Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A-4-A EDITIA 2018-2019C2 - CAMPIONAT JUNIORI A 1 , EDITIA 2018-2019
C3 - JUNIORI B1 editia 2018-2019C4 - CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE
C5 - LIGA 5 EDITIA 2018/2019C6 - JUNIORI D editia 2018-2019
C7 - CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018C8 - JUNIORI E EDITIA 2018-2019
C9 - OLD-BOYS EDITIA 2018-2019C10 - Juniori C-1 (2004/2005) editia 2018/2019
C11 - C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019C12 - CUPA ROMANIEI EDITIA 2018-2019
C13 - Juniori EDITIA INTERMEDIARA 2019 martie-iunieC14 - GHEORGHE OLA 2010/2011 EDITIA 2019
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Stanescu Vlad3023632400100024
2Deaconu Laurentiu6001620600100022
3Filip Daniel0011032700300017
4Boharu Ionel0021154100200016
5Trasca Claudiu1012603200100016
6Negru Florin5002240200000015
7Nica Madalin2001701400000015
8Aspra Andrei0014050300100014
9Dinu Marius Valentin1001272100000014
10Ristea Ioan Octavian0131012501000014
11Stefana Sorin0011054300000014
12Gherghi Madalina3000511200000012
13Rus Sergiu0003232100100012
14Manciu Ion Razvan2011520000000011
15Popa Andrei0112031300000011
16Vlad Constantin4000402001000011
17Cojocea Cosmin4011200101000010
18Tihulca Gabriel0002020501000010
19Luca Marius000201220020009
20Stefana Razvan000000090000009
21Toie Aurelian001002210300009
22Avram Gabriel000103220000008
23Axinte Florin201110110010008
24PîRVU DOREL002021210000008
25Bogdan Nicusor000051000100007
26Costreie Adrian Sorin001111120000007
27MARIN G. MARCEL100031000020007
28Ene Laurentiu400011000000006
29Măndiță Cristian Ionuț000000420000006
30Rasnoveanu Andrei400010000100006
31Belu Lucian000202100000005
32Danila Stefanita300010000100005
33Florea Cosmin011002000100005
34Robu Ovidiu200010020000005
35Scumpu Felix200111000000005
36Udroiu Adrian000102200000005
37Creanga Iulian Andrei000001210000004
38Petrov Eduard010110010000004
39Stan Alexandru000101020000004
40Dobromir Marius000001110000003
41Draghiciu Ionut000102000000003
42Ghetu Victor000002100000003
43Mihai Silviu002010000000003
44Negru Ioan Alexandru010002000000003
45Terteleac Ana-Maria100010010000003
46Tihulca Mihai000001100010003
47Voicu Adrian200001000000003
48Baltatu Mihai010001000000002
49Iordache Marius000001100000002
50Sandu George000000110000002
51Sărăcuță Marian000000010100002
52Toma Ionut000200000000002
53Cristea Dragos000100000000001
54Dragut Adrian Mihai000100000000001
55Gunciu Daniel000000100000001
56Istrate Marian000100000000001
57Marcu Ionut000001000000001
58Merei Dragos000000100000001
59Mindeart Valentin000000000100001
60Trofim Georgian000001000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe