Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 20-10-2019

1 Prutul Prisăcani
Fulgerul Țibănesti 2016
/ Liga a V-a, Seria I, etapa 9 11:00 Turita JHordila INeagu A - Cananau L -
2 Voința Bosia
Stejarul Dobrovat
/ Liga a V-a, Seria I, etapa 9 11:00 Anitoaei IRaileanu RPanaite G - Lupulescu E -
3 Voința Voinești
Podgoria Cozmești
/ Liga a V-a, Seria I, etapa 9 11:00 Radu PBruma ODascalu A - Mihalcut L -
4 CS Știința Miroslava II
Viitorul Ciortești
/ Liga a V-a, Seria I, etapa 9 11:00 Nistor RPrusac CLișman M - Costachescu C -
5 Avântul Golăiești
Astra Răducăneni
Golaesti / Golaesti Liga a V-a, Seria I, etapa 9 11:00 Ghiorghiu SCobzac MBotezatu M - Grosariu S -
6 Unirea Podu Iloaiei
C.Press Gropnița
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 9 11:00 Mihalachi SMocanu APaduraru G - Suceveanu L -
7 Voința Bivolari
A.F.C. Movileni
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 9 11:00 Haidau SBadarau DEnachi Saviuc Paval O - Iacob C -
8 Gloria Românești
sta
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 9 11:00 - - - - - -
9 Viitorul Plugari
Com-Val Valea Lupului
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 9 11:00 Ciobanu SMaftei DAsimini D - Ungureanu G -
10 N.G. Topile
Viitorul Halaucesti
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Raicu MTodica ISnaider A - Chiriac L -
11 Spicul Heleșteni
Activ Valea Seaca
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Pistinciuc CUngureanu DTarpescu G - Bartolomeo I -
12 Voința Moțca
Viitorul Harmanesti
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Apreutesei ASnaider LMacovei A - Lucaci I -
13 AS Locomotiva Pașcani
A.S.S. Zimbru Boureni
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Moisa MCiumala BIsticioaia L - Groza C -
14 Viitorul Brăești
Avântul Tătăruși
Braesti / Braesti Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 - - - - - -
15 Recolta Conțești
CSM II Pașcani
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Sofrone PFinaru FSleapca S - Donisa G -
16 Siretul Stolniceni-Prăjescu
Unirea Al.I.Cuza
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 10 11:00 Lamatic CBruma RCraiu M - Stefanescu T -
17 Gloria Bălțați
Unirea Ruginoasa
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Diaconu LContofan IIchim V - Rotarascu S -
18 CS Tomești
Unirea Scânteia
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Vornicu AMuche BLungociu C - Silion G -
19 Viitorul Hârlau
Viitorul Tg. Frumos
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Baban VMelinte IOlenic T - Patrichi S -
20 Victoria Lețcani
Stejarul Sinești
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Mihalcut AFrunza JBulau I - Paraschiv D -
21 A.S. Țuțora
Moldova Cristești
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Burla VPuscasu AGiurgi C - Lungu V -
22 Biruința Miroslovești
CS Ciurea
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Trifan VCondurache AOlaru S - Paraschiv M -
23 AS Flacăra Erbiceni
Progresul Deleni
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Dragomir VRosu ACojocaru P - Stefanescu D -
24 CS Stejarul Bârnova
Unirea Mircești
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 10 12:00 Roman CCiuban CMacovei G - Popa C -
25 Viitorul Muncel
AS Todiresti
Muncel / Muncel Liga a V-a, Seria III, etapa 10 12:00 Mihuleac GHriscu VHriscu D - Condurache D -
26 A.C.S. Sportul Studențesc Iași
AS Genotur Belcești
Tomesti / Tomesti Liga a V-a, Seria II, etapa 9 14:30 Mihalcut AMacarie AMacovei A - Maxim V -
27 AS Holboca
AS Poly 2014
Tomesti / Tomesti Liga a V-a, Seria II, etapa 9 16:30 Apreutesei AHordila ILungociu C - Ciobanu V -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

1 Academia 82 Iași
CS Știinta Miroslava
Capitol / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
2 Sporting Iași
CSȘ Unirea Iași
Capitol / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
3 Viitorul Tg. Frumos
CS Juniorii Nectar Iași
Stadion Neculai Rățoi / Tg.Frumos Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
4 Progresul Iași
Politehnica Iași 1
Progresul / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
5 Magic Trofeo Iași
ACS Spartanii Iași
Magic - Depou CFR / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
6 CSȘ Unirea Pașcani
ACS Inter Iași
CFR Pascani / Pascani Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
7 Pumas Iași
Politehnica Iași 2
Magic - Depou CFR / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
8 Steaua Magică Iași
Didi Junior Iași
/ Juniori E - U11 (2009), etapa 9 - - - - -
9 ACS Inter Iași
Nordika Junior Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
10 Pumas Iași
Didi Junior Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
11 F.C. Politehnica Iași
C.S.M. Pașcani
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
12 CS Știinta Miroslava
Progresul Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
13 Viitorul Tg. Frumos
ACS Spartanii Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
14 Juniorul Poli Iași
Steaua Magică Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -
15 Magic Trofeo Iași
CS Juniorii Nectar Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 22 - - - - -

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

Vineri, 25-10-2019

Niciun meci

Sambata, 26-10-2019

1 Edu Sporting Iași 2003
City F.C. Iași
Tineretului / Iasi Juniori B1 - U17 (2003), etapa 7 - - - - -
2 C.S.M. Pașcani
Edu Sporting Iași 2004
CFR Pascani / Pascani Juniori B1 - U17 (2003), etapa 7 - - - - -
3 A.C.S. Sportul Studențesc Iași
CSȘ Unirea Pașcani
Tineretului / Iasi Juniori B1 - U17 (2003), etapa 7 - - - - -
4 Unirea Scânteia
Steaua Magică Iași
Scanteia / Scanteia Juniori B1 - U17 (2003), etapa 7 - - - - -
5 Politehnica Iași 2007
Pumas Iași
Sintetic - Copou / Iasi Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
6 LPS Iași 2008
Steaua Magică Iași
Sintetic - Copou / Iasi Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
7 ACS Inter Iași
CS Juniorii Nectar Iași
Tomesti / Tomesti Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
8 A.C.S. Luceafărul Iași
Unirea Ruginoasa
Tineretului / Iasi Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
9 ACS Spartanii Iași
Nordika Junior Iași
Magic - Depou CFR / Iași Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
10 stă
Viitorul Tg. Frumos
/ Juniori D - U13 (2007), Grupa A, etapa 9 - - - - -
11 Didi Junior Iași
CSȘ Unirea Iași
Arena Didi Junior - Bularga / Iași Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
12 LPS Iași 2007
A.C.S. Atletic Iași
Sintetic - Copou / Iasi Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
13 Poli Moldova Iași
Progresul Iași
Magic - Depou CFR / Iași Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
14 Magic Trofeo Iași
A.S. Țuțora
Magic - Depou CFR / Iași Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
15 Politehnica Iași 2008
CSȘ Unirea Pașcani
Sintetic - Copou / Iasi Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
16 stă
C.S.M. Pașcani
/ Juniori D - U13 (2007), Grupa B, etapa 9 - - - - -
17 CSȘ Unirea Iași
Academia 82 Iași
/ Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
18 CS Juniorii Nectar Iași
Sporting Iași
Magic - Depou CFR / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
19 Politehnica Iași 1
Viitorul Tg. Frumos
/ Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
20 Progresul Iași
Steaua Magică Iași
Progresul / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
21 CS Știinta Miroslava
Pumas Iași
Balciu / Miroslava Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
22 Politehnica Iași 2
CSȘ Unirea Pașcani
/ Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
23 ACS Inter Iași
Magic Trofeo Iași
Tomesti / Tomesti Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
24 ACS Spartanii Iași
Didi Junior Iași
Magic - Depou CFR / Iași Juniori E - U11 (2009), etapa 10 - - - - -
25 Magic Trofeo Iași
ACS Inter Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
26 CS Juniorii Nectar Iași
Juniorul Poli Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
27 Steaua Magică Iași
Viitorul Tg. Frumos
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
28 ACS Spartanii Iași
CS Știinta Miroslava
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
29 Progresul Iași
F.C. Politehnica Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
30 C.S.M. Pașcani
Pumas Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
31 Didi Junior Iași
Nordika Junior Iași
/ Gh. Ola - U10 (2010), etapa 23 - - - - -
32 Steaua Magică Iași
C.S. Știința Miroslava 2011
/ Gh. Ene - U9 (2011), etapa 17 - - - - -
33 Progresul Iași
Didi Junior Iași 2012
/ Gh. Ene - U9 (2011), etapa 17 - - - - -
34 C.S.M. Pașcani
Didi Junior Iași 2011
/ Gh. Ene - U9 (2011), etapa 17 - - - - -
35 F.C. Politehnica Iași
C.S. Știința Miroslava 2012
Sintetic - Copou / Iasi Gh. Ene - U9 (2011), etapa 17 - - - - -
36 Steaua Magică Iași
CS Știinta Miroslava
Tineretului / Iasi Juniori C - U15 (2005), Camp. Jud. U15, etapa 2 - - - - -
37 Politehnica Iași 2006
LPS Iași 2005
Sintetic - Copou / Iasi Juniori C - U15 (2005), Camp. Jud. U15, etapa 2 - - - - -
38 C.S.M. Pașcani
Edu Sporting Iași
CFR Pascani / Pascani Juniori C - U15 (2005), Camp. Jud. U15, etapa 2 - - - - -
39 CS Tomești
stă
Tomesti / Tomesti Juniori C - U15 (2005), Camp. Jud. U15, etapa 2 - - - - -
40 LPS Iași 2006
A.C.S. Atletic Iași
Sintetic - Copou / Iasi Juniori C - U15 (2005), Camp. Jud. U15, etapa 2 - - - - -
41 Comuna Tomesti
Comuna Tutora
Tomesti / Tomesti Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 1 11:00 - - - - -
42 Comuna Miroslava
Comuna Voinesti
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 1 11:00 - - - - -
43 Comuna Dobrovăț
Comuna Ciurea
Tomesti / Tomesti Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 1 11:45 - - - - -
44 Comuna Popricani
Comuna Țibănești
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 1 11:45 - - - - -
45 Comuna Tutora
Comuna Dobrovăț
Tomesti / Tomesti Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 2 12:30 - - - - -
46 Comuna Ciurea
Comuna Tomesti
/ Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 2 12:30 - - - - -
47 Comuna Voinesti
Comuna Popricani
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 2 12:30 - - - - -
48 Comuna Țibănești
Comuna Miroslava
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 2 13:15 - - - - -
49 Comuna Tomesti
Comuna Dobrovăț
/ Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 3 14:00 - - - - -
50 Comuna Ciurea
Comuna Tutora
/ Cupa Satelor - U13, Grupa C, etapa 3 14:00 - - - - -
51 Comuna Miroslava
Comuna Popricani
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 3 14:00 - - - - -
52 Comuna Țibănești
Comuna Voinesti
Balciu / Miroslava Cupa Satelor - U13, Grupa E, etapa 3 14:45 - - - - -

Duminica, 27-10-2019

1 A.F.C. Movileni
Unirea Podu Iloaiei
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
2 Voința Bivolari
A.C.S. Sportul Studențesc Iași
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
3 C.Press Gropnița
Viitorul Plugari
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
4 Com-Val Valea Lupului
AS Holboca
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
5 AS Poly 2014
Gloria Românești
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
6 sta
AS Genotur Belcești
/ Liga a V-a, Seria II, etapa 10 11:00 - - - - -
7 Viitorul Halaucesti
Spicul Heleșteni
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
8 Activ Valea Seaca
Voința Moțca
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
9 Viitorul Harmanesti
AS Locomotiva Pașcani
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
10 A.S.S. Zimbru Boureni
Siretul Stolniceni-Prăjescu
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
11 AS Todiresti
N.G. Topile
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
12 Avântul Tătăruși
Viitorul Muncel
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
13 CSM II Pașcani
Viitorul Brăești
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
14 Unirea Al.I.Cuza
Recolta Conțești
/ Liga a V-a, Seria III, etapa 11 11:00 - - - - -
15 Unirea Ruginoasa
CS Tomești
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
16 Unirea Scânteia
Viitorul Hârlau
Scanteia / Scanteia Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
17 Viitorul Tg. Frumos
Victoria Lețcani
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
18 Stejarul Sinești
CS Stejarul Bârnova
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
19 Moldova Cristești
Gloria Bălțați
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
20 CS Ciurea
A.S. Țuțora
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
21 Progresul Deleni
Biruința Miroslovești
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -
22 Unirea Mircești
AS Flacăra Erbiceni
/ Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 12:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP