Informari si comunicate
21-08-2014
Regulament de organizare

Regulament de organizare a campionatelor Ligii a IV-A si a V-a Editia 2014-2015

detalii...
Categoria AJF
19-08-2014
PROGRAM LIGA A IV-A

S-a afisat programul Ligii a IV-a competitional pentru Editia 2014-2015

detalii...
Categoria AJF
18-08-2014
Categoria CJA
20-07-2014
Scoala de arbitri

au inceput inscrierile

detalii...
Categoria AJF
17-07-2014
Instruirea ┼či testarea arbitrilor* ┼či observatorilor

Instruirea ┼či testarea arbitrilor* ┼či observatorilor se va desf─â┼čura dup─â urm─âtorul program:

detalii...
Categoria AJF
30-06-2014
Proces Verbal

Proces Verbal al sedintei Comitetului de Urgenta din data de 30.06.2014

detalii...
Categoria AJF
04-06-2014
Categoria AJF
29-05-2014
Finala Cupei României

Finala Cupei României, disputată pe data de 04.06.2014.

detalii...
Categoria AJF
26-05-2014
Categoria AJF
23-05-2014
In atentia arbitrilor ce nu au cont pe site

In atentia arbitrilor ce nu au cont pe site

detalii...
Categoria AJF
toate comunicatele
Va invitam sa vizitati pagina noastra, creata din dorinta de a veni in sprijinul celor interesati, cu informatii despre Asociatia Judeteana de Fotbal, despre Comisia Judeteana de Arbitri, competitii, clasamente, precum si alte informatii organizate pe sectiunile site-ului nostru. Speram ca informatiile gestionate si furnizate de noi va sunt utile si se ridica la nivelul asteptarilor dumneavoastra!
Ultimele rezultate Liga a IV-a
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
FCM Dinamo Onesti
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS V. Oituz
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
CSM Moinesti
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
CS Dofteana
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS Gloria Zemes
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS Filipesti
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS Vulturul Magiresti
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS Tescani
Data: 2014-08-27  
Ora 18:00
AS Sport Club II BC
Clasament - Liga a IV-a
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sport Club II BC 2 2 0 0 9-2 6p +3
2AS Tescani22009-36p+3
3 CS Nicolae Balcescu 2 2 0 0 4-1 6p +3
4FCM Dinamo Onesti21105-04p+1
5 AS V. Oituz 2 1 1 0 5-1 4p +1
6AS Gloria Zemes21105-34p+1
7 AS Vointa Garleni 2 1 1 0 4-2 4p +1
8CS Dofteana21014-23p0
9 AS Vulturul Magiresti 2 1 0 1 3-1 3p 0
10CSM Moinesti21015-43p0
11 AS Filipesti 2 1 0 1 3-3 3p 0
12AS Fl. Rosie Sascut21011-23p0
13 AS Negri 2 0 1 1 3-5 1p -2
14CS UZU Darmanesti20111-51p-2
15 AS Soimii Helegiu 2 0 0 2 3-7 0p -3
16AS Tg. Ocna20022-80p-3
17 AS Siretu 2 0 0 2 1-9 0p -3
18AS Magura Casin20020-90p-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta