Delegari weekend 02-03 noiembrie

01 Noiembrie 2019, la ora 08:50 / Publicat în Comunicate AJF / 510 vizualizări

Delegari weekend 02-03 noiembrie

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 11-a

Sâmbătă, 2 noiembrie, 11:00 - seniorii:

Victoria Apa - Venus Dumbrava

A: Mihai Marius

A1: Bathory Ştefan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Por Constantin

Sâmbătă, 2 noiembrie, 12:00 / 14:00:

Voinţa Lazuri - Speranţa Halmeu

A: Rad Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Maxi Cătălin

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 3 noiembrie, 12:00 / 14:00:

Energia Negreşti - Turul Micula

A: Simon Elek

A1: Bathory Ştefan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Turtureanu Ioan

Talna Oraşu Nou - Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Vidican Rareş

A1: BH

A2: BH

Obs. Por Constantin

Voinţa Turţ - Sportul Botiz

A: Pop Emanuel

A1: Miclău$ Răzvan

A2: Raţ Jr.

Obs. Chioreanu Radu

AS Livada - Dacia Medieşu Aurit

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Stoica Viorel


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 11-a

Sâmbătă, 2 noiembrie, 11:00 - seniorii:

Crasna Moftinu Mic - Voinţa Doba

A: Pop Lucian

A1: Sălăgean Norbert

A2: Ciceu Marian

Obs. Torok Zoltan

Sâmbătă, 2 noiembrie, 12:00 / 14:00:

Ştiinţa Beltiug - Cetate Ardud 800

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Sician Mihai

Obs. Vigu Iosif

Duminică, 3 noiembrie, 12:00 / 14:00:

Unirea Păuleşti - Recolta Dorolţ

A: Codrea Mihai

A1: BM

A2: BM

Obs. Pataki Zoltan

Voinţa Babţa - Someşul Oar

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş

A: Neichi Sergiu

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Borz Ionel

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 12-a

Sâmbătă, 2 noiembrie, 12:00 - seniorii / 14:00 - juniorii:

CSM Satu Mare - CSM Victoria Carei

A: Omuţ Marius

A1: Corb Alexandru

A2: Paşcu Radu

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 3 noiembrie, 11:00 / 13:00:

Unirea Pişcolt - Fortuna Căpleni, teren Dindeşti

A: Bogdan Răvan

A1: Estan Alex Frz

A2: Bonţidean Armando Daniel Tamas

Obs. Halici Eugen

Duminică, 3 noiembrie, 12:00 / 14:00:

Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Năstruţ Liviu

AS Căpleni - Stăruinţa Berveni

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Lukacs Levente

A2: Sician Gabriel

Obs. Cseh Sandor

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

A: Kopriva Tamas

A1: Biro Eniko

A2: Toth Kristian

Obs. Petz Istvan

Frohlich Foieni - Victoria Tiream

A: Peneghi Şerban

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean Raul

Obs. Kegyes Tiberiu

Real Andrid - Recolta Sanislău

A: Bărbuş Stejerel

A1: Trella Zoran

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Rus Gavril


 

Liga a V-a, Seria A

Etapa a 10-a (Retur)

Duminică, 3 noiembrie, 10:30:

Olimpia Căuaş - Platanul Marna

A: Petruţ Sebastian

A1: Peter Alin

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan/Mândrean Remus

Duminică, 3 noiembrie, 13:00:

Kneho Urziceni - Vulturii Santău

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Pintea Mircea

Duminică, 3 noiembrie, 15:00:

Termala Dindeşti - Olimpia Domăneşti

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex Frz.

A2: Bonţidean Armando Daniel Tamas

Obs. Halici Eugen

Dacia Supur - Gloria Moftinu Mare, amânat


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 10-a (Retur)

Duminică, 3 noiembrie, 14:00:

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Dorca Marcel

Egri Sasok Agriş - Prietenia Crucişor

A: Pop Lucian

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Szabo Andrei

Obs. Gherasim Alexandru

Viitorul Viile SM - Recolta Dorolț II (Dara)

A: Ciocoi Marian

A1: Sas Bogdan

A2: Lakatos Gabor

Obs. Racolţa Vasile

AS CS Diferit  - Codreana Homoroade, amânat


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP