Informari si comunicate AJF
28-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

detalii...
23-11-2018
Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

detalii...
16-11-2018
Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări!

detalii...
14-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

detalii...
09-11-2018
Delegari weekend 10-11 noiembrie

Delegari weekend 10-11 noiembrie

detalii...
07-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

detalii...
31-10-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

detalii...
26-10-2018
Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

detalii...

Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018


Publicat in data de 26-10-2018, la ora 10:09

 LIGA A IV-A, SERIA A 

(ZONA TUR-TALNA)

Etapa a 9-a

 

Sâmbătă, 27 octombrie, ora 11:00 / 13:00:
Victoria Apa – Egri Sasok Agriş
A: Rebegea Ciprian
A1: Bathory Ştefan
A2: Nagy Mate
Obs. Ziman Cornel


Duminică, 28 octombrie,
ora 10:45:
Someşul Odoreu – Dacia Medieşu Aurit, teren Medieş
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Zsolt
A2: Szakacs Zolt
Obs. Halici Eugen


ora 12:00 / 14:00:
Venus Dumbrava – AS Livada
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Dumitraş Gheorghe
Talna Oraşu Nou – Energia Negreşti, (seniori – ora 14:00) (juniori - jucat joi, scor: 2-13)
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Por Constantin
Speranţa Halmeu – Sportul Botiz
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Zsolt
A2: Szakacs Zsolt
Obs. Lizac Paul
Turul Micula – Voinţa Lazuri
A: Simon Elek
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Vigu Iosif


LIGA A IV-A, SERIA B
(ZONA SOMEŞ)
Etapa a 9-a

 

Sâmbătă, 27 octombrie,
ora 11:00 - seniori / 13:00 - juniori:
Unirea Păuleşti – Someşul Oar
A: Neichi Sergiu
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Costea Dănuţ
Obs. Năstruţ Liviu


ora 14:00 / 16:00:
Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ
A: Dragoş Bogdan
A1: Sălăgean Norbert
A2: Moisa Florin
Obs. Por Constantin

 

Duminică, 28 octombrie,
ora 12:00 / 14:00:
Voinţa Doba – Viitorul Vetiş
A: Dragoş Bogdan
A1: Sălăgean Norbert
A2: Szucs Nicolas
Obs. Neichi Ioan

 

11:00 - seniori / 13:00 juniori
Voinţa Babţa – Atletic Craidorolţ
A: Chiş Florin
A1: Iuhasz Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Morar Nicolae

 

Ora 13:00 / 15:00:
Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal
A: Bathory Ştefan
A1: Nagy Szabolcs
A2: Jennifer Damian
Obs. Cseh Şandor


Ora 13:00 – seniori:
Cetate Ardud 800 – CSM Satu Mare, teren Olimpia „Daniel Prodan”
A: Mazilu Ovidiu
A1: Neichi Sergiu
A2: Zsigrai Cătălin Marina Adrian
Obs. Kegyes Tibor
Meciul de juniori se dispută sâmbătă, 27 octombrie, ora 15:00, teren Mădăras:
A: Bărbuş Stejerel
A1: Anton Ionuţ
A2: Ghencean Marius
Obs. Kegyes Tibor



LIGA A IV-A, SERIA C
(ZONA CRASNA)
Etapa a 9-a

 

Duminică, 28 octombrie, 12:00 / 14:00:
Recolta Sanislău – AS Căpleni
A: Bogdan Răzvan
A1: Pop Emanuel
A2: Mihali Bogdan
Obs. Pataki Zoltan
AS Ghenci – Stăruinţa Berveni
A: Rad Bogdan
A1: Roşu Florin
A2: Marian Beniamin
Obs. Torok Zoltan
Viitorul Lucăceni – Victoria Tiream
A: Chiorean George
A1: Reday Arpad
A2: Vass Mark
Obs. Rus Gavril
Fortuna Căpleni - Unirea Pişcolt
A: Matei Claudiu
A1: Lukacs Levente
A2: Pop Cristian
Obs. Chioreanu Radu
Real Andrid – CSM Victoria Carei
A: Vidican Rareș (BH)
A1: BH
A2: BH
Obs. Albu Sergiu (BH)

Frohlich Foieni – Schamagosch Ciumeşti
A: Peneghi Şerban
A1: Botoş Roland
A2: Miron Ciprian
Obs. Petz Istvan
Schwaben Kalmandi Cămin - stă



LIGA A V-A, SERIA A
ETAPA a 8-a

 

Duminică, 28 octombrie,
ora 14:00
AS Termala Dindeşti – Gloria Moftinu Mare
A: Ciceu Marian
A1: Borza Vlad
A2: Dănuţ Mihuţ
Obs. Rozs Zoltan
Vulturii Santău – Platanul Marna
A: Berei Roland
A1: Şerban Ovidiu
A2: Batori Patrick
Obs. Iuhas Ioan
Olimpia Domăneşti – Kneho Urziceni
A: Bărbuş Stejerel
A1: Estan Alex
A2: Rus Cătălin
Obs. Turtureanu Ioan


ora 15:00:
CS SC Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Căuaş, teren Căuaş
A: Peter Alin
A1: Peter Iulian
A2: Ciordaş Mihai
Obs. Mândrean Remus

Speranţa Bogdand – Dacia Supur, amânat


 

LIGA A V-A, SERIA B
ETAPA a 8-a

 

Sâmbătă, 27 octombrie, ora 15:00:
Prietenia Crucişor – AS CS Cetate Ardud 800 II
A: Chiriloaia Ciprian
A1: Gherman Denis
A2: Matei Claudiu
Obs. Kalmar Iosif

 

Duminică, 28 octombrie, ora 14:00:
Codreana Homoroade – ACS Turulung
A: Merkly Csaba
A1: Sas Bogdan
A2: Bilţ Ionuţ
Obs. Schwarz Oscar
Recolta Dorolţ II (Dara) – Ugocea Porumbeşti
A: Gherasim Alex
A1: Sician Gabriel
A2: Hepcal Ionuţ
Obs. Stoica Viorel
Unirea Bercu - Viitorul Viile SM
A: Petruţ Sebastian
A1: Ghencean Marius
A2: Pop Paul
Obs. Racolţa Vasile
AS Voinţa Turţ – CSM Satu Mare II, amânat

 


Under 11
Sâmbătă, 10:30, teren Dorolţ
Il Calcio 2009 – Primavera SM
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
Sâmbătă. Ora 10:00, teren Someşul
Juniorul 2008 – Kinder Carei
A: Sician Gabriel
A1: Estan Alex
Sâmbătă, ora 11:30, teren Someşul
Juniorul 2009 – Unirea Tăşnad
A: Sician Gabriel
A1: Estan Alex


Under 13
Vineri, ora 16:30, teren Someşul
LPS SM – Unirea Tăşnad
A: Sician Gabriel
A1: Bumbuc Marius
A2: Estan Alex
Sâmbătă, ora 12:30, teren Someşul
Juniorul SM – Primavera 2006
A: Sician Gabriel
A1: Bumbuc Marius
A2: Estan Alex
Sâmbătă, ora 10:00, teren Carei
CSS Carei – Primavera 2007
A: Carei
A1: Carei
A2: Carei
Interliga copii
duminică, ora 09:30 – 12:00, teren Dorolţ
A: Sician Gabriel
A1: Hepcal Ionuţ
A2: Bilţ Ionuţ
A3: Sas Bogdan


Memorialul Gheorghe Ene,
Sâmbătă, 27 octombrie, ora 10:00-16:00
A: Pop Emanuel
A: Bauer Iosif
A: Rebegea Ciprian

Memorialul Gheorghe Ola,
Marţi, 30 octombrie, ora 09:30 - un joc, 13:30 – 18:00

A: Simon Elek
A: Bathory Ştefan
A: Bauer Iosif


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe