Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 12:30
Liga 4, etapa 18
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 31 Martie 2024, 12:30
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 31 Martie 2024, 10:00
Under 19, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 31 Martie 2024, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Under 19, etapa 8
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 17 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Meci intrerupt in min.78 la scorul de 3-1 in favoarea ACS LUCEAFARUL SLAVA CERCHEZA. - Comisie disciplina.
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 12
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 10
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Tractorul Horia / Horia
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 7
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Cetate / Enisala
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 6
Teren: Orizontul / Zebil
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Orizontul / Zebil
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga 4, etapa 8
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 8
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Under 15, etapa 2
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 3
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 4
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 10
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Progresul / Isaccea
în devans, 24-09-2023