CSEH SANDOR
Satu Mare
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Satu-Mare
Satu Mare, Strada Unirii Nr.: 97
Tel: 0744504136
Tel: -
Fax: -
RO54BTRL03101205213623XX
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Cupa României, Cupa României, turul III | Liga a V-a - Play-off | Liga a V-a - Play"placere" II | ||
RAŢ SEBASTIAN | 3 | |||||||||
BAUER ADALBERT | 2 | |||||||||
BAUER IOSIF | 4 | |||||||||
MIHAI MARIUS | 3 | |||||||||
POP CRISTIAN | 5 | |||||||||
MOLDOVAN ANDREI | 1 | |||||||||
NEICHI SERGIU | 1 | |||||||||
POP EMANUEL | 2 | |||||||||
MAN CATALIN | 2 | |||||||||
ORHA DAN | 1 | |||||||||
VASS MARK | 1 | |||||||||
POP LUCIAN | 1 | |||||||||
BATHORY ŞTEFAN | 3 | |||||||||
KOVACS SZABOLCS | 3 | |||||||||
MIRON CIPRIAN | 2 | |||||||||
BOTOŞ ROLAND | 2 | |||||||||
Rebegea Ciprian Gelu | 1 | |||||||||
Ardelean Vlad | 2 | |||||||||
BOR ALBERTO | 2 | |||||||||
HARIŞ ARMIN | 2 | |||||||||
SABO ANDREI | 1 | |||||||||
POP CASIAN | 2 | |||||||||
MICLAUŞ RAZVAN | 2 | |||||||||
PETREUŞ GHEORGHE | 4 | |||||||||
KOVACS PATRIK | 2 | |||||||||
KALLOS TAMAS | 2 | |||||||||
BEREI ROLAND | 2 | |||||||||
NAGY SZABOLCS | 2 | |||||||||
CĂLĂMAN COSMIN | 2 | |||||||||
SULYOK ADRIAN | 3 | |||||||||
DEAC VLAD | 2 | |||||||||
SZABO ANDREI | 1 | |||||||||
CÎMPAN MIRCEA | 1 | |||||||||
CAMPAN MIRCEA | 1 | |||||||||
ANGHIUȘ MARIUS | 1 | |||||||||
MANDI ATTILA | 1 | |||||||||
TALPOȘ VIRGIL | 1 | |||||||||
SCHWARTZKOPF ZSOLT | 1 | |||||||||
URSA RAUL | 1 | |||||||||
REDAI ARPAD | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Cupa României, Cupa României, turul III | Liga a V-a - Play-off | Liga a V-a - Play"placere" II | ||
Crasna Moftinu Mic | 2 | |||||||||
ACS Voinţa Doba | 4 | |||||||||
Talna Oraşu Nou | 2 | |||||||||
AS CS Cetate Ardud II | 2 | |||||||||
CSM Victoria Carei | 2 | |||||||||
Dari Lipău | 1 | |||||||||
Energia Negreşti | 5 | |||||||||
AS Livada | 4 | |||||||||
Dacia Medieşu Aurit | 2 | |||||||||
Venus Dumbrava | 6 | |||||||||
Victoria Apa | 2 | |||||||||
Ugocea Porumbeşti | 2 | |||||||||
Real Andrid | 3 | |||||||||
Vulturii Santău | 4 | |||||||||
Recolta Sanislău | 2 | |||||||||
Luceafărul Decebal | 1 | |||||||||
Speranța Halmeu | 2 | |||||||||
FC Certeze | 1 | |||||||||
Egri Sasok Agriş | 1 | |||||||||
Gloria Moftinu Mare | 1 | |||||||||
Crasna Craidorolţ | 1 |