Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 13-11-2019

1 ATLETIC CLUB Bârlad
JUNIORUL Bârlad
/ JUNIORI, Interliga de Iarna - Trofeul Gh.Ola, etapa 9 - - - - - -
2 REAL JUNIOR Vaslui
LPS Vaslui
/ JUNIORI, Interliga de Iarna - Trofeul Gh.Ola, etapa 9 - - - - - -

Joi, 14-11-2019

Niciun meci

Vineri, 15-11-2019

Niciun meci

Sambata, 16-11-2019

1 REAL JUNIOR Vaslui
LPS Vaslui
/ JUNIORI, Interliga de Iarna - Trofeul Gh.Ene, etapa 6 - - - - - -
2 HUŞANA Huşi
ATLETIC CLUB Bârlad
/ JUNIORI, Interliga de Iarna - Trofeul Gh.Ola, etapa 10 - - - - - -
3 JUNIORUL Bârlad
REAL JUNIOR Vaslui
/ JUNIORI, Interliga de Iarna - Trofeul Gh.Ola, etapa 10 - - - - - -
4 VOINȚA Ștefan cel Mare
VIITORUL Rebricea
/ Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 8 14:00 - - - - - -
5 VULTURUL Bălteni
SPORTING JUNIORUL Vaslui 2
/ Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 8 14:00 - - - - - -
6 AVÂNTUL Zăpodeni
FC GLORIA Todirești
/ Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 8 14:00 - - - - - -
7 LPS Vaslui
STINȚA Delești
/ Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-VEST, etapa 8 14:00 - - - - - -

Duminica, 17-11-2019

1 FC 2007 Gârceni
RACOVA Puşcaşi
/ Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
2 SPORTING Bârlad
FC RAPID Brodoc
FEPA / Bârlad Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
3 SPORTING JUNIORUL Vaslui
CSM Vaslui
MUNICIPAL / Vaslui Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
4 VITIS Șuletea
ATLETIC CLUB Bârlad
/ Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
5 FC Vultureşti
FC Crețeşti
Comunal / Vulturesti Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
6 FLACĂRA Muntenii de Sus
VIITORUL Vetrişoaia
Stadion "Flacara" / Satu Nou - Muntenii de Sus Liga 4, etapa 10 11:00 - - - - - -
7 FC Pogăneşti
RECOLTA Berezeni
Stadion Sătesc / Pogăneşti - com. Stănileşti Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 8 14:00 - - - - - -
8 OLIMPIA Stanilești
FDR Tutova
Comunal / Stanilești Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 8 14:00 - - - - - -
9 AVÂNTUL Băcani
SPERANȚA Drânceni
Comunal / Bacani Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 8 14:00 - - - - - -
10 JUVENTUS Fălciu
ATLETIC CLUB Bârlad 2
Comunal / Falciu Liga 5, Liga 5 - Seria HUSI-BÂRLAD, etapa 8 14:00 - - - - - -
11 FC Ghergheleu
VIITORUL Văleni
Sătesc - Arena "Şes" / Ghergheleu Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 14:00 - - - - - -
12 GLORIA Mânjești
SPORTING Banca
Sătesc / Mânjeşti Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 14:00 - - - - - -
13 SC 2000 Lipovăț
ACS Moara Domnească
Comunal / Lipovat / Lipovat Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 14:00 - - - - - -
14 VICTORIA Muntenii de Jos
AVÂNTUL Solești
Comunal / Muntenii de Jos Liga 5, Liga 5 - Seria VASLUI-EST, etapa 5 14:00 - - - - - -

Luni, 18-11-2019

Niciun meci

Marti, 19-11-2019

Niciun meci

Miercuri, 20-11-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP