Delegări 17-21 iunie 2022!

17 Iunie 2022, la ora 11:26 / Publicat în Comunicate AJF / 622 vizualizări

Delegări 17-21 iunie 2022!

 

LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 23-a

DUMINICĂ, 19 iunie:

ORA 15:30, următorul meci:

 

Termala Dindeşti - Schamagosch Ciumeşti

A: Radu Tudor

A1: Peter Alin

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

ORA 18:00, următoarele meciuri:

Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei II

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Botos Roland

Obs. Maier Alexandru

AS Ghenci - Vulturii Santău

A: Bogdan Răzvan

A1: Trella Zoran

A2: Sician Marcel

Obs. Racolţa Vasile

Real Andrid - Someşul Oar

A: Sălăgean Norbert

A1: Toth Kristian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Rus Gavril

Unirea Pişcolt - Platanul Marna

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Grishaber Daniel

A2: Moisa Florin

Obs. Gherasim Alexandru

Viitorul Lucăceni - Crasna Moftinu Mic, amânat

Kneho Urziceni stă

 

 


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 21-a

SÂMBĂTĂ, 18 iunie:

ORA 18:00, următorul meci:

Victoria Apa - Speranţa Halmeu

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Sabo Andrei

Obs. Iuhas Ioan

DUMINICĂ, 19 iunie:

ORA 16:00, următorul meci:

Voinţa Turţ - Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Bathory Ştefan

A2: Denis Gherman

Obs. Andreica Marcel

ORA 18:00, următoarele meciuri:

Voinţa Doba - Dacia Medieşu Aurit

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Lung Alin

Obs. Turtureanu Ioan

Voinţa Babţa - Cetate 800 Ardud

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Mihuţ Dan

Obs. Morar Nicolae

Codreana Homoroade - Sportul Botiz, amânat

Someşul Odoreu - LPS Satu Mare (Venus Dumbrava), amânat


Cupa României - sferturi

VINERI, 17 iunie:

Ora 18:45

Ştiinţa Beltiug - Recolta Dorolţ

A: Rebegea Ciprian

A1: Matei Claudiu

A2: Denis Gherman

Obs. Năstruţ Liviu

SÂMBĂTĂ, 18 iunie:

Ora 18:30

Olimpia MCMXXI - Oaşul Negreşti

A: Popa Ionel

A1: Pop Emanuel

A2: Lukacs Levente

Obs.  Pataki Zoltan

DUMINICĂ, 19 iunie:

Ora 18:00

Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Vigu Iosif

LUNI, 20 iunie:

Ora 18:00

Sportul Botiz - Talna Oraşu Nou

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Biro Eniko

A2: Kopriva Biro Tamas

Obs.  Borz Ionel


 

Restanţă

MARŢI, 21 iunie:

Ora 18:00

CSM Victoria Carei II - Someşul Oar

A: Sălăgean Norbert

A1: Grishaber Daniel

A2: Chiorean George

Obs. Papp Ioan


* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP