Delegari 15/16 octombrie 2022

14 Octombrie 2022, la ora 11:31 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1066 vizualizări

Delegari 15/16 octombrie 2022

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 15 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Unirea Păuleşti - Oaşul 1969

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Ardelean Vlad

Obs. Morar Nicolae

ORELE 14:00 / 16:30:

Turul Micula - Recolta Dorolţ

A: Simon Elek

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

Obs. Turtureanu Ioan

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Sportul Botiz - Voinţa Turţ

A: Bathory Ştefan

A1: Batori Patrick

A2: Jennifer Damian

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 13:00 seniorii / 15:00 juniorii:

Ştiinţa Beltiug - Talna Oraşu Nou

A: Kovacs Szabolcs

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Denis Gherman

Obs. Pataki Zoltan

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 15 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Viitorul Vetiş - Schwaben K. Cămin

A: Rebegea Ciprian

A1: Estan Alex

A2: Man Cătălin

Obs. Ziman Cornel

Luceafărul Decebal - Olimpia MCMXXI

A: Kovacs Szabolcs

A1: Radu Tudor

A2: Maxi Cătălin

Obs. Cseh Sandor

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următorul meci:

ORELE 13:00 / 15:00:

Fortuna Căpleni - Unirea Tăşnad

A: Kopriva Zsolt

A1: Maxi Cătălin

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Gherasim Alexandru

Stăruinţa Berveni - AS Căpleni

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Vigu Iosif

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 15 octombrie, următorul meci:

ORA 15:00:

Platanul Marna - Termala Dindeşti

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Mihuţ Dan

Obs. Rozs Zoltan

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00:

Frohlich Foieni - AS Viitorul Lucăceni

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Moisa Gabriel

Obs. Dumitraş Gheorghe

Vulturii Santău - Crasna Moftinu Mic

A: Pop Emanuel

A1: Sician Marcel

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Nagy Istvan

Kneho Urziceni - Somesul Oar

A: Raţ Sebastian

A1: Lung Alin

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

Recolta Sanislău - Real Andrid

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Mihuţ Dan

Obs. Kegyes Tibor

Schamagosch Ciumeşti - Victoria Carei II, amânat

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 15 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Victoria Apa - Someşul Odoreu

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Coman Marius

Obs. Borz Ionel

 

ORA 16:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Ugocea Porumbeşti

A: Popa Ionel

A1: Sălăgean Norbert

A2: Botos Roland

Obs. Halici Eugen

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Codreana Homoroade - CSM Satu Mare II

A: Tincu Bogdan

A1: Sabo Andrei

A2: Marta Raul

Obs. Geistermaier Ştefan

 

ORA 15:00:

Voinţa Lazuri - Cetate 800 Ardud

A: Simon Elek

A1: Sabo Andrei

A2: Ratiu Florin

Obs. Iuhas Ioan

 

Voinţa Doba - LPS Satu Mare nu se dispută

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Babţa nu se dispută

 


Liga a V-a, Seria A, etapa a 6-a

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00:

Unirea Pişcolt - Olimpia Domăneşti

A: Moisa Florin

A1: Reday Arpad

A2: Chiorean Casian

Obs. Şuta Nicolae

Luceafărul Decebal II - Gloria Moftinu Mare

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Andreea Ghetina

Obs. Hriţiu Ciprian M.

 

Dacia Supur - Olimpia Căuaş, amanat

A: Bogdan Răzvan

A1: Raţiu Florin

A2: Rentea Florin

Obs. Bâlc Csaba

 

 


Liga a V-a, Seria B, etapa a 6-a

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Viitorul Viile SM - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Popa Ionel

A1: Botos Roland

A2: Csaba Kevin

Obs. Swarcz Oscar

Sporting Culciu - Unirea Bercu, teren Bercu, amanat

A: Sabo Andrei

A1: Bonţidean Daniel

A2: Marta Raul

Obs. Racolţa Vasile 

Juniori

 

U13

Cetate Ardud - CSS Carei, vineri, ora 16:30, teren Madaras

A: Tincu Bogdan

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

Juniorul SM - Talna Orasu Nou, sambata, ora 10:00, teren Botiz

A: Matei Claudiu

A1: Pop Emanuel

A2: Marta Florin

Viitorul Carei - Somesul Oar, duminica, ora 12:00, teren Carei

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei

Oasul 1969 - Viitorul Carei, sambata, ora 09:30, Negresti

A: Tincu Bogdan

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

 

U11

Primavera SM - Victoria Carei, sambata, ora 10:00, teren Paulesti

A1: Bauer Iosif

A2: Sabo Andrei

Il Clacio - ACS Vointa Doba, sambata, ora 18:30, teren Dinamo

A1: Tincu Bogdan

A2: Sician Marcel

Oasul - Viitorul Carei, sambata, ora 10:30, teren Negresti

A1: Tincu Bogdan

A2: Sician Marcel

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP