Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a
C3 - Juniori Under 19C4 - Juniori Under 15
C5 - Juniori Under 13C6 - Juniori Under 11
C7 - Juniori Under 9C8 - Cupa Satelor
C9 - Turneul Sperantelor-2005C10 - Super Cupa Judetului Sibiu
C11 - Cupa RomanieiC12 - Etapa Preliminara Under 15
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
Total
1Lacau Rares112211300000525
2Motronea Alexandru87004200001325
3Aldea Razvan710001100001222
4Girnod Cristian97012200001022
5Chiritescu Alin15125510000020
6Comaniciu Adrian45102200001217
7Gligor Razvan15112120002217
8Luca Razvan04522300000117
9Noian Ovidiu511000000000016
10Ruja Iulian36101210000216
11Irimescu Rares00104261000115
12Lazar Calin67001100000015
13Banciu Adrian84001000001014
14Cabulea Flavius02303300001113
15Dinca Alexandru16015000000013
16Petrusel Teodor01242110000213
17Suciu Vasile04012013001113
18Matache Iulian14002200001212
19Noaghiu Nicolae13012102001112
20Titii Lucian Andrei81001010000112
21Coman Dragos04210400000011
22Sanautanu Adrian03212100001111
23Dragan Vlad00421000000310
24Draghiceanu Sebastian00232100000210
25Dragos Rares00002620000010
26Bleahu Florin Raul0003201200019
27Lucescu Bogdan1400020000029
28Muntean Ovidiu0110250000009
29Recorean Roxana5200100001009
30Bîrsan Robert0000211300018
31Filimon Stefan0100401000107
32Himbarean Vasile0000240000017
33Maxim Edward0010411000007
34Mitroi Paul0101131000007
35Patriche Dragos0301201000007
36Grecu Florin0000330000006
37Margineanu Silviu2200200000006
38Nistor Ioana0000330000006
39Olaru Ionut Valentin4000000000026
40Pirvu Andrei0000131000016
41Popa Razvan0000140000016
42Blindu Andrei Mihai0000140000005
43Iuga Razvan Andrei0000212000005
44Vieru Cristian4100000000005
45Bleahu Maria Diana0000300100004
46Spatar Razvan Ioan0000301000004
47Epure Adrian Florian0110100000003
48Fleser Viorel0100010000013
49Suvar Alexandru0200000000013
50Toader Sergiu0000120000003
51Vlad Marius0000300000003
52Baciu Florin0200000000002
53Comiza George Mihai0000200000002
54Ianc David Georgiana0000002000002
55Petrescu Andrei0000200000002
56Tocai Emeric0200000000002
57Voaides Alina0000200000002
58Anghel Marius0000100000001
59Chirca Florentin0000100000001
60Dragan Adrian0000100000001
61Loloiu Daian0000010000001
62Miclaus Marius Cosmin0000100000001
63Oancea Radu0000100000001
64Predescu Nicolae Daniel0000010000001
65Staicu Rares0000010000001
66Tosu Leonard0000100000001
67Vasile Bogdan Stefan0000010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe