Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a-IV-aC2 - Liga a-V-a
C3 - Juniori Under 19C4 - Juniori Under 15
C5 - Juniori Under 13C6 - Juniori Under 11
C7 - Juniori Under 9C8 - Cupa Satelor
C9 - Turneul Sperantelor-2005C10 - Super Cupa Judetului Sibiu
C11 - Cupa RomanieiC12 - Etapa Preliminara Under 15
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
Total
1Lacau Rares102211300000524
2Motronea Alexandru87004100001324
3Chiritescu Alin15124510000019
4Aldea Razvan67001100001218
5Girnod Cristian66012200001018
6Comaniciu Adrian45102100001216
7Gligor Razvan15111120002216
8Luca Razvan04412300000115
9Ruja Iulian26101210000215
10Banciu Adrian84001000001014
11Irimescu Rares00103261000114
12Cabulea Flavius02303300001113
13Lazar Calin56001100000013
14Dinca Alexandru16014000000012
15Noaghiu Nicolae13012102001112
16Noian Ovidiu48000000000012
17Matache Iulian14002100001211
18Petrusel Teodor01231110000211
19Titii Lucian Andrei71001010000111
20Draghiceanu Sebastian00322100000210
21Dragos Rares00002620000010
22Lucescu Bogdan14001200000210
23Sanautanu Adrian03211100001110
24Coman Dragos0411030000009
25Dragan Vlad0041100000039
26Suciu Vasile0301101100119
27Bîrsan Robert0000211300018
28Muntean Ovidiu0110240000008
29Bleahu Florin Raul0001201200017
30Filimon Stefan0100401000107
31Himbarean Vasile0000240000017
32Maxim Edward0010411000007
33Patriche Dragos0301201000007
34Mitroi Paul0100131000006
35Olaru Ionut Valentin4000000000026
36Pirvu Andrei0000131000016
37Popa Razvan0000140000016
38Recorean Roxana4100000001006
39Blindu Andrei Mihai0000140000005
40Grecu Florin0000230000005
41Iuga Razvan Andrei0000212000005
42Margineanu Silviu2200100000005
43Nistor Ioana0000230000005
44Bleahu Maria Diana0000300100004
45Spatar Razvan Ioan0000301000004
46Vieru Cristian3100000000004
47Epure Adrian Florian0110100000003
48Fleser Viorel0100010000013
49Suvar Alexandru0200000000013
50Comiza George Mihai0000200000002
51Ianc David Georgiana0000002000002
52Petrescu Andrei0000200000002
53Toader Sergiu0000020000002
54Tocai Emeric0200000000002
55Vlad Marius0000200000002
56Voaides Alina0000200000002
57Anghel Marius0000100000001
58Baciu Florin0100000000001
59Chirca Florentin0000100000001
60Dragan Adrian0000100000001
61Miclaus Marius Cosmin0000100000001
62Oancea Radu0000100000001
63Predescu Nicolae Daniel0000010000001
64Staicu Rares0000010000001
65Tosu Leonard0000100000001
66Vasile Bogdan Stefan0000010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe