Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU

Localitatea TELCIU

Informatii generale
Teren CENTRAL / TELCIU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balan George Marian 26-04-1997 B-372
2 Boicsuc Dumitru Gabriel B 592
3 Bondane Danut George 06-03-1997 B-335
4 Bondane Nicu B 118
5 Bondane Nicu Adrian 02-03-1993 B-118
6 Bondane Vasile 14-09-1989 9305
7 Bota Nicolae 19-11-1990 8461
8 BULZ ADRIAN NICUSOR B 616
9 BULZ PETRU DANIEL B 615
10 Burdeti Nicusor 31-05-1993 8380
11 Chira Marius 27-09-1985 C-412
12 Cimpan Liviu Florin 26-09-1997 C-363
13 Cimpean Claudiu Ionut 28-05-1998 C 521
14 CIRA IONUT GABRIEL C-576
15 Cira Silviu 09-10-1998 C-350
16 Dumitrean Paul Macedon 05-02-1998 D-056
17 Dumitrean Valer Vladut 18-05-1994 D-055
18 Flore Ioan F-124
19 Forroi Andrei Manuel 21-06-1994 2299
20 Gril Valer Ionut 01-09-1997 G-237
21 HERTA GHEORGHE H 270
22 Hojda Gabriel 16-12-1998 H-218
23 Homei Dumitru H 265
24 Homei Ioan Silivan 22-03-1987 H-253
25 Hordoan Calin Adrian H-274
26 Hordoan Dumitru Gabriel H-252
27 Hordoan Florin Ionut 06-10-1998 H-219
28 Hordoan George Lucian 25-03-1996 H-223
29 Hordoan Mihai Vasile H-254
30 Hrischman Gabriel Gheorghe 24-12-1986 6307
31 Hujda Ioan 03-01-1988 6404
32 Jucan Lucian 09-11-1977 4106
33 Lacatis Luca Marian 06-06-1995 L-054
34 Latca Alexandru Andrei 04-07-1991 L-096
35 Leah Gheorghe 30-11-1983 4974
36 Leah Ioan 28-03-1985 L-088
37 Marginean Cosmin Mircea 14-03-1986 M 594
38 Martari Ionut Ilie M 606
39 Mesaros Luca 01-03-1998 M-424
40 Micu Florin Alexandru 23-09-1996 M-337
41 Miron Sever 08-08-1989 6402
42 Mititel George 22-06-1989 9089
43 Mitrut Florin M-504
44 Moldovan Adrian Florin M-558
45 Moldovan Costin Calin 21-07-1997 M-258
46 Moldovan Ioan Dan 20-04-1993 M-185
47 Muresan Dumitru 26-03-1989 M-564
48 MURESAN VLAD ADRIAN M-636
49 Mutu Adrian M-559
50 Naku Denis Lorin 11-06-1999 N-024
51 Nistor Claudiu Adrian N 132
52 Olari Gheorghe Marian O-088
53 OLARI PAVEL VALER O-100
54 Ordace Nicu Vasile 09-03-1984 4420
55 Pop Dorin 19-11-1996 P-204
56 Pop Gavril Daniel 30-12-1996 P-338
57 Pop Nicolae Adrian 09-07-2000 P-328
58 Rebrisorean Luca Gabriel 19-07-1999 R-244
59 Rus Adrian Nicolae 21-04-2000 R-193
60 Rusz Marcel Gabriel 01-08-1996 R-100
61 Samu Matei S 516
62 Scuturici Gheorghe S-113
63 Scuturici Gheorghe Danut 07-06-2001 S 527
64 Scuturici Nicolae Dumitru S 518
65 Simion George Calin S-453
66 Simion Ioan 03-10-1992 8456
67 Simion Nicolae Florin S-452
68 Simion Petru S 517
69 Simion Valer Viorel 22-02-1986 4763
70 Stefanut Florin Nicolae 02-11-1997 S-099
71 Stefanut Gheorghe 8460
72 Suciu Gheorghe 07-10-1997 S-360
73 Suciu Gheorghe Ioan 22-12-1997 S-375
74 Suciu Ionut 04-01-1999 S-361
75 Tanase Gheorghe 17-02-1987 4938
76 Telcean George 14-06-1993 8228
77 TELCEAN PETRU LUCIAN T-290
78 Tinca Cristian Nicolae T-249
79 Tinca Florin Ilie 29-05-1998 T-054
80 Tinca Pavel 16-12-1974 4075
81 TOADER CATALIN T-291
82 Toderici Nistor 23-06-1991 7211
83 Todica Nicolae Adrian 01-10-1991 7012
84 TOMA ION T-293
85 Tompa Cristian 01-04-1990 8457
86 Tompa Ioan Florin 10-05-1998 T-186
87 Tompa Marius Viorel 29-09-1980 4948
88 TRIFOI DARIUS CLAUDIU T-294
89 Vasies George 10-11-1997 V-029
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 13
20-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 1-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-2
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 3-0
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 5-1
JUNIORI A1 Etapa 13
20-11-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 12
13-11-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 1-4
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 0-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-4
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-1
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe