Delegari weekend 22/23 octombrie 2022

21 Octombrie 2022, la ora 11:38 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 993 vizualizări

Delegari weekend 22/23 octombrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 22 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 seniori / 15:00 juniori:

Unirea Păuleşti - Talna Oraşu Nou

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbet

A2: Kern Raul

Obs. Gherasim Alexandru

 

ORELE 13:00 / 15:00:

Turul Micula - Sportul Botiz

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Denis Gherman

Obs. Vigu Iosif

Ştiinţa Beltiug - Recolta Dorolţ

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Rat Sebastian

A2: Sician Gabriel

Obs. Năstruţ Liviu

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:45 - seniorii:

Voinţa Turţ - Oaşul 1969

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Mihai Marius

A2: Sabo Andrei

Obs. Andreica Marcel

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 22 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Schwaben K. Cămin - Olimpia MCMXXI

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ciceu Marian

Obs. Pataki Zoltan

Luceafărul Decebal - Unirea Tăşnad

A: Pop Emanuel

A1: Matei Claudiu

A2: Rat Jr.

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Fortuna Căpleni - AS Căpleni

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Petz Istvan

ORA 15:00 - seniorii:

Stăruinţa Berveni - Viitorul Vetiş

A: Popa Ionel

A1: Maxi Cătălin

A2: Moisa Florin

Obs. Kegyes Tibor

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 9-a

 

SÂMBĂTĂ, 22 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:30:

Somesul Oar - Schamagosch Ciumeşti

A: Tincu Bogdan

A1: Ardelean Vlad

A2: Jennifer Damian

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:45:

Real Andrid - Kneho Urziceni

A: Radu Tudor

A1: Fuzi Ciprian

A2: Miron Ciprian

Obs. Rozs Zoltan

 

ORELE 15:00:

Victoria Carei II - Frohlich Foieni

A: Chiorean Raul

A1: Griszhaber Daniel

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Bâlc Csaba

Crasna Moftinu Mic - Platanul Marna

A: Raţ Sebastian

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Sician Marcel

Obs. Ziman Cornel

Recolta Sanislău - AS Viitorul Lucăceni

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean George

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Racolţa Vasile

 

ORA 16:00:

Termala Dindeşti - Vulturii Santău

A: Radu Tudor

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Şuta Nicolae

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 9-a

 

SÂMBĂTĂ, 22 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Someşul Odoreu - Recolta Dorolţ II Dara

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Botos Roland

Obs. Iuhas Ioan

Voinţa Doba - CSM Satu Mare II, amanat

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00:

 

Cetate 800 Ardud - Dacia Medieşu Aurit

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

ORA 13:45:

Ugocea Porumbeşti - Victoria Apa

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex

Obs. Dorca Marcel

 

Voinţa Babţa - Codreana Homoroade, nu se dispută

LPS Satu Mare - Voinţa Lazuri, nu se dispută

 

 


Liga a V-a, Seria A, etapa a 7-a

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Olimpia Domăneşti - Olimpia Căuaş

A: Raţ Sebastian

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Sician Marcel

Obs. Ziman Cornel

 

ORELE 15:00:

Dacia Supur AS - Luceafărul Decebal II

A: Pop Emanuel

A1: Trella Zoran

A2: Rentea Florin

Obs. Kegyes Adalbert

Gloria Moftinu Mare - Unirea Pişcolt

A: Coman Marius

A1: Lung Alin

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Halici Eugen

 


Liga a V-a, Seria B, etapa a 7-a

 

DUMINICĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Viitorul Viile SM - Sporting Culciu

A: Matei Claudiu

A1: Sas Bogdan

A2: Raţiu Florin

Obs. Hriţiu Ciprian M.

ORA 16:00:

Unirea Bercu - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Simon Elek

A1: Marta Raul

A2: Gherasim Florin

Obs. Stoica Viorel

 

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP