Delegari 2/3/4 septembrie 2022

02 Septembrie 2022, la ora 11:19 / Publicat în Comunicate AJF / 932 vizualizări

Delegari 2/3/4 septembrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa 1

VINERI, 2 septembrie, următorul meci:

ORELE 16:00 / 18:00:

ACSC Recolta Dorolţ - AFC Ştiinţa Beltiug

A: Neichi Sergiu

A1: Por Constantin

A2: Ardelean Vlad

Obs. Dorca Marcel

 

SÂMBĂTĂ, 3 septembrie, următorul meci:

ORELE 15:00 / 17:00:

ACS Oaşul 1969 - ACS Voinţa Turţ

 

A: Rebegea Ciprian

A1: Lukacs Levente

A2: Gherman Denis

Obs. Andreica Marcel

 

DUMINICĂ, 4 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

AFCS Talna Oraşu Nou - AFC Unirea Păuleşti

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Vigu Iosif

AS Sportul Botiz - ACS Turul Micula

A: Simon Elek

A1: Neichi Sergiu

A2: Bauer Iosif

Obs. Năstruţ Liviu

*Meciul de juniori se joacă vineri 16:00, la Odoreu:

A: Simon Elek

A1: Marta Raul

A2: Mureşan Casian

 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa 1

SÂMBĂTĂ, 3 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

CSSC Olimpia MCMXXI - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

A: Peter Alin

A1: Jennifer Damian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Halici Eugen

AFC Unirea Tăşnad - AS Luceafărul Decebal

A: Kopriva Zsolt

A1: Moisa Florin

A2: Maxi Cătălin

Obs. Kegyes Tibor

ACS Viitorul Vetiş - AS Stăruinţa Berveni, amânat

 

DUMINICĂ, 4 septembrie, următorul meci:

ORELE 15:00 / 17:00:

AFC AS Căpleni - AS Fortuna Căpleni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Por Constantin

A2: Raţ Sebastian Jr.

Obs. Pataki Zoltan

 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 2-a

 

SÂMBĂTĂ, 3 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

ACS Somesul Oar - AS Frohlich Foieni

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean George

A2: Kern

Obs. Ziman Cornel

 

DUMINICĂ, 4 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

AS Real Andrid - ACS Crasna Moftinu Mic

A: Kopriva Zsolt

A1:  Rentea Florin

A2: Batori Patrick

Obs. Mândreanu Remus

 

ORELE 17:00:

AS Schamagosch Ciumeşti - AS Termala Dindeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Griszhaber Daniel

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Morar Nicolae

AS Kneho Urziceni - CSM Victoria Carei II

A: Popa Ionel

A1: Miron Ciprian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Şuta Nicolae

AS Viitorul Lucăceni - AS Platanul Marna

A: Radu Tudor

A1: Botos Roland

A2: Maxi Cătălin

Obs. Cseh Sandor

AS Recolta Sanislău - AS Vulturii Santău, amânat

 

 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 2-a

SÂMBĂTĂ, 3 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

ACS Voinţa Doba - AS Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Sabo Andrei

A2: Coman Marius

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 4 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:30:

AS Voinţa Lazuri - AS Voinţa Babţa, teren Bercu

A: Ciceu Marian

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Stoica Viorel

 

ORELE 17:00:

AS Dacia Medieşu Aurit - AS Ugocea Porumbeşti

A: Mihai Marius

A1: Man Cătălin

A2: Sician Gabriel

Obs. Turtureanu Ioan

ACS Cetate 800 Ardud - AS Codreana Homoroade

A: Raţ Sebastian

A1: Lung Alin

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Borz Ionel

 

CSM Satu Mare II - ACSC Recolta Dorolţ II Dara, amânat

LPS Satu Mare - AS Someşul Odoreu nu se dispută

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP