Delegari weekend 18-19 mai 2019

17 Mai 2019, la ora 09:49 / Publicat în Comunicate AJF / 417 vizualizări

Delegari weekend 18-19 mai 2019

 LIGA A IV-A, SERIA A (ZONA TUR-TALNA)

Etapa a 21-a

Sâmbătă, 18 mai,

ora 15:30 (seniorii):
Speranţa Halmeu - Victoria Apa
A: Peneghi Şerban
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Szabo Andrei
Obs. Iuhas Ioan

orele 16:00 / 18:00:
Energia Negreşti - Sportul Botiz
A: Kovacs Szabolcs
A1: Kopriva Tamas
A2: Kopriva Zsolt
Obs. Petz Istvan

 

Duminică, 19 mai,

orele 16:00 / 18:00
Someşul Odoreu - Egri Sasok Agriş
A: Matei Claudiu
A1: Sician Mihai
A2: Bor Alberto
Obs. Ziman Cornel
Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri
A: Bărbăuş Stejerel
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Gherasim Alexandru
Talna Oraşu Nou - Turul Micula
A: Bathory Ştefan
A1: Popescu Tudor
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Por Constantin
AS Livada - Dacia Medieşu Aurit
A: Peneghi Şerban
A1: Sălăgean Norbert
A2: Rad Bogdan
Obs. Halici Eugen


 

LIGA A IV-A, SERIA B (ZONA SOMEŞ)
Etapa a 21-a

Sâmbătă, 18 mai,

orele 12:00 / 14:00:
Unirea Păuleşti - CSM Satu Mare, teren Olimpia
A: Mazilu Ovidiu
A1: Pop Emanuel
A2: Bathory Ştefan
Obs. Borz Ionel

orele 16:00 / 18:00:
Voinţa Doba - Recolta Dorolţ
A: Rad Bogdan
A1: Reday Arpad
A2: Miron Ciprian
Obs. Kegyes Tiberiu
Someşul Oar - Viitorul Vetiş
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Ghencean Ionuţ
Obs. Pintea Mircea

 

Duminică, 19 mai,

orele 14:00 - seniorii / 16:00 - juniorii:
Voinţa Babţa - Ştiinţa Beltiug
A: Chiş Florin
A1: Juhasz Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Rozs Zoltan


Orele 18:00 - seniorii (juniori - amânat):
Crasna Moftinu Mic - Cetate Ardud 800
A: Chiriloaia Ciprian
A1: J3nnifer Damian
A2: Mihai Marius
Obs. Năstruţ Liviu

Luceafărul Decebal - Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")


 

LIGA A IV-A, SERIA C (ZONA CRASNA)
Etapa a 25-a

Duminică, 19 mai, orele 16:00 / 18:00
Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău
A: Simon Elek
A1: Şerban Ovidiu
A2: Batori Patrick
Obs. Turtureanu Ioan
Victoria Tiream - AS Căpleni
A: Raţ Sebastian
A1: Pop Cristian
A2: Szakacs Zsolt
Obs. Dumitraş Gheorghe
Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid
A: SJ
A1: SJ
A2: SJ
Obs. Torok Zoltan
Fortuna Căpleni - Victoria Carei
A: Omuţ Marius
A1: Corb Andrei
A2: Pascu Radu
Obs. Pataki Zoltan
Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni
A: Chiorean George
A1: Moisa Florin
A2: Botoş Roland
Obs. Rus Gavril
Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin
A: Bogdan Răzvan
A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
A2: Estan Alex Frz.
Obs. Vigu Iosif
AS Ghenci - stă


LIGA A V-A, SERIA A
Etapa a 16-a

Sâmbătă, 18 mai, ora 14:00
Olimpia Domăneşti - Olimpia Căuaş
A: Kerekes Vasile
A1: Sician Gabriel
A2: Rus Cătălin
Obs. Chioreanu Radu

 

Duminică, 19 mai,

ora 15:30:
AS Termala Dindeşti - Platanul Marna
A: Dragoş Bogdan
A1: Maxi Cătălin
A2: Chiorean Raul
Obs. Mîndreanu Remus

ora 18:00:
Vulturii Santău - Kneho Urziceni
A: Dragoş Bogdan
A1: Maxi Cătălin
A2: Turoczi Sergiu
Obs. Cseh Sandor

Dacia Supur - Gloria Moftinu Mare, amânat
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Speranţa Bogdand, amânat



LIGA A V-A, SERIA B
Etapa a 16-a


Sâmbătă, 18 mai, ora 16:00:
Unirea Bercu - CSM Satu Mare II
A: Mihai Marius
A1: Miclăuş Răzvan
A2: Raţ Jr.
Obs. Kegyes Adalbert

 

Duminică, 19 mai,

ora 15:00:
Codreana Homoroade - Ugocea Porumbeşti
A: Chiorean Cristian
A1: Bumbuc Marius
A2: Trella Zoran
Obs. Racolţa Vasile

ora 18:00:
AS CS Cetate Ardud 800 II - ACS Turulung, teren Turulung
A: Chiorean Cristian
A1: Bumbuc Marius
A2: Trella Zoran
Obs. Stoica Viorel
Recolta Dorolţ II (Dara) - Viitorul Viile SM
A: Ciceu Marian
A1: Peter Iulian
A2: Dănuţ Mihuţ
Obs. Lizak Paul

AS Voinţa Turţ - Prietenia Crucişor, amânat


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP