Program Liga a IV-a SERIA A, ediţia 2019/2020

14 August 2019, la ora 10:21 / Publicat în Comunicate AJF / 144 vizualizări

Program Liga a IV-a SERIA A, ediţia 2019/2020

 

Liga a IV- a, Seria A
(zona Tur-Talna)

1 Turul Micula
2 Sportul Botiz
3 Talna Oraşu Nou
4 Voinţa Lazuri
5 Dacia Medieşu Aurit
6 Venus Dumbrava
7 Olimpia MCMXXI Satu Mare
8 Speranţa Halmeu
9 Victoria Apa
10 Energia Negreşti
11 Voinţa Turţ
12 AS Livada

 


Etapa 1
Turul Micula - Sportul Botiz
Talna Oraşu Nou - Voinţa Lazuri
Dacia Medieşu Aurit - Venus Dumbrava
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Speranţa Halmeu
Victoria Apa - Energia Negreşti
Voinţa Turţ - AS Livada

Etapa 2
Speranţa Halmeu - Voinţa Turţ
Venus Dumbrava - Turul Micula
Sportul Botiz - Talna Oraşu Nou
AS Livada - Victoria Apa
Voinţa Lazuri - Dacia Medieşu Aurit
Energia Negreşti - Olimpia MCMXXI Satu Mare

Etapa a 3-a
Turul Micula - Voinţa Lazuri
Sportul Botiz - Victoria Apa
Talna Oraşu Nou - Venus Dumbrava
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Turţ
Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit
Energia Negreşti - AS Livada

Etapa a 4-a
Voinţa Lazuri - Energia Negreşti
Dacia Medieşu Aurit - Sportul Botiz
Venus Dumbrava - Olimpia MCMXXI Satu Mare
Victoria Apa - Speranţa Halmeu
Voinţa Turţ - Turul Micula
AS Livada - Talna Oraşu Nou

Etapa a 5-a
Turul Micula - AS Livada
Talna Oraşu Nou - Dacia Medieşu Aurit
Voinţa Lazuri - Voinţa Turţ
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Apa
Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava
Energia Negreşti - Sportul Botiz

Etapa a 6-a
Turul Micula - Talna Oraşu Nou
Sportul Botiz - Venus Dumbrava
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Dacia Medieşu Aurit
Victoria Apa - Voinţa Lazuri
Voinţa Turţ - Energia Negreşti
AS Livada - Speranţa Halmeu

Etapa a 7-a
Sportul Botiz - Speranţa Halmeu
Dacia Medieşu Aurit - Turul Micula
Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri
Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou
Voinţa Turţ - Victoria Apa
AS Livada - Olimpia MCMXXI Satu Mare

Etapa a 8-a
Talna Oraşu Nou - Voinţa Turţ
Voinţa Lazuri - AS Livada
Dacia Medieşu Aurit - Victoria Apa
Venus Dumbrava - Energia Negreşti
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Sportul Botiz
Speranţa Halmeu - Turul Micula

Etapa a 9-a
Turul Micula - Olimpia MCMXXI Satu Mare
Voinţa Lazuri - Sportul Botiz
Victoria Apa - Talna Oraşu Nou
Energia Negreşti - Speranţa Halmeu
Voinţa Turţ - Dacia Medieşu Aurit
AS Livada - Venus Dumbrava

Etapa a 10-a
Turul Micula - Victoria Apa
Sportul Botiz - AS Livada
Dacia Medieşu Aurit - Energia Negreşti
Venus Dumbrava - Voinţa Turţ
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Lazuri
Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou

Etapa a 11-a
Talna Oraşu Nou - Olimpia MCMXXI Satu Mare
Voinţa Lazuri - Speranţa Halmeu
Victoria Apa - Venus Dumbrava
Energia Negreşti - Turul Micula
Voinţa Turţ - Sportul Botiz
AS Livada - Dacia Medieşu Aurit

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP