS Diana Scânteia - AS FC Traian

5. Ialomita Sudiți  - Bărăganul Ciulnița II

6. Gloria Gura Ialomitei- Real Cosâmbești

7. Unirea M.Kogalniceanu - Recolta Buești

8. Albesti 08 -STA 

Etapa 24– 07.05.2022, ora 11:00

1. Ialomita Sudiți – A STAT

2. C.S. Recolta Gh. Lazar  II- Albesti 08

3. Recolta Săveni  - Gloria Ograda

4. AS FC Traian - C.S. Amara II    

5. Bărăganul Ciulnița II - AS Diana Scânteia

6. Unirea M.Kogalniceanu -  A STAT

7. Recolta Buești    - Gloria Gura Ialomitei

8. Real Cosâmbești    - AS Căzănești

Etapa 25 – 14.05.2022, ora 11:00

1. Real Cosâmbești   - A STAT

2. Unirea M.Kogalniceanu - Recolta Gh. Lazar  II

3. Albesti 08   - Recolta Săveni  

4. Gloria Ograda   -AS FC Traian

5. C.S. Amara II - Bărăganul Ciulnița II    

6. AS Diana Scânteia    - Ialomita Sudiți

7. AS Căzănești - Recolta Buești

8. Gloria Gura Ialomitei  = A STAT

Etapa 26 – 21.05.2022, ora 11:00

1. AS Diana Scânteia  - STA

2. Recolta Gh. Lazar  II  - Gloria Gura Ialomitei   

3. Recolta Săveni    - Unirea M.Kogalniceanu

4. AS FC Traian  - Albesti 08

5. Bărăganul Ciulnița II   - Gloria Ograda

6. Ialomita Sudiți - C.S. Amara II

7. AS Căzănești - STA   

8. Recolta Buești  - Real Cosâmbești   

Etapa 27 – 28.05.2022, ora 11:00

1.Recolta Buești – A STAT

2. Real Cosâmbești   - A STAT

3. AS Căzănești- C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II

4. Gloria Gura Ialomitei  - Recolta Săveni

5. Unirea M.Kogalniceanu  - AS FC Traian   

6. Albesti 08   - Bărăganul Ciulnița II  

7. Gloria Ograda  - Ialomita Sudiți   

8. C.S. Amara II   - AS Diana Scânteia  

Etapa 28 – 04.06.2022, ora 11:00

1. CS Amara II- STA

2. Recolta Buești - STĂ   

3. C.S. Recolta Gh. Lazar  II- Real Cosâmbești  

4. Recolta Săveni  - AS Căzănești   

5. AS FC Traian  - Gloria Gura Ialomitei   

6. Bărăganul Ciulnița II - Unirea M.Kogalniceanu    

7. Ialomita Sudiți - Albesti 08

8. AS Diana Scânteia - Gloria Ograda

Etapa 29 – 11.06.2022, ora 11:00

1. STA   - STA

2.  Recolta Buești  - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II 

3. Real Cosâmbești   - Recolta Săveni

4. AS Căzănești  - AS FC Traian   

5. Gloria Gura Ialomitei  - Bărăganul Ciulnița II

6. Unirea M.Kogalniceanu   - Ialomita Sudiți  

7. Albesti 08  - AS Diana Scânteia  

8. Gloria Ograda    - C.S. Amara II

Etapa 30 – 18.06.2022, ora 11:00

1. Gloria Ograda- A STAT

2. Recolta Gh. Lazar 2017 II    - A STAT

3. Recolta Săveni  - Recolta Buești   

4. AS FC Traian- Real Cosâmbești

5. Bărăganul Ciulnița II  - AS Căzănești   

6. Ialomita Sudiți  - Gloria Gura Ialomitei   

7. AS Diana Scânteia - Unirea M.Kogalniceanu     

8. C.S. Amara II - Albesti 08

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP