Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A-4-A EDITIA 2018-2019C2 - CAMPIONAT JUNIORI A 1 , EDITIA 2018-2019
C3 - JUNIORI B1 editia 2018-2019C4 - CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE
C5 - LIGA 5 EDITIA 2018/2019C6 - JUNIORI D editia 2018-2019
C7 - CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018C8 - JUNIORI E EDITIA 2018-2019
C9 - OLD-BOYS EDITIA 2018-2019C10 - Juniori C-1 (2004/2005) editia 2018/2019
C11 - C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019C12 - CUPA ROMANIEI EDITIA 2018-2019
C13 - Juniori EDITIA INTERMEDIARA 2019 martie-iunie
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Stanescu Vlad302363240010024
2Deaconu Laurentiu600162060010022
3Filip Daniel001103270030017
4Boharu Ionel002115410020016
5Trasca Claudiu101260320010016
6Negru Florin500224020000015
7Nica Madalin200170140000015
8Aspra Andrei001405030010014
9Dinu Marius Valentin100127210000014
10Ristea Ioan Octavian013101250100014
11Stefana Sorin001105430000014
12Gherghi Madalina300051120000012
13Rus Sergiu000323210010012
14Manciu Ion Razvan201152000000011
15Popa Andrei011203130000011
16Vlad Constantin400040200100011
17Cojocea Cosmin401120010100010
18Tihulca Gabriel000202050100010
19Luca Marius00020122002009
20Stefana Razvan00000009000009
21Toie Aurelian00100221030009
22Avram Gabriel00010322000008
23Axinte Florin20111011001008
24PîRVU DOREL00202121000008
25Bogdan Nicusor00005100010007
26Costreie Adrian Sorin00111112000007
27MARIN G. MARCEL10003100002007
28Ene Laurentiu40001100000006
29Măndiță Cristian Ionuț00000042000006
30Rasnoveanu Andrei40001000010006
31Belu Lucian00020210000005
32Danila Stefanita30001000010005
33Florea Cosmin01100200010005
34Robu Ovidiu20001002000005
35Scumpu Felix20011100000005
36Udroiu Adrian00010220000005
37Creanga Iulian Andrei00000121000004
38Petrov Eduard01011001000004
39Stan Alexandru00010102000004
40Dobromir Marius00000111000003
41Draghiciu Ionut00010200000003
42Ghetu Victor00000210000003
43Mihai Silviu00201000000003
44Negru Ioan Alexandru01000200000003
45Terteleac Ana-Maria10001001000003
46Tihulca Mihai00000110001003
47Voicu Adrian20000100000003
48Baltatu Mihai01000100000002
49Iordache Marius00000110000002
50Sandu George00000011000002
51Sărăcuță Marian00000001010002
52Toma Ionut00020000000002
53Cristea Dragos00010000000001
54Dragut Adrian Mihai00010000000001
55Gunciu Daniel00000010000001
56Istrate Marian00010000000001
57Marcu Ionut00000100000001
58Merei Dragos00000010000001
59Mindeart Valentin00000000010001
60Trofim Georgian00000100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe