PROGRAMARE RETUR LIGA 5 SERIA 2-SEZON 2021-2022

07 Martie 2022, la ora 11:04 / Publicat în Comunicate AJF / 367 vizualizări

PROGRAMARE RETUR LIGA 5 SERIA 2-SEZON 2021-2022

                                        Planificare  Liga a V-a, Seria II  =RETUR=

 

Ediția 2021-2022

 

             Echipe participante:

Athletic Valea Macrisului, Avântul Grindu, Broșteni, Cosereni, FC Dridu, FC Movilita, Fulgerul Fierbinti, Gloria Alexeni, Juventus Borănești, Libertatea Salcioara, Secunda Adancata, Unirea Garbovi, Victoria Mt Buzau II, Vointa Maia,

 

 

Etapa 14 – 13.03.2021, ora 15:00
1. Secunda Adancata - Gloria Alexeni    

2. Vointa Maia - Athletic Valea Macrisului     

3. Libertatea Salcioara - Victoria II Mt.Buzau     

4. Unirea Garbovi   - Fulgerul Fierbinti   

5. AS Cosereni    - Juventus Borănești

6. AS FC Movilita  - AS FC Dridu    

7. Avântul Grindu - Broșteni  

Etapa 15 – 20.03.2021, ora 15:00

1. Avântul Grindu    - Secunda Adancata

2. Broșteni    - AS FC Movilita

3. AS FC Dridu    - Cosereni

4. Juventus Borănești  - Unirea Garbovi

5. Fulgerul Fierbinti    -- Libertatea Salcioara

6. Victoria II Mt.Buzau  -- Vointa Maia

7. Athletic Valea Macrisului   - Gloria Alexeni

Etapa 16 – 27.03.2022, ora 15:00

1. Secunda Adancata - Athletic Valea Macrisului

2. Gloria Alexeni  - Victoria II Mt.Buzau

3. Vointa Maia   - Fulgerul Fierbinti

4. Libertatea Salcioara - Juventus Borănești

5. Unirea Garbovi - AS FC Dridu

6. AS Cosereni    - Broșteni

7. AS FC Movilita    - Avântul Grindu -

Etapa 17 – 03.04.2022, ora 16:30
1. AS FC Movilita   - Secunda Adancata

2. Avântul Grindu    - Cosereni

3. Broșteni    - Unirea Garbovi

4. AS FC Dridu   - Libertatea Salcioara

5. Juventus Borănești - Vointa Maia

6. Fulgerul Fierbinti  - Gloria Alexeni

7. Victoria II Mt.Buzau   - Athletic Valea Macrisului  

Etapa 18 – 10.04.2021, ora 16:30

1. Secunda Adancata   - Victoria II Mt.Buzau

2. Athletic Valea Macrisului - Fulgerul Fierbinti

3. Gloria Alexeni  - Juventus Borănești

4. Vointa Maia   - AS FC Dridu

5. Libertatea Salcioara- Broșteni

6. Unirea - Avântul Grindu

7. Cosereni    - AS FC Movilita

Etapa 19 - 17.04.2022, ora 16:30
1.
Cosereni  - Secunda Adancata

2. AS FC Movilita - Unirea Garbovi

3. Avântul Grindu   - Libertatea Salcioara  

4. Broșteni    - Vointa Maia

5. AS FC Dridu  - Gloria Alexeni

6. Juventus Borănești    - Athletic Valea Macrisului

7. Fulgerul Fierbinti    - Victoria II Mt.Buzau

Etapa 20 – 01.05.2021, ora 18:00

1. Secunda Adancata - Fulgerul Fierbinti    

2. Victoria II Mt.Buzau - Juventus Borănești    

3. Athletic Valea Macrisului - AS FC Dridu    

4. Gloria Alexeni   - Broșteni

5. Vointa Maia - Avântul Grindu    

6. Libertatea Salcioara - AS FC Movilita    

7. Unirea Garbovi  - Cosereni    

Etapa 21 – 08.05.2022, ora 18:00

1. Unirea Garbovi  - Secunda Adancata   

2. Cosereni   - Libertatea Salcioara  

3. AS FC Movilita   - Vointa Maia  

4. Avântul Grindu    - Gloria Alexeni

5. Broșteni  - Athletic Valea Macrisului

6. AS FC Dridu   - Victoria II Mt.Buzau  

7. Juventus Borănești   - Fulgerul Fierbinti

Etapa 22– 15.05.202, ora 18:00

1. Secunda Adancata   - Juventus Borănești

2. Fulgerul Fierbinti   - AS FC Dridu  

3. Victoria II Mt.Buzau   - Broșteni  

4. Athletic Valea Macrisului   - Avântul Grindu

5. Gloria Alexeni   - AS FC Movilita

6. Vointa Maia    - Cosereni

7. Libertatea Salcioara  - Unirea Garbovi

Etapa 23 – 22.05.2022, ora 18:00

1. Libertatea Salcioara   - Secunda Adancata  

2. Unirea Garbovi   - Vointa Maia  

3. Cosereni   - Gloria Alexeni  

4. AS FC Movilita   - Athletic Valea Macrisului  

5. Avântul Grindu - Victoria II Mt.Buzau    

6. Broșteni   - Fulgerul Fierbinti  

7. AS FC Dridu    - Juventus Borănești

Etapa 24 – 29.05.2022, ora 18:00

1. Secunda Adancata    - AS FC Dridu

2. Juventus Borănești    - Broșteni

3. Fulgerul Fierbinti   - Avântul Grindu   

4. Victoria II Mt.Buzau  - AS FC Movilita   

5. Athletic Valea Macrisului    - Cosereni

6. Gloria Alexeni   - Unirea Garbovi  

7. Vointa Maia   - Libertatea Salcioara

Etapa 25 – 05.05.2022, ora 18:00

1. Vointa Maia    - Secunda Adancata

2. Libertatea Salcioara   -Gloria Alexeni

3. Unirea Garbovi  - Athletic Valea Macrisului

4. Cosereni   - Victoria II Mt.Buzau  

5. AS FC Movilita    - Fulgerul Fierbinti

6. Avântul Grindu   - Juventus Borănești  

7. Broșteni    - AS FC Dridu

Etapa 26 – 12.06.2021, ora 18:00

1. Secunda Adancata   - Broșteni

2. AS FC Dridu  - Avântul Grindu

3. Juventus Borănești  - AS FC Movilita   

4. Fulgerul Fierbinti  - Cosereni   

5. Victoria II Mt.Buzau  - Unirea Garbovi   

6. Athletic Valea Macrisului - Libertatea Salcioara   

7. Gloria Alexeni - Vointa Maia

 

 

 

 

        NOTĂ:

        ÎN ZIUA DE PASTI NU SE VOR JUCA PARTIDE DE FOTBAL!

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP