Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Marti, 29-11-2022

Niciun meci

Miercuri, 30-11-2022

Niciun meci

Joi, 01-12-2022

Niciun meci

Vineri, 02-12-2022

Niciun meci

Sambata, 03-12-2022

1 FC GLORIA Puiești
SPERANȚA Drânceni
/ LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 1 - Husi - Barlad, etapa 10 14:00 - - - - -
2 RECOLTA Berezeni
AVÂNTUL Băcani
Comunal / Berezeni LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 1 - Husi - Barlad, etapa 10 14:00 - - - - -
3 OLIMPIA Stanilești
VIITORUL Zorleni
Stadion Sătesc / Pogăneşti - com. Stănileşti LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 1 - Husi - Barlad, etapa 10 14:00 - - - - -
4 ACS Moara Domnească
FC Ghergheleu
Stadionul Satesc - Moara Domneasca / Moara Domneasca - com Valeni LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 3 - Vaslui - Est, etapa 10 14:00 - - - - -
5 AVÂNTUL Solești
STAR Tătărăni
Sătesc / Satu Nou - com. Soleşti LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 3 - Vaslui - Est, etapa 10 14:00 - - - - -
6 GLORIA Mânjești
SPORTING JUNIORUL Vaslui
Sătesc / Mânjeşti LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 3 - Vaslui - Est, etapa 10 14:00 - - - - -

Duminica, 04-12-2022

1 FC Vultureşti
C.S. VICTORIA Muntenii de Jos
Comunal / Vulturesti LIGA 4 Vaslui, etapa 11 11:00 - - - - -
2 ATLETIC CLUB Bârlad
SPORTING CLUB COMSTAR Vaslui
FEPA / Bârlad LIGA 4 Vaslui, etapa 11 11:00 - - - - -
3 CSM Vaslui
SPORTING Banca
Teren 2 / Vaslui LIGA 4 Vaslui, etapa 11 11:00 - - - - -
4 FC 2007 Gârceni
VIITORUL Vetrişoaia
Comunal / Garceni LIGA 4 Vaslui, etapa 11 11:00 - - - - -
5 VIITORUL Văleni
FLACĂRA Muntenii de Sus
ATENŢIE!! Se joacă la ora 12.30 !!
Comunal / Valeni LIGA 4 Vaslui, etapa 11 12:30 - - - - -
6 VIITORUL Rebricea
FC FOCSEASCA
Comunal / Rebricea LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 2 - Vaslui - Vest, etapa 10 14:00 - - - - -
7 CLUBUL SPORTIV ORĂȘENESC Negrești
STIINȚA Delești
Orasenesc / Negresti LIGA 5 Vaslui, Liga 5 - Seria 2 - Vaslui - Vest, etapa 10 14:00 - - - - -

Luni, 05-12-2022

Niciun meci

Marti, 06-12-2022

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP